خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

خسته نشو | انگیزشی|

به نام خدای همه آرزوها!

سلام ، خوبی؟
      نمیدونم کی هستی که الان داری این پست رو میخونی ،
      نمیدونم سال چندمیه که کنکور میدی ، نمیدونم چقدر از تلاشی که تا الان کردی راض هستی
      توی تایپک قبلیم اول دی گفتم خیلیا هستن که تا به دی و بهمن خوب میان و بعدش کم میارن ،
      امروز که دارم اینو مینویسم 10 اسفنده ، شاید تو هم جزو اونایی باشی که کم آوردی
      اگه سال اولته کنکور میدی اینو از هر پشت کنکوری بپرسی یه حرفیو بهت میزنه ، کاش بعد عید ول نمیکردم !
      کاش بعد عید درس خوندن رو ادامه میدادم و اگه این کارو میکردم شاید که نه به احتمال زیاد الان دانشگاه بودم !
      پشت کنکوری هایی که دارید میخونید هم حتما اینو تایید میکنید !
      دوستای خوبم ، امروز دقیقا 120 روز تا کنکوره
      دو سوم وقت مطالعه گذشته و فقط یک سوم آخر مونده
      فقط 120 روز !
      استرس گرفتی نه؟
      بچه ها خیلی ها از الان دارن بارشون رو برای 98 میبندن و از جمع جدا میشن
      از بین همه اونایی که تا اینجا رسیدن خیلی ها که تلاششون مورد رضایتشون نبوده دارن به 98 فکر میکنن
      شاید تویی که داری الان این تایپک رو میخونی هم جزوشون باشی
      رفیق گلی که تا اینجا اومدی ، باور کن از امروز تا 7 یا 8 تیر توی مهم ترین دوران عمرت قرار داری
      اینجا اونجاییه که جمع اون سی ، چهل هزار نفری که واقعا دارن درس میخونن از بقیه جدا میشه
      دوست من ، اگه تا اینجا اومدی جا نزن ، خسته نشو !
      یادته علی رو تو فیلم نامه بچه های آسمان !
      یادته لحظه های آخر زمین خورد؟
      یادته از همه عقب افتاد؟
      ولی برای رسیدن به هدف پا شد و دوباره دوید
      از نبود امکانات و پارگی کفشش ناله نکرد ، چرا ؟ چون اصلا حواسش به کفشش نبود که چیزی ازش نمونده !
      میدونی چرا علی اونقدر تلاش کرد؟ چرا اونقدر دوید؟ چون باید به هدفش میرسید !
      چون عاشق اون هدف شده بود
      راه دیگه ای نداشت !
      من و تو که داریم کم میاریم ، اونی که داره به جای 97 به 98 فکر میکنه هیچ کدوم عاشق هدفمون نیستیم !
      هیچ کدوم به این نتیجه نرسیدیم هنوز که جز موفق شدن تو کنکور 97 هیچ راهی نیست !
      اینو بنویس برای خودت ، تکرارش کن !
      عاشق هدفت شو و بنویس برای خودت که جز این راهی نیست !
      باید این راهو رفت ....
      باید عاشق شد
      هرکسی عاشق هدفش شد مطمئناً بهش رسیده اینو مطمئن باش
      من یه رفیق دارم آزمون 20 اسفند پارسال ترازش 6200 شد !
      رتبه منطقه اش نزدیک به سه هزار
      تخمین رتبه اش توی آخرین آزمون قلمچیش 1006 منطقه شد
      این رفیق من با رتبه 203 منطقه سه داره دندان پزشکی مشهد میخونه !
      با استدلال به تراز قلمچی و این و اون برای خودت بهونه نتراش که نمیشه
      اگه تو بخوای میشه
      تو باید بخوای
      باید عاشق هدفت بشی
      باید به هدفت برسی
      و راهی به جز این نیست !
      الان وقت خسته شدن نیست !
      خسته نشو

2. Top | #2
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      عااالی بود...... من یکی از همون پشت کنکوریام ک پارسال نا امید شدمو کشیدم کناردوتا از دوستام که دقیقا همسطح من بودن تا تهش پای هدفشون وایسادنو پزشکیم اوردن..فرق ماها فقط اعتماد بنفسمون بود...بچه هاااا واقعا از الان بیخیال نشید ب امید سال بعد بدترین ظلمی که در حق خودتون میتونید بکنید همینه..پشت کنکور موندن اصلا اسون نیس،یسال همش خونه باشیی و فقط و فقط هرروز درس بخونی...نکنید اقا جان

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nightmare نمایش پست ها
      عااالی بود...... من یکی از همون پشت کنکوریام ک پارسال نا امید شدمو کشیدم کناردوتا از دوستام که دقیقا همسطح من بودن تا تهش پای هدفشون وایسادنو پزشکیم اوردن..فرق ماها فقط اعتماد بنفسمون بود...بچه هاااا واقعا از الان بیخیال نشید ب امید سال بعد بدترین ظلمی که در حق خودتون میتونید بکنید همینه..پشت کنکور موندن اصلا اسون نیس،یسال همش خونه باشیی و فقط و فقط هرروز درس بخونی...نکنید اقا جان
      خوب من چیکار کنم به نظرت ابجی؟
      من پیشم .بعد دارم میخونم ولی همش با خودم فاز منفی میدم که چون دیر شروع کردم نمیشه.وقتی درس رو نمیفهمم میزارم کنار و میگم هیچی نمیشم
      مثلا شما برمیگشتی پارسال از همین اوایل اسفند اگر شروع کردع بودی امید به قبولی داشتی؟؟
      یا میزاشتی سال بعد؟
      معدلای دوم و سوم خیلی خوب شدم ولی خوب معدل با کنکوری خوندن فرق داره ..و از طرفی یادمم رفته.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRYASHAR نمایش پست ها
      من پیشم .بعد دارم میخونم ولی همش با خودم فاز منفی میدم که چون دیر شروع کردم نمیشه.وقتی درس رو نمیفهمم میزارم کنار و میگم هیچی نمیشم
      مثلا شما برمیگشتی پارسال از همین اوایل اسفند اگر شروع کردع بودی امید به قبولی داشتی؟؟
      یا میزاشتی سال بعد؟
      معدلای دوم و سوم خیلی خوب شدم ولی خوب معدل با کنکوری خوندن فرق داره ..و از طرفی یادمم رفته.
      خب همین ک هی فاز منفی میدی ینی اونجوری که باید خودتو باور نداری؟ چرا اونوقت؟؟ شما میگی قبلا خیلی خوب شدم،الانم همون ادمی همون هوشو داری ،چی عوض شده؟؟ وقتی خودتو باور نداری درستو حسابیم تلاش نمیکنی نتیجم نمیگیری و ناامیدترم میشی..اول اینکه فاز منفی نده، ماکسیمم تلاشتو بکن بعد ببین میشه یا نمیشه.. طبیعیه که وقتی یچیزیو نمیفهمی ولش میکنی نتیجم نمیگری!!! تو درس خوندن سمج باش، کم نیار..حتی اوناییم ک رتبه های خیلی خوب میارن یه مباحثی رو مشکل داشتن و اولش رو همه چیز مسلط نبودن که!! ولی اینقد روش کار کردن که نقطه قوت شده...پس وقتی چیزیو دفعه اول یاد نمیگیری، بیخیالش نشو دوباره بخون، بازم یاد نگرفتی دوباره و ببین دفعه اول ب چیا توجه نکردی............ من پارسال تا بهمن خیلی خوب خوندم، یسری اتفاقا واسم افتاد ک دو ماه نتونستم هیچی بخونم و بعدشم بشدت نا امید شده بودم و گفتم که امسال نمیتونم و نمیشه!! ولی ازمونای جمعبندی قلمچی رو رفتم و تراز اختصاصیام با دوستام خیلی فرقی نداشت، تقریبا 400 تا مثلا..دو س هفته اخرم فقط اوناییو ک خونده بودم جمعبندی کردم و برای کنکورم تراز اختصاصیام خوب بود ولی تراز عمومیا افتضاح..متاسفانه دیر بفکر جبران افتادم و اگه عمومیامو یخورده خوب میزدم مطمئنم ک منم الان پزشکی میخوندم الانم میگم که اصلا بیخیال نشو و ادامه بده..اگرم خدای نکرده موندی برا سال بعد با رتبه 3_4 هزار بمونی بهتره تا صدهزار..و اعتماد بنفس ادمم بیشتر میشه که با اینکه کم خونده ولی به نسبت نتیجه خوبی گرفته موفق باشی

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خب همین ک هی فاز منفی میدی ینی اونجوری که باید خودتو باور نداری؟ چرا اونوقت؟؟ شما میگی قبلا خیلی خوب شدم،الانم همون ادمی همون هوشو داری ،چی عوض شده؟؟ وقتی خودتو باور نداری درستو حسابیم تلاش نمیکنی نتیجم نمیگیری و ناامیدترم میشی..اول اینکه فاز منفی نده، ماکسیمم تلاشتو بکن بعد ببین میشه یا نمیشه.. طبیعیه که وقتی یچیزیو نمیفهمی ولش میکنی نتیجم نمیگری!!! تو درس خوندن سمج باش، کم نیار..حتی اوناییم ک رتبه های خیلی خوب میارن یه مباحثی رو مشکل داشتن و اولش رو همه چیز مسلط نبودن که!! ولی اینقد روش کار کردن که نقطه قوت شده...پس وقتی چیزیو دفعه اول یاد نمیگیری، بیخیالش نشو دوباره بخون، بازم یاد نگرفتی دوباره و ببین دفعه اول ب چیا توجه نکردی............ من پارسال تا بهمن خیلی خوب خوندم، یسری اتفاقا واسم افتاد ک دو ماه نتونستم هیچی بخونم و بعدشم بشدت نا امید شده بودم و گفتم که امسال نمیتونم و نمیشه!! ولی ازمونای جمعبندی قلمچی رو رفتم و تراز اختصاصیام با دوستام خیلی فرقی نداشت، تقریبا 400 تا مثلا..دو س هفته اخرم فقط اوناییو ک خونده بودم جمعبندی کردم و برای کنکورم تراز اختصاصیام خوب بود ولی تراز عمومیا افتضاح..متاسفانه دیر بفکر جبران افتادم و اگه عمومیامو یخورده خوب میزدم مطمئنم ک منم الان پزشکی میخوندم الانم میگم که اصلا بیخیال نشو و ادامه بده..اگرم خدای نکرده موندی برا سال بعد با رتبه 3_4 هزار بمونی بهتره تا صدهزار..و اعتماد بنفس ادمم بیشتر میشه که با اینکه کم خونده ولی به نسبت نتیجه خوبی گرفته موفق باشی
      من 8 ماهه درس نخوندم..اگرم خوندم کم خوندم در حد پاس شدن پیش!
      افتضاحم ..
      از تابستون نخوندم اخه واسه همین خیلی دیگه ناامید شدم
      دوم سوم دبیرستان معدل بالا بود ولی یادم رفته و معدل خوب ملاک کنکور نیس

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یا میزاشتی سال بعد؟
      شما که صفر صفر نیستی
      ببین از الان تا وسط اردیبهشت دو ماه وقته برای خوندن درسا !
      بعدشم جمع بندی کردنشون !
      اصا گیریم شما هیچ شانسی واسه 97 نداری ولی اگه اینارو بخونی و توشون مسلط بشی برای 98 نیازی نیست زیاد روش وقت بذاری دیه!
      الان شروع کن به خوندن ، تمام تلاشت رو برای 97 بکن ، اگه شد چه بهتر ، نشد مگه ضرر کردی؟ !

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AlEfMiMbE نمایش پست ها

شما که صفر صفر نیستی
      ببین از الان تا وسط اردیبهشت دو ماه وقته برای خوندن درسا !
      بعدشم جمع بندی کردنشون !
      اصا گیریم شما هیچ شانسی واسه 97 نداری ولی اگه اینارو بخونی و توشون مسلط بشی برای 98 نیازی نیست زیاد روش وقت بذاری دیه!
      الان شروع کن به خوندن ، تمام تلاشت رو برای 97 بکن ، اگه شد چه بهتر ، نشد مگه ضرر کردی؟ !
      بنا به دلایلی نمیتونم پشت کنکور بمونم راستش.
      ببین 8 ماه باد به کلم خورده کلا ول کردم درس رو نمیتونم دوباره برم سمتش همش میخام بلند شم.
      دوم و سوم خوب بودم.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بنا به دلایلی نمیتونم پشت کنکور بمونم راستش.
      ببین 8 ماه باد به کلم خورده کلا ول کردم درس رو نمیتونم دوباره برم سمتش همش میخام بلند شم.
      دوم و سوم خوب بودم.
      خب پس وقتی هیچ راهی جز درس خوندن نیست ، بشین و بخون دیه
      باور کن این سختی که میگی برای یک های کنکور هم هست
      تلاشتو بکن ، تا جایی که میتونی ، با برنامه درس بخون حتما ، تا اول خرداد و بعدش هم بشین هر چی خوندی رو جمع بندی کن دیه ! ولی به هیچ وجه درس و مطلب جدید نخون !

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AlEfMiMbE نمایش پست ها

خب پس وقتی هیچ راهی جز درس خوندن نیست ، بشین و بخون دیه
      باور کن این سختی که میگی برای یک های کنکور هم هست
      تلاشتو بکن ، تا جایی که میتونی ، با برنامه درس بخون حتما ، تا اول خرداد و بعدش هم بشین هر چی خوندی رو جمع بندی کن دیه ! ولی به هیچ وجه درس و مطلب جدید نخون !
      مسخرم نکن ولی حس میکنم دیره چون پیشم به نظرم دیره..

10. Top | #10
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      من 8 ماهه درس نخوندم..اگرم خوندم کم خوندم در حد پاس شدن پیش!
      افتضاحم ..
      از تابستون نخوندم اخه واسه همین خیلی دیگه ناامید شدم
      دوم سوم دبیرستان معدل بالا بود ولی یادم رفته و معدل خوب ملاک کنکور نیس
      من میگم فاز منفی نده باز میگی من افتضاحم تا امروز افتضاح بودی خب؟ سعی کن که از فردا نباشی خببببب ببین انشیتینم ک باشی هی بگی من نمیتونم مطمئن باش نمیتونی هیچی بشی ..دیدی وقتی بقیه خوابن میخوای یکاری کنی میترسی بقیه بیدار شن بدتر هی گند میزنیو سروصدا میکنی؟؟( مثال بهتر گیر نیاوردم شرمنده) ترس لعنتی دقیقا همینکارو با ادم میکنه نمیزاره درست کارتو انجام بدی و هی گندم بزنی تازه.... پس هی نترس که کنکور فلان میشم، ازمون فلان میشم..تو تلاشتو بکن .....تو کنکور پشتکار خیلییی خیلی مهمتره نسبت ب هوش... بعدشم تا الان خوب نخوندی خب؟ حداقل نیمسال دومو بخون داداچ..من خیلی از مباحث نیمسال دوم پیشو اولین باره دارم میخونم درصورتی ک اگه سال قبل میخوندم الان مسلط تر بودم شاید.... همینایی که مونده رو خوب بخون مطمئن باش ضرر نمیکنی حتی اگه بمونی

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من میگم فاز منفی نده باز میگی من افتضاحم تا امروز افتضاح بودی خب؟ سعی کن که از فردا نباشی خببببب ببین انشیتینم ک باشی هی بگی من نمیتونم مطمئن باش نمیتونی هیچی بشی ..دیدی وقتی بقیه خوابن میخوای یکاری کنی میترسی بقیه بیدار شن بدتر هی گند میزنیو سروصدا میکنی؟؟( مثال بهتر گیر نیاوردم شرمنده) ترس لعنتی دقیقا همینکارو با ادم میکنه نمیزاره درست کارتو انجام بدی و هی گندم بزنی تازه.... پس هی نترس که کنکور فلان میشم، ازمون فلان میشم..تو تلاشتو بکن .....تو کنکور پشتکار خیلییی خیلی مهمتره نسبت ب هوش... بعدشم تا الان خوب نخوندی خب؟ حداقل نیمسال دومو بخون داداچ..من خیلی از مباحث نیمسال دوم پیشو اولین باره دارم میخونم درصورتی ک اگه سال قبل میخوندم الان مسلط تر بودم شاید.... همینایی که مونده رو خوب بخون مطمئن باش ضرر نمیکنی حتی اگه بمونی
      باشه .فقط بعد 8 ماه هوا به کلع خوردن چه جور دوبارع خرخون شم؟
      یعنی هدف و انگیزم کلا ندارم دیگه. چه طوری ایجاد کنم؟؟ با سربازی و عشق هم انگیزه نمیگیرم

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      هدف نداشته باشی خب انگیزم نداری هدف نداری تو درس خوندن؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خب چرا اصن درس میخونی....همه ما میخوایم ی چیزی بشیم از طریق درس ک داریم درس میخونیم..خود من ده سالم ک شده کنکور بدم تا پزشکی نیارم بیخیالش نمیشم..هدفو ما ک نمیتونیم بگیم ایجاد کن، خود باید ی چیزیو بخوای که براش تلاش کنی دیگه
      خوب امسال این طور شدم
      بازم مرسی

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      negar_27022018_211416.png

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این پزشک با هماهنگی دادگاه عالی و حضور گروهی از دانشمندان علاقه مند به آزمایش هایش یکی از افراد مجرم محکوم به اعدام را روی تخت خواباند و با او به توافق رسید تا با تخلیه خونش برای انجام تحقیقات، او را اعدام کند.

برای این اقدام پزشک چشم  مرد محکوم را بست و دو لوله بلند به بدن او وصل کرد که از قلب تا دستانش ادامه داشت، پزشک پس از تظاهر به زدن رگ ها و وصل کردن لوله ها به بدن اعدامی ، از درون لوله ها آب ولرم با دمای مساوی بدن به جریان انداخت به گونه ای که مرد اعدامی تصور کند خون او اکنون به جریان افتاده و درحال تخلیه است و به ظرفی واریز می شود که در فاصله ای از تخت قرار داشت و صدای ریختن قطرات ان به وضوح شنیده می شد.....!!!

پژوهشگران چند دقیقه بعد ملاحظه کردند که جسم فرد محکوم به اعدام  رو به ضعف نهاده و رنگ او به زردی می گراید. پس از ساعاتی، وقتی برای گرفتن ضربان از فرد بیمار اقدام شد، درکمال ناباوری او را مرده یافتند.........!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پزشکان اعتقاد دارند به دلیل صدا و تصویر ذهنی و تلقین نزدیک و حتمی بدن مرگ ، این اعدامی #بدون حتی از دست دادن یک قطره خون# جانش را از دست داد. این رویداد نشان داد که عقل بر اساس یک ذهنیت #حتمی و یقینی# کاملا همانند# یک واقعیت# به تمامی #اعضای جسم# دستور می دهد تا از فعالیت بازایستند.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!

پ.ن: میدونم زیاد ربطی نداشت ولی خیلی چیزا از همین متن قابل تشخیصه........اولین بار که اینو خوندم تا یه روز تو شوک بودم که واقعا چه طور همچین چیزی ممکنه........

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      منم پارسال همین اشتباهو کردم...
      گفتم دیگه وقت نیستو بیخیال سال دیگه
      خودمو گول میزدم
      الان میفهمم یه سال از 18-19 سالگی آدم خیلی حیفشه ک پشت کنکور هدرش بدیم
      شمایی ک اینو میخونید نا امید نشید
      120 روز وقت کمی نیس
      واسه یه رتبه خوب و یه رشته خوب کافیه
      حداقل تلاشتونو بکنید که بعدش حسرت نخورید چرا از وقتم استفاده نکردم.نه پیش بقیه.پیش خودتون شرمنده نباشید
      ولی اگه تصمیم گرفتید واسه هدفتون بجنگید دیگه این آدم نباشید
      این آدمی که تا یه خورده بهس ختی میرسه دست از هدفش میکشه
      آدمی باشید ک واسه هدفش هر کاری میکنه حاضره هر ریسکی بکنه واسه هدفش
      اگه 100 بار هم زمین بخوره 101 بار بلند میشه...

بزا همه فک کنن هالو و خُلم
      خودم میدونم چقد باهوشو پُرم...

با یکی کل دارم دیروزه خودم
      یا نمیرم سراغ کار یا تا دسته
      کوهو میرم بالا بعد تپه
      روز و شب شبو روز کل هفته
      کل ماه کل سال حمله حمله
      اونی که بروئه خوده موتوره
      یسری اگزوزن کارشون غرغره
      ترس ترمزه اونی برده که برا چیزی که میخواد تا ته گازو پُر کنه...سامان ویلی
      +دعـــــا میڪــــنم دائمــــا خــــבا ڪمکم ڪـــن خواهشــــا ....دنیام بـــــــــــــــزرگــــــ ــــــــه
      +گفت:
      + بــــــرا رســـــیـבن بهش دو راه جـــــــلوته

+ پاشـــو بــــرنامه ڪـــارتو بچین یــــا بخوابـــــو خوابشـــــو ببین ...

ســــــــامــــــــان ویلــــــــــسون
      آهنگ بیـــــــــــتابـــــــــ ـــــــــــ

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن