خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Exclamation دو فصل زیست را هم زمان باهم بخوانیم، اشکالی دارد؟

آزمون 7 فروردین زیست کل سوم میاد حالا اگه بخوام از الان تا 7 فروردین که یه بازه تقریبا 25 روزست کل سوم رو تموم کنم شاید نشه تمومش کرد از یه طرف باید دومم برسونم که به 17 فروردین برسم حالا سوالم اینه واسه این که برسم من تو برنامم روزی 4 ساعت و نیم زیست گذاشتم به فرض مثال تاریخ 19 اسفند فصل 3+فصل 9 رو میخونم واسه فصل 3 سه جلسه 3 ساعته تو اون هفته گذاشتم و برای فصل 9 هم 4 جلسه 1ونیم ساعته(شاید نتونم همه تست هارو برسم) گذاشتم بنظرتون این کار درسته ؟؟؟؟درضمن میتون اینجوری 10 فصل سوم رو بخونم !!و بجای جلسات ژنتیک اومدم فصل 7و 8 دوم رو گذاشتم !!!ینی ژنتیک رو حذف کنم یا بخونم؟در ضمن منبعمم برای زیست آیکیوست فقط !!!+سراسری ها

در کل روزی 4.5 نیم 2.5شیمی و 4 ساعت ریاضی و فیزیک و 3 الی 3.5 ساعتم عمومی !!!

خیلی سردگمم ممنون میشم راهنماییم کنید .فدا مدا

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      خوب چرا یه فصل زیست رو نمیخونید بعد برید سراغ فصل بعدی؟

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      یک فصل رو کامل بخون بعد فصل بعد رو با مرور قبلی بخون

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reyhanam نمایش پست ها
      خوب چرا یه فصل زیست رو نمیخونید بعد برید سراغ فصل بعدی؟
      11 فصل رو چجوری تو 20 روز تموم کنم !!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      از الان تا 2 فروردین

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      تا الان هیچی نخوندید پیشینه ی زیست ندارید ؟؟؟؟؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      خوب اقا چه ربطی داره؟ فصل به فصل بخونید. فصل 1 سوم رو خوندی برو فصل 2.
      منظورتون رو نمیفهمم که چه فرقی داره!
      بعدشم پیش هستین یا پشت کنکوری؟
      اگه پیش باشید ومدرسه برید و درسای دیگرم بخوابید بخونید به نظرم کل زیست سوم سخته ..
      چن تا فصل بخونید بهتره تا همشو بخونید و نامسلط باشید.

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      به احتمال زیاد می رسی ولی به نظر من شما این کار رو بکن : 1.فصل 1 و 2 دوم رو کامل و 3 دوم رو تا سر بخش گیاهیش بخون /// 2.فصل 5 سوم رو بخون/// 3. فصل 1و2و3 سوم را بخون /// 4.فصل 4و11 سوم///5.به انتخاب خودت اگه دوست داشتی 6.7.8 (ژنتیک) رو استارت بزن یا گیاهی (گیاهی اگه شروع کردی پیوسته از دوم بخون مهم یاد گرفتنه و با تراز کسی رو دانشگاه راه نمیدن ! )
      در ضمن آیه نیومده که باید تا هفتم شما تموم کنی ! آزمون برای اینه که اون چیز هایی که خوندی را مورد سنجش قرار بدی ... این که از 11 فصل 7،8 تاشو خوب بخونی ارزش بیشتری داره تا این که همه رو خونده باشی ولی بدون تسلط ! اگر هم تاحالا خیلی پیشینه زیست ندارید به هیچ وجه به نظرم IQ رو شروع نکنید چون با این کار به احتمال زیاد نمی رسید و وقت زیادی می گیره !
      موفق باشید

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MatinM_M نمایش پست ها
      به احتمال زیاد می رسی ولی به نظر من شما این کار رو بکن : 1.فصل 1 و 2 دوم رو کامل و 3 دوم رو تا سر بخش گیاهیش بخون /// 2.فصل 5 سوم رو بخون/// 3. فصل 1و2و3 سوم را بخون /// 4.فصل 4و11 سوم///5.به انتخاب خودت اگه دوست داشتی 6.7.8 (ژنتیک) رو استارت بزن یا گیاهی (گیاهی اگه شروع کردی پیوسته از دوم بخون مهم یاد گرفتنه و با تراز کسی رو دانشگاه راه نمیدن ! )
      در ضمن آیه نیومده که باید تا هفتم شما تموم کنی ! آزمون برای اینه که اون چیز هایی که خوندی را مورد سنجش قرار بدی ... این که از 11 فصل 7،8 تاشو خوب بخونی ارزش بیشتری داره تا این که همه رو خونده باشی ولی بدون تسلط ! اگر هم تاحالا خیلی پیشینه زیست ندارید به هیچ وجه به نظرم IQ رو شروع نکنید چون با این کار به احتمال زیاد نمی رسید و وقت زیادی می گیره !
      موفق باشید
      بابا پیشینه زیست دارم !!!! دوم رو تکمیل خوندم اما یه ماه دور بودم از درس احساس میکنم باز بخونم چون مرور نشوده ...
      من سوالم از رفقا این بود که تعدا جلسات رو زیاد کنم برای زیست و هم چنین ساعاتشو تا زود تموم کنم !!!
      اما شما میگی تو همون 4ونیم ساعت منتهی جلسات رو کمتر کن برای هر فصل و فصل به فصل جلو برو درسته؟؟؟؟؟؟؟؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reyhanam نمایش پست ها
      خوب اقا چه ربطی داره؟ فصل به فصل بخونید. فصل 1 سوم رو خوندی برو فصل 2.
      منظورتون رو نمیفهمم که چه فرقی داره!
      بعدشم پیش هستین یا پشت کنکوری؟
      اگه پیش باشید ومدرسه برید و درسای دیگرم بخوابید بخونید به نظرم کل زیست سوم سخته ..
      چن تا فصل بخونید بهتره تا همشو بخونید و نامسلط باشید.
      آها فهمیدم چی گفتید ممنون
      ویرایش توسط pezeshkitehran : 11 اسفند 1396 در ساعت 22:41

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سوالم این بود که اقا روزی 3 ساعت زیست نمیشه تو این مدت به 11 فصل رو خوند(حالا 10 فصل به غیر ژنتیک) و به ازمون 7 فروردین رسید !!!اومدم 1.5 ساعت زنگ اضافی گذاشتم برای فصل های دیگه منتهی همزمان بیام جلو !!!!اما دوستان گفتن همون 4.5 ساعته خوبه و یک فصل و اینجوری فصل به فصل جلو بروید ....همین والا بخدا انقد روحیه ادمو ضعیف میکنند این دختر خانوما خخخخ

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pezeshkitehran نمایش پست ها
      بابا پیشینه زیست دارم !!!! دوم رو تکمیل خوندم اما یه ماه دور بودم از درس احساس میکنم باز بخونم چون مرور نشوده ...
      من سوالم از رفقا این بود که تعدا جلسات رو زیاد کنم برای زیست و هم چنین ساعاتشو تا زود تموم کنم !!!
      اما شما میگی تو همون 4ونیم ساعت منتهی جلسات رو کمتر کن برای هر فصل و فصل به فصل جلو برو درسته؟؟؟؟؟؟؟؟
      خوب اگه پیشینه هم که داری که دیگه عالیههه ببین فکر کنم الان میگی که علاوه بر 3 ساعتی که برای سوم در نظر گرفتی یک ساعت و نیم هم برای دوم در نظر گرفتی ... به نظر من همون فصل به فصل و پیش بری با ترتیبی که گفتم بهتره ولی آخر نفهمیدم چی شد جلسات کمتر و بیشر چیه دیگه؟!!!
      ببین ولی حرف آخرم اینه که اگه فصل به فصل بخونی و بری جلو و نخوای برای رسیدن به آزمون کیفیت رو کم کنی (اگه خیلی مهمه برات آزمون کمیت رو زیاد کن ) 100% موفق میشی (ولی اصلا استرس رسیدن به آزمون 7 فروردین رو نداشته باش 31 سنجش هست و می تونی خودتو اونجا نشون بدی)
      موفق باشید

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pezeshkitehran نمایش پست ها
      ببین عزیز من ،،، من ازت پرسیدم میسوزه که میگی سوخته س!!!؟؟؟؟؟ انجمن کنکور کم میایی یا میایی و خودتو به اون ور میزنی !!این همه تایپیک هست میگن فقط بخونید میشه وقت هست !!حالا میگه سوخته!!!!!باشه ایشالا به 1400 فکر میکنم...درود
      دوست عزیز خودمونیم ولی اونجا نوشته سخته نه سوخته

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MatinM_M نمایش پست ها
      دوست عزیز خودمونیم ولی اونجا نوشته سخته نه سوخته
      اره داداش دیدم عجب سوتی دادم مرسی خخخ

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن