خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

خسته شدم ... حس میکنم چیزی یادم نیست

سلام.من ازمهرشروع کردم وتااواخردی خیلی خوب خوندم ولی تقریبا بهمن روازدست دادم وبعضی دروس رومرورنکردم وحس میکنم الان همه رو یادم رفته وواسه بعضی درسها هم تست کافی نزدم .هم خسته شدم وهم ناامید.فکرمیکنم که دیگه هیچ وقتی برای درس خوندن نیست!!!دارم به جمع سیاهی های لشگر کنکور میپیوندم!!!😭😭😭😭😭
      ویرایش توسط Tia : 11 اسفند 1396 در ساعت 21:25 دلیل: عنوان

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dream high نمایش پست ها
      سلام.من ازمهرشروع کردم وتااواخردی خیلی خوب خوندم ولی تقریبا بهمن روازدست دادم وبعضی دروس رومرورنکردم وحس میکنم الان همه رو یادم رفته وواسه بعضی درسها هم تست کافی نزدم .هم خسته شدم وهم ناامید.فکرمیکنم که دیگه هیچ وقتی برای درس خوندن نیست!!!دارم به جمع سیاهی های لشگر کنکور میپیوندم!!!���������� ���������������� ���
      سلام الان ترازات رو چنده

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با قدرت ادمه بده ... چاره ای جز این داری؟؟؟اگه داری ادامه نده

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aminsadeghi79 نمایش پست ها
      سلام الان ترازات رو چنده
      اگر کامل خودمو به مباحث برسونم وتست کافی زده باشم ،بالای ۶۵۰۰

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اگر کامل خودمو به مباحث برسونم وتست کافی زده باشم ،بالای ۶۵۰۰
      خب خوبه دیگه
      قبلا نشستی خوندی اگر یه بار مرور کنی یادت میاد
      منو بگو ک از الان تازه شروع کردم

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما تقریبا از اوایل فروردین تا وسط های اردیبهشت وقت داری واسه مرور {البته من برنامه قلم چی رو ندیدم اگه قلم بری شاید واسه تو صادق نباشه}
      در ضمن میگی حس میکنی تو دوره مرور میبینی که همش یادته
      "A Smooth Sea Never Made a Skillful Sailor"

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اشتباه نکن، وضعیتت خیلی خوبه. این کمتر از چهارماه رو اگه توووپ بخونی، خیلی نتیجه ی خوبی میگیری. این حس فراموشی که داری کاملا کاذبه. توی جمع بندی هات میتونی با روش بازیابی(اول زدن یک مجموعه تست و بعد مراجعه به جزوه یا کتاب برای رفع اشکال) خیلی از مطالب رو به شیوه ی خیلی خوبی به یاد بیاری(این شیوه بیشتر برای ریاضی، فیزیک، مسایل شیمی، عربی، زبان و به گفته ی بعضی ها زیست، جواب میده). برای درسهای حفظی هم(ادبیات، دینی، حفظیات شیمی، به گفته ی بعضی ها زیست) کافیه کتاب یا خط ویژه یا یک خلاصه ای چیزی بخونی بعد میبینی اکثرشو بلد بودی. زیست به نظر من نه حفظیه کامل و نه مثل ریاضی و فیزیک؛ بهترین روش به نظرم براش نصف زمان جمع بندی زیستت(یا یک سومش رو) به شیوه ی بازیابی بخون و بقیه شم خوندن کتاب درسی+نکاتی که از تستای طول سال برداشت کرده بودی. <<همه ی این توضیحات برای مرحله ی جمع بندی بود. مثل 7 و 17 فروردین قلمچی و یکماه (یا بیشتر یا کمتر) قبل کنکور سراسری که جمع بندی پایانیه، توی برنامه قلمچی. >>

به نظرم از لحاظ انگیزشی و کمی برنامه ریزی نیاز به یک مشاور داری. اگه دوستی داری که پارسال جای خوبی قبول شده، حداقل از لحاظ انگیزشی ازش کمک بگیر.
      یک راهکار انگیزه گرفتن هم اینه که بدونی با رتبت، ان شاالله دل پدر و مادرتو خوشحال میکنی.
      ویرایش توسط jhasani : 12 اسفند 1396 در ساعت 00:34

8. Top | #8
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      هرچقدر میتونی بخون. به این فکر کن که اگه قبلا صفر درصد میزدی الان با فلان قدر خوندن مثلا ده درصد پیشرفت میکنی. ب گذشته هم فکر نکن

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      پیشنهاد میکنم موقعی که حس و فاز درس خوندن ندارید به ویس های آقای افشار گوش کنید؛خیلی موثر خداییش...

10. Top | #10
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      همه مون یه روزایی خسته میشیم، یه وقتایی کم میاریم..من فک میکردم این مودی بودن فقط خصلت منه ولی با دوستام که حرف زدم دیدم همشون همینطورین...منم چن وقت درس نخوندم ولی خب تهش که چی؟باید درس بخونیم بعدش استرس نتیجه گرفتن یا نداشتنو داشته باشیم کسی که نمیخواد درس بخونه تکلیفش با خودش مشخصه،نگرانیم بابت بقیه چیزا نداره...منم ی وقتایی همش میشینم فک میکنم میشه یا نمیشه؟ امسال میتونم برم یا نه؟ اینقد فک میکنم تا مغزم بپوکه ولی خب تهش بازم میرم سراغ درسم..توکل کن، تلاشتو بکن یا میشه یا نمیشه... اگه کسی واقعا برای چیزی سختی کشیده باشه در 99% مواقع بهش میرسه

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط PARSA96 نمایش پست ها
      پیشنهاد میکنم موقعی که حس و فاز درس خوندن ندارید به ویس های آقای افشار گوش کنید؛خیلی موثر خداییش...
      ازکجا میتونم دانلودشون کنم؟

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ازکجا میتونم دانلودشون کنم؟
      Alirezaafsharofficial

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واسه اینکه یا مرررور نداشتی یا فاصله زیاد افتاده
      برنده.

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      همه همینطورین:////

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن