خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 29 از 29
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من هرگز نگفتم کسی ک خوب نخونده گفتم کسی که اصلن چیزی نخونده
      من تو متن هم گفتم اگ مسمم به خوندید تو این 4 ماه تمام تلاشتان رو بکنید
      مخاطب حرف من تو پارگراف آخر کسی هست ک تا الان چیزی نخونده و سردرگم هست ک الان چیکار کنه و برای خوندن این 4 ما هم مصمم نیست

من الان 3 سومینسالی هست ک مشاور کنکورم تا سال پیس اگ کسی 3 ماه مونده به امتحانم میومد پیشم میگفتم شروع کن و بخون چرا چون اگ اون امسال نتیجه نمی‌گرفت سال بعد این خونده ها کمکش می‌کرد

ولی الان با اومدن شیوه جدید حدود 30 الی 40 درصد مطالب تغییر کرده خصوصا تو درسی مثل زیست ک کلمه به کلمه کتاب مهمه شیوه نگارش عوض شده
      بنابراین کسی ک تا الان صفر بوده و میخواد قبول بشه شانسش کمه ولی اگ این 4 ماهو بخونه و نتیجه نگیره باز هم برای کنکور 98 صفر خواهد بود... چرا که عملا خیلی از مطالب عوض شده و باید دوباره از مرداد هم ک شروع کنه باز هم عقب تر از بقیه رقیبانش هست

ولی اگ از همین الان شروع کنه به خوندن وقتی به مرداد رسید برابر هست با کسی که با این نظام جدید درس خونده

باز هم میگم دوستان شاید من خوب مطلبو نتونستم بیان ت کنم ولی منظور من از پارگراف آخر برای شما هایی نیست ک خوندید و دارید پیش میرید
      منطور من اون گروهی هست ک تا الان هیچ چیز نخونده و صفر هست.. و فرصت هم داره برای سال بعد و انگیزه ای هم برای خوندن امسال نداره...
      این فرد اگ از الان شروع کمه برای کنکور 98 و خوب بخونه شانس قبولی بسیاز بالایی خواهد داشت

فراموش نکنید که الان با سخت گیری ورود به رشته تجربی تو نظام جدید عملا افرادی اومدن که همه داشتن و دارند میخونن و رقابت سخت تری در پیش هست برای کنکور 98 و به خصوصوص کنکور 99
      مشاور کنکور

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

دی وی دی زبان

کسی دی وی دی اموزش تکنیکی زبان سراغ نداره خیلی تو زبان ضعیفم

3. Top | #18
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dramirmohammadi نمایش پست ها
      مخاطب حرف من تو پارگراف آخر کسی هست ک تا الان چیزی نخونده و سردرگم هست ک الان چیکار کنه و برای خوندن این 4 ما هم مصمم نیست

من الان 3 سومینسالی هست ک مشاور کنکورم تا سال پیس اگ کسی 3 ماه مونده به امتحانم میومد پیشم میگفتم شروع کن و بخون چرا چون اگ اون امسال نتیجه نمی‌گرفت سال بعد این خونده ها کمکش می‌کرد

ولی الان با اومدن شیوه جدید حدود 30 الی 40 درصد مطالب تغییر کرده خصوصا تو درسی مثل زیست ک کلمه به کلمه کتاب مهمه شیوه نگارش عوض شده
      بنابراین کسی ک تا الان صفر بوده و میخواد قبول بشه شانسش کمه ولی اگ این 4 ماهو بخونه و نتیجه نگیره باز هم برای کنکور 98 صفر خواهد بود... چرا که عملا خیلی از مطالب عوض شده و باید دوباره از مرداد هم ک شروع کنه باز هم عقب تر از بقیه رقیبانش هست

ولی اگ از همین الان شروع کنه به خوندن وقتی به مرداد رسید برابر هست با کسی که با این نظام جدید درس خونده

باز هم میگم دوستان شاید من خوب مطلبو نتونستم بیان ت کنم ولی منظور من از پارگراف آخر برای شما هایی نیست ک خوندید و دارید پیش میرید
      منطور من اون گروهی هست ک تا الان هیچ چیز نخونده و صفر هست.. و فرصت هم داره برای سال بعد و انگیزه ای هم برای خوندن امسال نداره...
      این فرد اگ از الان شروع کمه برای کنکور 98 و خوب بخونه شانس قبولی بسیاز بالایی خواهد داشت

فراموش نکنید که الان با سخت گیری ورود به رشته تجربی تو نظام جدید عملا افرادی اومدن که همه داشتن و دارند میخونن و رقابت سخت تری در پیش هست برای کنکور 98 و به خصوصوص کنکور 99
      والا اینطوری که من شنیدمو خوندم برای ماهایی ک با همین نظام اومدیم بالا کنکور 98 با همین کتاباس و برای جدیدا دفترچه جداس....و اینطوری نیس که کسی که امسال بمونه بره کتابای اونارو بخونه...فک کنم از این مطلع نبودین شما.....و در اینصورت ینفر ک الان همین منابعو بخونه اصلا و ابدا برای کنکور 98 اول راه نیس

4. Top | #19
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nightmare نمایش پست ها
      والا اینطوری که من شنیدمو خوندم برای ماهایی ک با همین نظام اومدیم بالا کنکور 98 با همین کتاباس و برای جدیدا دفترچه جداس....و اینطوری نیس که کسی که امسال بمونه بره کتابای اونارو بخونه...فک کنم از این مطلع نبودین شما.....و در اینصورت ینفر ک الان همین منابعو بخونه اصلا و ابدا برای کنکور 98 اول راه نیس
      این حرف ک میگید هنوز تو مرحله طرح پیشنهادی هست و هنوز چیزی تصویب نشده در این زمینه
      مشاور کنکور

5. Top | #20
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      این حرف ک میگید هنوز تو مرحله طرح پیشنهادی هست و هنوز چیزی تصویب نشده در این زمینه
      سال 82 بخشای غیر مشابه رو بین دو نظام تحصیلی سوال جدا طرح کردن دلیلی نداره که اینکارو نکنن سال بعد..اگر این قطعیت نداره لزوما نظر شماهم قطعیت نداره، اومدیمو اینکارو کردن تهش اونی که این چند ماهو نخونده باید حسرت بخوره...................
      رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش و پرورش بیان کرد :کنکوری‌های ۹۷ اگر در رشته دلخواه خود قبول نشوند،می‌توانند با کتاب‌های نظام آموزشی خود کنکور بدهند. حجت الاسلام والمسلمین خاطر نشان کرد : مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش و مرکز سنجش وزارت علوم هماهنگی می کنند که دانش آموزان نظام قدیم تا یک،دو یا سه سال ،تا جاییکه نظام تطبیق را داریم باید برایشان کنکور مستقل را برگزار کنیم.همزمان ولی با سوالات مستقل.

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یکی ازدانشجوهای پزشکیم چندماه پیش گفت پزشکی ک دیگ هیچی پیراپزشکی احتمالش هس بیاری.هنوزم یادش میافتم تایه مدت دپرس میشمبااینکه پزشکی نمیخاستم .بنظرم این تخمین رتبه های بسیارمنطقی تونو بذارین بعده کنکور.هردانش اموزتجربی ک هیچی بقیه هم میدونن رقابت توی تجربی سخته چیه دیگ شماواس هر کنکور یه دلایل میارین ک کنکور اینده دیگ سخت ترین کنکوریه ک بشریت ب چشم دیده کسی ک تراز5600هم باشه استرس میگیره والا

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خخخ من ازاینجاخارج شم تاکنکورمو نذاشتم واس سال1400

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

والله جناب مشاور من پارسال اواخر دی بود با سطح علمی تقریبا صفر شروع کردم به خوندن و ۹۸۰ هم شدم.....تو این مقاله تون هم بدون هیچ پایه و اساسی یه سری مطالبو رد و تایید کردید....هر چندمن با این برنامه های چهار ماهه موافق نیستم ولی بدون برنامه هم اگه حتی پایه ت هم صفر باشه میتونی قبول شی .....لطفا جو منفی هم به عزیزانی که تازه شروع کردن به خوندن ندین چون معلومه اصلا تجربه ای تو این کار ندارید.....موفق و موید باشید

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      negar_27022018_205716.png

چه کسی گفته زمان طلاست؟؟ من مزه مزه اش کردم. زمان عین الکل است … ثانیه ثانیه میسوزاند و میرود در عمق وجودت …. مست مست که شدی، چشمهایت را باز میکنی …. میبینی عمرت گذشته و تو ماندی و خماری از دست دادن یک عمر.......

پ.ن: خوب این یه حقیقته که تو مسیر کنکور فقط یه مشت لاشخور برا دانش اموز کنکوری ساده وزودباور تور پهن کردن
      و پشت همه ی اینا فقط هدر رفتن عمر اون کنکوریه
      از دی وی دی و کلاس و مشاور و برنامه چن ماهه گرفته تا خیلی چیزای دیگه که اینجا جای بحث نیست،
      اما
      اما
      و اما
      من خودم یه زمانی ادم خیلی بدبین و سخت گیری بودم تو این مسائل اما گذر زمان بهم یاد داد که نه تنها تو این زمان بلکه تو بدترین شرایط ممکن هم بهترین هارو میشه به دست اورد
      مطمئن باشید کسی که این زمانو به امید سال دیگه از دست میده سال دیگرم به امید دوسال بعد از دست میده
      پس اگه کسی بخواد موفق بشه یا تو همین زمان موفق میشه(حتی از صفر کلوین!!!!)
      یا هم فقط خودشو گول میزنه به امید اون فردایی که هیچ وقت نخواهد رسید.......
      اینده به شدت غیر قابل پیش بینیه.......

10. Top | #25
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

شما لطف کن دیگه مقاله ننویس....استعدادشو ندارید

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk
      چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد.... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ وفلک!!!!

11. Top | #26
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed70t نمایش پست ها
      زیست ۳ ساعت هر روز ، شیمی ۳ ساعت هر روز ؛ ریاضی و فیزیک ۳ ساعت یه روز در میون ، برای ریاضی و فیزیک مونده به انتخاب خودتون میتونین زوج و فرد بچینین ، هر کدوم رو دیدین ضعیف ترین زوج بچینین که بشه ۱۲ ساعت در هفته ( روزای زوج + جمعه ) اونیکی ۹ ساعت در هفته
      ممنون از شما..اما خوب 9 ساعت اختصاصی چقد از رور میمونه برای عمومی خوندن؟عمومی رو چطور بخونیم؟
      ویرایش توسط پتروس : 12 اسفند 1396 در ساعت 01:21

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پتروس نمایش پست ها
      ممن.ن از شما..اما خوب 9 ساعت اختصاصی چقد از روط میمونه برای عمومی خوندن؟عمومی رو چطور بخونیم؟
      سلام ، ۴ ساعت هم عمومی ( زبان و عربی رو میشه ۱ ساعتم در نظر گرفت ولی خوب ۲ ساعت بهتره ، چاره ای نیست زمان کمه و مطالب زیاد باید تمام تلاش رو کرد )

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed70t نمایش پست ها
      سلام ، ۴ ساعت هم عمومی ( زبان و عربی رو میشه ۱ ساعتم در نظر گرفت ولی خوب ۲ ساعت بهتره ، چاره ای نیست زمان کمه و مطالب زیاد باید تمام تلاش رو کرد )
      بینهایت سپاس...
      خوب با 4 ساعت میشخ 13 ساعت که واقعا کشش ندارم امابا 2 ساعت عمومی میشه 10ساعت که دست یافتنی برای من.بعد دروس عمومی 4تاس ترکیبش هر روز چطور باشه؟عربی هر روز با بقیه(دینی و زبان و ادبیات) چرخشی؟

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من با نقدی که نسبت به این برنامه ها کردید موافقم . این برنامه ها از نظر ااختصاص تایم به مباحث و ساعت مطالعه و . . . پر از عیب و ایرادن . ببینید بچه به خدا خودتون بهترین برنامه ریزی رو واسه خودتون میکنید الکی واسه این برنامه ها هزینه نکنید . کی میدونه شما برای خوندن مبحثی مثل مثلثات یا دینامیک به چند ساعت مطالعه و . . . نیاز دارید ؟ کی میدونه توان شما برای مطالعه تو یک روز چقدره ؟ . فقط میشه از این برنامه ها الگوبرداری های درستی کرد که اکثرا هم نمیشه ازشون الگوبرداری کرد . ما انسانیم و زمان رو به طور کلی نمیتونیم مدیریت کنیم ما باید زندگیمونو مدیریت کنیم مدیریت زمان یعنی همون مدیریت زندگی . پس این برنامه ها واسه افرادی که تازه شروع کردن اکثرا منجر به شکست و نا امیدی میشه چون بیش تر کسایی که تازه شروع میکنن معتقدن همه چی باید بدون کم و کاست و دقیق باشه که تا حدی غیر ممکنه . مشکل خیلیها بی برنامه بودن نیست مشکلشون تنبلی و بی عرضگیه حرف این دوستمون هم تا حدی درسته بیش تر این کسایی که جو تازه شروع کردن میگیرتشون تا یه هفته مونده به کنکور دنبال برنامه ریزی و منابعند و این میشه که آخرش هیچی (یعنی هیچی واقعا) نمیشن . هدف من ناامید کردن کسی نیست اگه میخواین به موفقیتی دست پیدا کنید تنها راهش سخت تلاش کردنه پس جای پریدن به کسایی که هدفشون باز کردن چشمای شماست برید سخت تلاش کنید و درساتونو بخونید چون تنها راهش همینه . موفق باشید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن