خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 31
    1. Top | #16
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      دوستان دیگه فیزیکدانان کجایید؟؟؟

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya78 نمایش پست ها
      چجوری کل فصلو خلاصه نویسی یا فرمولا رو فقط؟؟؟؟
      فرمولا رو فقط .گفت خلاصه نویسی کل فصل وقت گیره

3. Top | #18
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      کار و انرژی میدونم به پیش نیاغز نداره اما موج مغناطیس داره پیش نیاز یا نه ؟؟؟//؟/

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      كار انرژي ك بايد پيش يك فصل يك و دو رو بلد باشي
      اابته نميشه گفت كاملا ولي خب مرتبطن
      موج پيش نيازش نوسانه
      مغناطيس سال سوم هم پيش نياز نداره

5. Top | #20
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam998 نمایش پست ها
      كار انرژي ك بايد پيش يك فصل يك و دو رو بلد باشي
      اابته نميشه گفت كاملا ولي خب مرتبطن
      موج پيش نيازش نوسانه
      مغناطيس سال سوم هم پيش نياز نداره
      منظورم موج الکترو مغناطیس بود نه موج و مغناطیس

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      چطور صد درصد اخه
      فاز الكي ندين خب
      فاز الکی؟!!!! چرا نشههههه؟ غیر از حرکت در راستای قائم که فصل 1 دیگه چیزی نداره که سخت باشه (حرکت پرتابی هم که نیست) و فصل 2 هم اگه مفهوم را بگیرید دیگه حل کردن سوالاتش سخت نیست
      در ضمن این رو هم در نظر بگیرید که این مباحث رو اکثرا باهاشون آشنا هستن و دوم و پیش دبیر درس داده و مباحث آشنایی اند پس بازم میگم 100% میشه خوندشون

7. Top | #22
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MatinM_M نمایش پست ها
      فاز الکی؟!!!! چرا نشههههه؟ غیر از حرکت در راستای قائم که فصل 1 دیگه چیزی نداره که سخت باشه (حرکت پرتابی هم که نیست) و فصل 2 هم اگه مفهوم را بگیرید دیگه حل کردن سوالاتش سخت نیست
      در ضمن این رو هم در نظر بگیرید که این مباحث رو اکثرا باهاشون آشنا هستن و دوم و پیش دبیر درس داده و مباحث آشنایی اند پس بازم میگم 100% میشه خوندشون
      دوست عزیز این برنامه خوبه که یه برنامه جدا واکنم برا فیزیک و از گاج نقره ای با قدرت برم جلو و فرمولا هم بنویسم تو برگه برا دوره ؟؟؟ خوبه ؟؟؟راستی خیلی سبزم دارم با کدوم برم جلو بهتره ؟؟ درسنامه ی کاربردی تر میخام نه اینکه کشش داده باشه ؟؟؟؟

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      زمانو در نظر نگرفتين ديگه!
      فصلي يه چهارصد تا تست داره
      جمعا حدود هزارتا!
      اين همه رو چطور برسه؟

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      منظورم موج الکترو مغناطیس بود نه موج و مغناطیس
      اها اون زياد نداره پيش نياز

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوست عزیز این برنامه خوبه که یه برنامه جدا واکنم برا فیزیک و از گاج نقره ای با قدرت برم جلو و فرمولا هم بنویسم تو برگه برا دوره ؟؟؟ خوبه ؟؟؟راستی خیلی سبزم دارم با کدوم برم جلو بهتره ؟؟ درسنامه ی کاربردی تر میخام نه اینکه کشش داده باشه ؟؟؟؟
      یه برنامه جدا که باید ردیف کنی ولی خوب بهت گفتم همون اول اگه همه درس هات با آزمونته و طبق آزمون جلو میری جوری بچین برنامتو که علاوه بر آزمون مباحث مدنظرت هم بخونی چون فیزیک مطالبش نسبتا مجزا از هم اند و میتونی پیش ببری (بستگی به شرایط خودت تصمیم بگیر کدوم برات بهتره با توجه به این که سنجش ثبت نام کردی یا نه کجاهارو بیشتر باید بخونی کجاهارو کمتر و ...)
      من خیلی سبز رو نخوندم ولی گاج نقره ای رو خوندم و عالیه (اگه جزوه ی دبیرت هم خیلی خوبه همونم میتونی بخونی من خودم پایه رو از جزوه دبیر می خونم ) درسنامه های گاج هم کاربردیه و کشش نداده خیلی و اگه دوست داشتی معجزه مهروماه هم بخون چون کاربردیه و گاج نقره ای و تکمیل می کنه

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      زمانو در نظر نگرفتين ديگه!
      فصلي يه چهارصد تا تست داره
      جمعا حدود هزارتا!
      اين همه رو چطور برسه؟
      از الان حرف شما درست شاید نشه کل تست هارو زد ولی تست های ستاره دار + تست های آزمون سراسری رو میشه کار کرد تا به یه تسلط کافی رسید
      ویرایش توسط Dmz.official : 10 اسفند 1396 در ساعت 14:55

12. Top | #27
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      پس پیش به سوی خوندن گاج نقره ای و نوشتن فرمول ها در برگه برای مرور و اولویت با تستای ستاره دار گاج و بعدش بقیش و برا دوره هم دوره فرمولا ومعجزه مهروماه ........ فیزیک وایسا که اومدم

13. Top | #28
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      از الان حرف شما درست شاید نشه کل تست هارو زد ولی تست های ستاره دار + تست های آزمون سراسری رو میشه کار کرد تا به یه تسلط کافی رسید
      فقط موندم با آزمون یابدون ازمون بقیه با ازمون میرم جلو ولی بعضی جاها پیش نیاز میخاد چی کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

14. Top | #29
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      بقیه هم نظر بود بگید ممنون .......

15. Top | #30
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      ؟؟؟؟؟؟؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن