سلام از همه دوستان دهمی و یازدهمی و کنکوری و فارغ التحصیل که به منابع پایه دهم شناخت دارن خواهشمندم من رو یاری کنن
هل من ناصر لینصرنی؟
عرضم به حضورتون بنده اول سال جوگیر شدم و کل مجموعه سیر تا پیاز رو سفارش دادم اما بعد متوجه شدم زیستش بدرد نمی خوره !فیزیکش مفت نی ارزه!شیمیش خیلی گنگه! درسنامه سیرتا پیاز ریاضیش بعضی جاهاش نامفهومه! عربی قواعد رو خیلی کم توضیح داده؟فقظ زبان انگلیسیش بدرد می خوره فارسیش هم بد نیست اما بازم درسنامه قوی نداره!
حالا وسط سال به یه منابع خوبی احتیاج دارم که هم اول درس رو بهم یاد بده چون هیچکدوم از معلممامون بدرد نمی خورن بعد هم تست باهاش کار کنم تا ترازم توی قلم چی یکم بیاد بالا ترازم تقریبا 5000 من رو راهنمایی کنید .
فقط توی کتابایی که معرفی می کنید این نکات رو در نظر بگیرید :
درباره منبع ریاضی پایه ریاضی ام بدک نیست فقط کتابی که معرفی می کنید درسنامش جامع و روان باشه و نیاز نباشه 4 ساعت روی درسنامش تمرکز کرد تا تازه فهمید چی چی می گه در ضمن یه درصد خوب در حد 60 یا 70 بهم بده توی آزمون قلم چی
درباره شیمی :معلممون اصلا بدرد نمی خوره لطفا یه منبع خوب بگید که درسنامش قوی باشه و روون و بعد از اون درصد شیمی من رو حداقل به 60 تا 70 برسونه
درباره زیست :معلم زیستمون سال آخرشه همه چیز رو به نیمکره چپش گرفته در نتیجه اصلا درس نمی ده من هم یه عیبی دارم اونم اینه یه جای کتاب رو نفهمم خل می شک کلش رو باید بفهمم حتی یه خط هم نامفهوم نمونه پس یه منبع روون و بدرد بخور معرفی کنید !(فاگو زیست چطوره؟یکی از دوستام داره خیلی تعریف می کنه ازش؟) و کتابی که معرفی می کنید حداقل درصد من رو به 80 توی قلم چی برسونه!
درباره فیزیک:معلم فیزیکمون که هیچی اصلا ولش کن .یه منبع خوب برای فیزیک معرفی کنید که هم درسنامش روون باشه هم یه درصد خوب حداقل 50 به من بده توی قلم چی فقط نکته ای که برام خیلی مهمه اینه که حتما حتما درسنامه کتاب روون باشه و نیاز نباشه دوباره کلی روش وقت گذاشت تا فهمید چی می گه؟
درباره ادبیات فارسی :من ادبیاتم از پایه ضعیفه و هیچی بلد نیستم واقعا جز معنی و قرابت هیچی بلد نیستم لطفا یه منبع معرفی کنید که از پایه آموزش بده
درباره زبان انگلیسی که زبانم هم افتضاحه لطفا کتاب خوب معرفی کنید
درباره عربی :کتابی که از پایه و روون توضیح بده
ببخشید که زیاد شد .
ممنون