خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 31
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات

فیزیک سردرگمم کرده . لطفا کمک کنید .. ممنون .

سلام . والا من خیلی موندم که برا فیزیک چی کنم با بودجه آزمون برم جلو یا نه ؟ فیلم کامیار رو ببینم یا گاج نقره ای بخونم ؟ و اصلا چجوری بخونم فرمولا از یادم نره ؟؟ گیج شدم . لطفا کمکم کنید .ممنون دوستان . با تجربه هااز کمک دریغ نکنید ..

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اگه کل برنامت با آزمونه فیزیک هم باآزمون ببر جلو (مباحث فیزیک خیلی به هم مربوط نیست)...به هیچ وجه فیلم نبین (هیچی کتاب و قلم نمیشه تو فیزیک!)...فرمولا رو با رمز حفظ کن و به کارشون ببر تو تستای مختلف ...

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دقيقا اين ك گفتي با برنامه ازمونا پيش برم يعني چطوري؟ مگه با ازمون چقدش خونده ميشه؟پايه ك گرما و فشار مونده(اگه هم اول و دومو ترم اول برداشته باشي ، القا و مغناطيس فقط) پيش هم دو سه فصل اخرش!
      برنامه جدا بنويس

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam998 نمایش پست ها
      دقيقا اين ك گفتي با برنامه ازمونا پيش برم يعني چطوري؟ مگه با ازمون چقدش خونده ميشه؟پايه ك گرما و فشار مونده(اگه هم اول و دومو ترم اول برداشته باشي ، القا و مغناطيس فقط) پيش هم دو سه فصل اخرش!
      برنامه جدا بنويس
      ترتیبی اگه میدونید بگید کدوما رو اول و بعد کدوما باشه ؟ و با dvd یا گاج نقره؟

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MatinM_M نمایش پست ها
      اگه کل برنامت با آزمونه فیزیک هم باآزمون ببر جلو (مباحث فیزیک خیلی به هم مربوط نیست)...به هیچ وجه فیلم نبین (هیچی کتاب و قلم نمیشه تو فیزیک!)...فرمولا رو با رمز حفظ کن و به کارشون ببر تو تستای مختلف ...
      سر فمول حفظ کردن بینهایت فراموش کارم . چظوری حفظ کنم با رمز؟؟؟

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya78 نمایش پست ها
      ترتیبی اگه میدونید بگید کدوما رو اول و بعد کدوما باشه ؟ و با dvd یا گاج نقره؟
      خب از همون اول سال اول شروع كن بخون
      دي وي دي رو ول كن
      كتاب
      فقط

7. Top | #7
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam998 نمایش پست ها
      خب از همون اول سال اول شروع كن بخون
      دي وي دي رو ول كن
      كتاب
      فقط
      دینامیک حرکتم میرسم ؟؟؟؟ از گاج بخونم خوبه دیگه ؟؟؟؟؟

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      فك نكنم برسي
      مگه بخشاييشونو
      گاج كتاب خوبيه
      خودت ببين با چه كتابي راحتي
      كتاب زياد هست

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سر فمول حفظ کردن بینهایت فراموش کارم . چظوری حفظ کنم با رمز؟؟؟
      شما برای نیمسال دوم فیزیک 3 برداشتید یا 2و1؟اینو اگه بگید راحت میشه برنامه درست حسابی چید.
      فرمول های فیزیک اکثرشون از هم دیگه بدست میان برای همین شما یکیشو حفظ کن بقیشم از اون بدست بیار(یه مدت که این کارو بکنی همه رو حفظی)
      با رمز هم یعنی این که برای مثال : q=cv )کریم ساواکی یا q=It ) کیت یا (بیل سینا) F=ILBsina یا B=KNIy/L(آهنربای الکتریکی) (مو های کمر آیزاک نیوتون لخته ) , ... اصل اینه که استفاده کنی از فرمول ها و مرور کنی یعنی داری فصل 2 پیش رو میخونی برای استراحت فرمول های یه فصل رو برای خودت گوشه ی برگه بنویس تا یادآوری بشه

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      100% میرسی بخونی

11. Top | #11
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      شما برای نیمسال دوم فیزیک 3 برداشتید یا 2و1؟اینو اگه بگید راحت میشه برنامه درست حسابی چید.
      فرمول های فیزیک اکثرشون از هم دیگه بدست میان برای همین شما یکیشو حفظ کن بقیشم از اون بدست بیار(یه مدت که این کارو بکنی همه رو حفظی)
      با رمز هم یعنی این که برای مثال : q=cv )کریم ساواکی یا q=It ) کیت یا (بیل سینا) F=ILBsina یا B=KNIy/L(آهنربای الکتریکی) (مو های کمر آیزاک نیوتون لخته ) , ... اصل اینه که استفاده کنی از فرمول ها و مرور کنی یعنی داری فصل 2 پیش رو میخونی برای استراحت فرمول های یه فصل رو برای خودت گوشه ی برگه بنویس تا یادآوری بشه
      فیزیک 1 و2

12. Top | #12
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      اینم بگم فیزیک 3 هم خوبه به جز قسمت اول فصل1 .......1و 2 و پیش مشکل دارم زیاد 3 هم باز نسبتا خوبه....

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام . والا من خیلی موندم که برا فیزیک چی کنم با بودجه آزمون برم جلو یا نه ؟ فیلم کامیار رو ببینم یا گاج نقره ای بخونم ؟ و اصلا چجوری بخونم فرمولا از یادم نره ؟؟ گیج شدم . لطفا کمکم کنید .ممنون دوستان . با تجربه هااز کمک دریغ نکنید ..
      برای فرمولا می تونی هر مبحث رو که می خونی رو یک کاغذبنویسی و به صورت یکجا داشته باشی فرمولارو هر چند روز یکبار مرور کنی (این روش یک رتبه برتری بود که دندون می خونه الان )

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      100% میرسی بخونی
      چطور صد درصد اخه
      فاز الكي ندين خب

15. Top | #15
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Black cherry نمایش پست ها
      برای فرمولا می تونی هر مبحث رو که می خونی رو یک کاغذبنویسی و به صورت یکجا داشته باشی فرمولارو هر چند روز یکبار مرور کنی (این روش یک رتبه برتری بود که دندون می خونه الان )
      چجوری کل فصلو خلاصه نویسی یا فرمولا رو فقط؟؟؟؟

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن