خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 35 از 35
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچها من مدیر نمره پلاس هستم
      چطور باید توی انجمن امضا بزارم پایین پست هام؟

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein78 نمایش پست ها
      سلام
      چجوری محمد ؟ خوبی ؟
      لقمه مهر و ماه بد نیس خوبه هم حجمش کمه هم میشه تمومش کرد تا کنکور یه نگاهی بهش بنداز
      سلام تشکر! خوبی تو؟
      آقا چقدر زود بازنشته شدی؟ حقوق بازنشستگی خوبه؟

دارمش ولی خیلی خلاصه است همه ی مطالب رو کامل نداره زیاد خوشم نیومد!
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      قیامت کرده ای زین قد و قامت
      موذن گر ببیند قامتت را
      به قد قامت بماند تا قیامت
      بر قد و قامت رعنا و چشمان زیبا و رخ دلربای مهدی قرآن امام زمان امام النور ابوالقاسم محمد بن الحسن المهدی(ص) صلوات

3. Top | #33
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      UP
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arosak_E_Ostad نمایش پست ها

من از این منابع استفاده میکنم.میتونه برای شما هم مورد خوبی باشه. برای اینکه وقت گرانبهاتون کمتر گرفته بشه میتونید فقط قسمت های سبز و قرمز رنگ رو بخونید(خلاصه و مختصره)
      ادبیات:کلا ادبیاتم قوی هست اگه زبان فارسی رو ازش فاکتور بگیریم.(البته اونم درست نخوندم ولی میدونم بخونمم چیزی نمیفهمم) موج آزمون رو کار میکنم.
      عربی:صفر صفرم.نظر خاصی ندارم ولی جمعبندی غزال موسوی رو شنیدم میگن خوبه. دی وی دی گاج هم واسه جمعبندی توپه
      دینی:به نظرم درس خیلی آسونی هست و چرت وپرت خودم،هم به عنوان منبع اصلی و هم جمعبندی از زیپ استفاده میکنم که خداییش عالیه.تست هم کنکور و سنجش های خیلی سبز رو میزنم.در آخر هم آزمون خیلی سبز رو کار میکنم.دور تند سفیر خرد هم عالیه و حرف نداره
      زبان:خدا رو شکر خیلی قوی هست و جبران عربی رو کردهکلا تست های سراسری رو میزنم.تعریف فیل مبتکران و خیلی سبز رو شنیدم.
      زمین:خودم که زمین نمیزنم ولی برای کسایی که میخوان بزنندجمعبندی طلایی نشر برد رو پیشنهاد میکنم.
      ریاضی:وضعیتم مثل عربی هست ولی یه کوچولو بهتر.برای ریاضی فیلمای آلا رو نگاه میکنم و منبع تستی هم خط ویژه دارم.جمعبندی هم تست های سراسری 90 به بعد خارج و داخل رو میزنم.فک کنم کافی باشه..جمعبندی خیلی سبز رو هم دوستام میگفتند خوبه.
      زیست:تست های سال به سال نشر دریافت گزینه مناسبی هست.بیشترش ترکیبیه. موج آزمون رو هم دارم ولی خب به قول دوستان انجمن لحنش خیلی نزدیک به کنکور نیست ولی خب بد هم نیست.آزمون زیست خیلی سبز هم چاپ جدیدش رو دیدم خیلی عالی بود.اگه وقت کردم بعد از این دو تا منبع حتما نیمه های اردیبهشت میگیرمش(ولی بعید میدونم فرصت بشه)
      فیزیک:درسنامه برای یادآوری معجزه مهر و ماه میتونه گزینه مناسبی باشه(کم حجم و مقوی).تست هایی رو که خود گاج مشخص کرده کافیه فک کنم
      شیمی:برای درسنامه و یادآوری مباحث خط ویژه گاج هر دو جلدش.مخصوصا مفاهیم که عالیه. منبع تستی هم فقط و فقط موج آزمون.عاشقشم
      چون دیر شروع کردم از نیمه های خرداد به بعد هم تست های سراسری 90 به بعد داخل و خارج رو یه بار میزنم.منبع برای تست های سراسری هم کتابای زرد قلمچی هست و دور دنیا که گاج پاسخنامش قوی تر و جوندارتره.هرچند خودم زرد رو دارم.
      #پیش به سوی موفقیت
      آخی
      یادش بخیر
      چه زود گذشت

5. Top | #35
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      UP
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن