خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 35
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

:::: منابع و ایده جمع بندی کنکور 97 :::

2018-03-02_03-36-40.jpg
      ..................................................

زیست :
      موج آزمون جدید خیلی سبز!
      هردوش عالی ... یکی بهتر از اون یکی
      صرفن واسه «ژنتیک مندلی» .... سوم دریافت این فصلو خیلی خوب کار کرده ...
      شیمی :
      موج خط ویژه مفاهیم و مسائل
      اینم هردوش خیلی خوبه .....
      شیمی آزمون خیلی سبز! هم کتاب خوبیه ولی شاید به مزاج همه خوش نیاد که باهاش جم بزنن
      فیزیک :
      خط ویژه پایه گاج یا خیلی سبز! .... موج هست ولی خیلی سخت و سنگین میتونه باشه واسه بعضیا
      از فیزیکای 4 جلدی خیلی سبز! و گاج و فریدشهریاری استفاده داشته باشین خودشون ایده های خوبی واسه جمع بندی دارن
      من خودم موج دارم راضیم
      ریاضی تجربی :
      خط ویژه خوبه
      خودم ندارم نیازی هم بهش ندارم واسه بعضیا گفتم شاید کتاب جدا میخان
      ادبیات :
      خط ویژه یا همایش دریافت
      معارف :
      خط ویژه یا زیپ فائق یا موج
      اوناییم که جامع گاج رو دارن خوب میدونن 3 مدل ایده جمع بندی همین کتاب خودش داره
      جم بندی ستونی
      جم بندی کادری
      جم بندی تستی
      زبان :
      خط ویژه یا جمع بندی خیلی سبز! هم خوبه
      عربی ::
      خط ویژه هست ولی زیاد مناسب جم بندی نیست ..
      بیشتر از دید یه درسنامه پرپی پیمون میشه ازش چیزای خوب و جدید یاد گرفت
      تمرین تستای کنکور از دوردنیا میتونه بهتر باشه .... جمع بندی خیلی سبز! هم کتاب خوبیه
      جعبه سیاه گاج رو هم ازش دارم و دیدم .. ایده خوبیه
      زمین :

در کل دوردنیا گاج واسه همه درسا از بهترین ها واسه جم بندیه
      یا تستای غلط علامت دار و مهم و بولد شده خودمون
      یا تستای سنجش و کانون و گزینه 2 دوسه سال قبل
      یا واسه درسی مثل زیست، کتاب درسی جم بندیش بی نظیره
      بعضی هم ممکنه هیچ کتاب خاص جدید واسه جم بندی نگیرن و همون کتاب اصلی خودشون رو تموم کنن و یه سری تستاشو دوباره بزنن واسه جمع بندی راضین خیلی خوب هم ازش نتیجه میگیرن
      سایر دوستان هم نظر بدن
      تا همگان استفاده برن

با مرسی و تشکر فراوان از جنس لطافت و حس و حال بهاری روزای پایانی آخر سال 1396

و امیدوارم بهترین جمع بندی امسال همه شما دوستان
      یه حال خوب و اطمینان خوب از قبولی کنکور در رشته و شهر مورد علاقتون باشه
      إن شاء الله

ویرایش توسط ZAPATA : 11 اسفند 1396 در ساعت 05:16

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دمت گرم پسر
      انصافا تو دو سه تا درس مونده بودم چی بگیرم الان فهمیدم
      در کل مرسی موفق باشی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      با اجازه ی زاپاتا داریم به دوران جمع بندی نزدیک تر میشیم , خیلی ها دنبال یه منبعی هستن برای اینکه مطالبی که خوندن رو جمع کنن یا حتی مطالب قبلی شون رو مرور کنن یا بعضی ها هم هستن تا حالا هیچی نخوندن یا خیلی کم خوندن و میخوان با خرید کتب جمع بندی و زدن تست زیاد به خصوص در دروس عمومی وضعیت شون رو در این دروس بهتر کنن | خب بریم سراغ منابع ای که زاپاتا بهشون اشاره نکرد اما اینو بگم دوستان بهترین منبع ی شما برای جمع بندی اگه خلاصه نویسی کردید همون خلاصه های شما + تست های کنکور سراسری ( مگر اینکه دنبال تست جدید و ایده نو باشید ) نکته ی مهم : مطالب این پست من صرفا یه پیشنهاد برای شماست

1 ) ادبیات فارسی : موج آزمون , جمع بندی مهر و ماه / دوستانی که تا حالا ادبیات رو خوندن و وضعیت شون خوبه : موج آزمون یا خط ویژه رو بهشون پیشنهاد میکنم - و برای دوستانی که تاحالا نخوندن یا خیلی کم خوندن : مهر و ماه یا نشر دریافت

2 ) عربی : فیلم های جدید جمعبندی آقای ناصح زاده 96-97 , زیپ اندیشه فائق , موج آزمون , جمع بندی مهر و ماه یا لقمه / افرادی که متوسط یا قوی هستن با توجه وضعیتی که دارند میتونن بهترین انتخاب رو خودشون داشته باشن اما برای افرادی که نخوندن یا کم خوندن : فیلم های جمعبندی آقای ناصح زاده 96-97 یا جمع بندی مهر و ماه + لقمه ( میتونید کتاب لقمه رو نخرید ) , البته بهتر دوستان به جای مرور درسنامه های عربی بیشتر تست بزنن تا به تدریج درصدتون افزایش داشته باشه حتی اگه اشتباه میزنید تست هارو

3 ) دین و زندگی : دور تند سفیر خرد , جمعبندی خیلی سبز , جمعبندی مهر و ماه , همایش های آنلاین پارسال کانون / میشه گفت تنها درسیه که چه 0% بزنید و چه 80% میتونید با هرکدوم از این کتاب ها نتیجه بگیرید

4 ) زبان انگلیسی : فیل مبتکران , نشر دریافت , جمعبندی مهر و ماه , زیپ اندیشه فائق / اگه تا حالا زبان رو نخوندید پیشنهاد من برای شما جمع بندی مهر و ماه ست در غیر اینصورت میتونید از بقیه منابع استفاده کنید

پ.ن 1 :
      بازم میگم قبل از خرید حتما نمونه ی کتاب هارو بخونید | دوستاان برای هر درس یه کتاب جمع بندی رو تهیه کنید و با زدن تست های کنکور سراسری که کم هم نیستن درصد هاتون رو افزایش بدید |اگه مفید بود بگید تا منابع تخصصی رو هم در پست بعدی براتون معرفی کنم البته واقعا تجربه ی زاپاتا در دروس تخصصی بهتر از منه منابع ای که زاپاتا اشاره کرد رو دیگه دوباره ننوشتم که حجم نوشته ها زیاد نشن

پ.ن 2 : شاید بگید چرا همه ی منابع موجود رو نوشتم ؟ به نظر من که در دروس عمومی ما منبع ی بدی نداریم ( شاید هم نظر من اشتباه باشه ) اما خب هر منبع برای یه سری داوطلب خاص نوشته شده مثلا در ادبیات موج آزمون به نظر من برای افرادی بهتره که ادبیات رو یه بار کامل خوندن و دنبال تست جدید و ایده نو هستن ( البته این دلیل نمیشه بقیه ازش استفاده نکنند ) یا نشر دریافت برای افرادی بهتره که از نظر درسنامه اای مشکل دارن ( حتی بعضی هااا این کتاب رو به عنوان منبع اول شون در طول سال استفاده میکنن )
      ویرایش توسط POOYAE : 11 اسفند 1396 در ساعت 17:06

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط POOYAE نمایش پست ها
      با اجازه ی زاپاتا داریم به دوران جمع بندی نزدیک تر میشیم , خیلی ها دنبال یه منبعی هستن برای اینکه مطالبی که خوندن رو جمع کنن یا حتی مطالب قبلی شون رو مرور کنن یا بعضی ها هم هستن تا حالا هیچی نخوندن یا خیلی کم خوندن و میخوان با خرید کتب جمع بندی و زدن تست زیاد به خصوص در دروس عمومی وضعیت شون رو در این دروس بهتر کنن | خب بریم سراغ منابع ای که زاپاتا بهشون اشاره نکرد اما اینو بگم دوستان بهترین منبع ی شما برای جمع بندی اگه خلاصه نویسی کردید همون خلاصه های شما + تست های کنکور سراسری ( مگر اینکه دنبال تست جدید و ایده نو باشید ) نکته ی مهم : مطالب این پست من صرفا یه پیشنهاد برای شماست

1 ) ادبیات فارسی : موج آزمون , جمع بندی مهر و ماه / دوستانی که تا حالا ادبیات رو خوندن و وضعیت شون خوبه : موج آزمون یا خط ویژه رو بهشون پیشنهاد میکنم - و برای دوستانی که تاحالا نخوندن یا خیلی کم خوندن : مهر و ماه یا نشر دریافت

2 ) عربی : فیلم های جدید جمعبندی آقای ناصح زاده 96-97 , زیپ اندیشه فائق , موج آزمون , جمع بندی مهر و ماه یا لقمه / افرادی که متوسط یا قوی هستن با توجه وضعیتی که دارند میتونن بهترین انتخاب رو خودشون داشته باشن اما برای افرادی که نخوندن یا کم خوندن : فیلم های جمعبندی آقای ناصح زاده 96-97 یا جمع بندی مهر و ماه + لقمه ( میتونید کتاب لقمه رو نخرید ) , البته بهتر دوستان به جای مرور درسنامه های عربی بیشتر تست بزنن تا به تدریج درصدتون افزایش داشته باشه حتی اگه اشتباه میزنید تست هارو

3 ) دین و زندگی : دور تند سفیر خرد , جمعبندی خیلی سبز , جمعبندی مهر و ماه , همایش های آنلاین پارسال کانون / میشه گفت تنها درسیه که چه 0% بزنید و چه 80% میتونید با هرکدوم از این کتاب ها نتیجه بگیرید

4 ) زبان انگلیسی : فیل مبتکران , نشر دریافت , جمعبندی مهر و ماه , زیپ اندیشه فائق / اگه تا حالا زبان رو نخوندید پیشنهاد من برای شما جمع بندی مهر و ماه ست در غیر اینصورت میتونید از بقیه منابع استفاده کنید

پ.ن 1 :
      بازم میگم قبل از خرید حتما نمونه ی کتاب هارو بخونید | دوستاان برای هر درس یه کتاب جمع بندی رو تهیه کنید و با زدن تست های کنکور سراسری که کم هم نیستن درصد هاتون رو افزایش بدید |اگه مفید بود بگید تا منابع تخصصی رو هم در پست بعدی براتون معرفی کنم البته واقعا تجربه ی زاپاتا در دروس تخصصی بهتر از منه منابع ای که زاپاتا اشاره کرد رو دیگه دوباره ننوشتم که حجم نوشته ها زیاد نشن

پ.ن 2 : شاید بگید چرا همه ی منابع موجود رو نوشتم ؟ به نظر من که در دروس عمومی ما منبع ی بدی نداریم ( شاید هم نظر من اشتباه باشه ) اما خب هر منبع برای یه سری داوطلب خاص نوشته شده مثلا در ادبیات موج آزمون به نظر من برای افرادی بهتره که ادبیات رو یه بار کامل خوندن و دنبال تست جدید و ایده نو هستن ( البته این دلیل نمیشه بقیه ازش استفاده نکنند ) یا نشر دریافت برای افرادی بهتره که از نظر درسنامه اای مشکل دارن ( حتی بعضی هااا این کتاب رو به عنوان منبع اول شون در طول سال استفاده میکنن )
      در کل از حرفای شما و زاپاتای عزیز تونستم تمام منابع خوب رو انتخاب کنم فقط برای ریاضی و فیزیک یه منبع مطمئن و کامل رو برای جمع بندی میگین؟؟؟؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      منابع جمع بندی خودم:
      دینی: تست ای کیو + دور تند سفیر خرد
      عربی : زدن مجدد تست هایی که زدم قبلا. + 60 ازمون گاج
      زیست : خوندن نکات نوشته شده + خوندن کتاب درسی+ 40 ازمون کلک معلم
      ادبیات : زدن تست های قبلا زده شده+ موضوعی گاج به طور مضربی
      شیمی : مرور خلاصه + زدن تست های قبلی
      ریاضی :زدن تست ها ی قبلی+ موج ازمون
      فیزیک : خلاصه ها + تست های قبلی دوباره بزنم.
      کلا منبع جمع بندی خاصی نمیگیرم بیشتر سعی میکنم هر چی تست زدم دوباره همونا رو بزنم.
      البته در اخر ازمون از تست سراسری.
      زندگی مثل یه پیانو میمونه........
      هم روزای سفید داره هم سیاه
      ولی .....
      وقتی باهم باشن
      میشه یه موسیقیه خوب شنید

6. Top | #6
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      من هم بعد از تحقیق و دیدن مصاحبه ها ومنابع جمع بندی رتبه برترها اینارو گرفتم .::::::
      ادبیات ... خطویژه
      دینی ... خط ویژه
      زبان ...خط ویژه
      عربی ...خط ویژه
      ریاضی ... موج آزمون (خط ویژه هم از دوستم میگیرم اون موقع)
      زیست ...آزمون زیست خیلی سبز (موج هم بد نیست خوبه)
      شیمی ... عالیه خط ویژه دو جلدش هم بی نظیره کتاب به این خوبی ندیدم درکنارش تستای موج آزمون )
      فیزیک ... سیب جمع بندی مهرماه برا دوره فرمولا و معجزه مهرو ماه برا تکنیک (برا پایه خط ویژه یا خیلی سبز هم خوبه )))))))

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

من از این منابع استفاده میکنم.میتونه برای شما هم مورد خوبی باشه. برای اینکه وقت گرانبهاتون کمتر گرفته بشه میتونید فقط قسمت های سبز و قرمز رنگ رو بخونید(خلاصه و مختصره)
      ادبیات:کلا ادبیاتم قوی هست اگه زبان فارسی رو ازش فاکتور بگیریم.(البته اونم درست نخوندم ولی میدونم بخونمم چیزی نمیفهمم) موج آزمون رو کار میکنم.
      عربی:صفر صفرم.نظر خاصی ندارم ولی جمعبندی غزال موسوی رو شنیدم میگن خوبه. دی وی دی گاج هم واسه جمعبندی توپه
      دینی:به نظرم درس خیلی آسونی هست و چرت وپرت خودم،هم به عنوان منبع اصلی و هم جمعبندی از زیپ استفاده میکنم که خداییش عالیه.تست هم کنکور و سنجش های خیلی سبز رو میزنم.در آخر هم آزمون خیلی سبز رو کار میکنم.دور تند سفیر خرد هم عالیه و حرف نداره
      زبان:خدا رو شکر خیلی قوی هست و جبران عربی رو کردهکلا تست های سراسری رو میزنم.تعریف فیل مبتکران و خیلی سبز رو شنیدم.
      زمین:خودم که زمین نمیزنم ولی برای کسایی که میخوان بزنندجمعبندی طلایی نشر برد رو پیشنهاد میکنم.
      ریاضی:وضعیتم مثل عربی هست ولی یه کوچولو بهتر.برای ریاضی فیلمای آلا رو نگاه میکنم و منبع تستی هم خط ویژه دارم.جمعبندی هم تست های سراسری 90 به بعد خارج و داخل رو میزنم.فک کنم کافی باشه..جمعبندی خیلی سبز رو هم دوستام میگفتند خوبه.
      زیست:تست های سال به سال نشر دریافت گزینه مناسبی هست.بیشترش ترکیبیه. موج آزمون رو هم دارم ولی خب به قول دوستان انجمن لحنش خیلی نزدیک به کنکور نیست ولی خب بد هم نیست.آزمون زیست خیلی سبز هم چاپ جدیدش رو دیدم خیلی عالی بود.اگه وقت کردم بعد از این دو تا منبع حتما نیمه های اردیبهشت میگیرمش(ولی بعید میدونم فرصت بشه)
      فیزیک:درسنامه برای یادآوری معجزه مهر و ماه میتونه گزینه مناسبی باشه(کم حجم و مقوی).تست هایی رو که خود گاج مشخص کرده کافیه فک کنم
      شیمی:برای درسنامه و یادآوری مباحث خط ویژه گاج هر دو جلدش.مخصوصا مفاهیم که عالیه. منبع تستی هم فقط و فقط موج آزمون.عاشقشم
      چون دیر شروع کردم از نیمه های خرداد به بعد هم تست های سراسری 90 به بعد داخل و خارج رو یه بار میزنم.منبع برای تست های سراسری هم کتابای زرد قلمچی هست و دور دنیا که گاج پاسخنامش قوی تر و جوندارتره.هرچند خودم زرد رو دارم.
      #پیش به سوی موفقیت

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      همین کتابایی ک الان دارین خوب و عالی بخونین و درگیر تست زماندار نشین
      اون هفته های اخر وقتی 3 روز ی بار ازمون دارین خودش جمع بنندی هستش و مرور مجدد کتاب بخاطر رفع اشکالات احتمالی
      ب نظرم بهترین جمع بندیه یکی تو نوروز واسه پایه و پیش 1 و یکی هم هفته های اخر خرداد و اولین هفته تیر برای کل درسا

من کتابی درنظر ندارم

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من هم نظرم اینه هیچ کتاب جمع بندی ای نیاز نیست

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      دوستان نمیشه تگ زد
      یعنی خاستم بشه .... ولی نمیشه

دیگه خود وجود با مرامتون
      به شکل خودجوش
      تشریف فرما شده
      و مارا از نظرات خود مستفیض فرمایید

ویرایش توسط ZAPATA : 12 اسفند 1396 در ساعت 08:20

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط phzed نمایش پست ها
      در کل از حرفای شما و زاپاتای عزیز تونستم تمام منابع خوب رو انتخاب کنم فقط برای ریاضی و فیزیک یه منبع مطمئن و کامل رو برای جمع بندی میگین ؟؟؟
      ریاضی : خط ویژه یا جمع بندی مهر و ماه | فیزیک : منم مثل زاپاتا نظرم اینه از روش های جمع بندی کتاب جامع خودتون استفاده کنید ( اگه ندارید خط ویژه پاایه و پیش اگه نبود چکیده تخته سیاه میتونه گزینه ی خوبی باشه ) حتما قبل از خرید نمونه ی کتاب هارو دانلود کنید و ببینید با کدوم کتاب بهتر ارتباط برقرار می کنید با هر کتابی که راحت بودین و مطالب رو یاد گرفتید شک نکنید اون بهترین کتابه برای شما حتی اگه جزء این کتابهایی که من گفتم نبود

پ.ن : اگه تا الان نخوندید , بهتر که تهیه نکنید چون خیلی سخت میشه کسی که چیزی نخونده با کتابهای جمع بندی نتیجه بگیره برخلاف دروس عمومی
      ||
      ویرایش توسط POOYAE : 12 اسفند 1396 در ساعت 13:12

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط phzed نمایش پست ها
      در کل از حرفای شما و زاپاتای عزیز تونستم تمام منابع خوب رو انتخاب کنم فقط برای ریاضی و فیزیک یه منبع مطمئن و کامل رو برای جمع بندی میگین؟؟؟؟
      چ انتخاب کردی ب منم بگووو

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Arrow برای زیست 40 50 درصد چه منبعی خوبه؟ از الان میشه؟

سلام .در زیست از الان با کتاب های خیلی سبز میتونم به درصد 40 50 برسم؟
      دوم و سوم خیلی سبز گرفتم. انقدر شنیدم که خیلی سبز خوب نیست کلا نا امید شدم
      راهنمایی کنید لطفا
      برای پیش چی بگیرم که هم کامل باشه هم بدرد خور من؟

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ممنون از تاپیکت.فقط یه سوال راجع ب ژنتیک مندلی کتاب دریافت فقط واسه جمع بندی خوبه؟یا واسه یادگیری هم کافیه؟در کل واسه ژنتیک چه کتابی خوبه؟

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نسترن. نمایش پست ها
      سلام ممنون از تاپیکت.فقط یه سوال راجع ب ژنتیک مندلی کتاب دریافت فقط واسه جمع بندی خوبه؟یا واسه یادگیری هم کافیه؟در کل واسه ژنتیک چه کتابی خوبه؟
      بنا به حرف خود دکتر عمارلو ... کتاب کامله ! :: ولی نمیدونم چرا هرچی بیش تر ازش میخوندم بیش تر حس میکردم که حال و هواش واسه جم بندیه
      تمرینای خوب و توضیح مختصر و یادآوری خیلی چیزایی که قبلن از خیلی سبز! یاد گرفتم
      300 صفحه ژنتیک مندلی خیلی سبز! تو 50 صفحه دریافت خلاصه شده

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن