خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 42 از 42
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pardis2 نمایش پست ها
      97 تولین کنکورمه ....

یادم میاد وقتی که از تیر شروع کردم ...بعضیا میگفتن کسی که تو سال های پایه تست نزده باشه نمیتونه زیر هزار بیاره ....منم ناامید شدم ...

گفتم حداقل که میتونم 2000 بیارم ....میخوندم ...میخوندم ...ولی خودم ناراحت بودم که چرا زیر 1000 نمیشم...

مهر ماه که شد رفتم ازمون ....نتیجه ببد شد و من ناامید تر ....ولی حداقل هرروز 4 ساعتی رو میخوندم روزای مدرسه...

مدرسه ... راستش کاش مدرسه نمیرفتم ....معلممون میگف مگه پدرو مادرای شما خودشون چین که میخان بچه هاشون رشته تاپ بخونن...درحالی که بچه خودش پزشکی میخوند ..فک مکرد خودش خیلی با سواده در حالی که تو کلاس ما اکثر بچه ها اولیاشونحصیلاتشون زیر لیسانس نبود ...حتی کسایی بودن که باباشون پزشک بود ...

اون یکی معلممون میگف ...باهوشترینتون پارسال مامایی قبول شد زیاد زور نزینین ...بچه های خودش پشت کنکوری بودن ...

درس نمیدادن هیچ کاری نمیکردن جز x شعر گفتن ....

ابان که شد از یه دانشجوی پزشکی مشاوره گرفتم ...به منی که تو ادبیات 20 درصد بودم گف تمرکزت رو بذار رو تاریخ و لغت...درحالی که من نه ارایه بلد بودم نه قرابت....

بعد اذر شد و من ناامیدتر....چون همه میگفتن نمیشه نمیشه ....همینایی که ادعا میکنن که خیلی میدونن ...بساط غیر ممکنه غیر ممکنه رو راه انداخته بودن ...

نمیدونم چی بگم واقعا دو هفته مونده به کنکور ...منو یه رتبه 5 رقمی ...خیلی نارحتم راستش....

کاش حرفای ادما روم اثر نداشت....به تلاشم ادامه میدادم ...

حیف ... حیف ...

این یه سال فقط یه چیزی رو بهم یاد داد که دیگه هیچوقت تو هیچ تصمیم کاری به حرف هیچکسی اهمیت ندم ....هیچکس...حتی اگه نتیجش بد هم باشه ...بازم کاره خودمو میکنم...فقط وفقط فکر کنم و بر اساس منطق عمل کنم ...

خلاصه ضربه ای که بعضی از ادمای این انجمن بهم زدن ...راموس به صلاح نزد ....

ولی باز این هم تقصیر خودمه .... حرف ادمایی مثل افشین مقتدا باور نکردم ...رفتم به حرف ادمی که 24 ساعته تو انجمن انلاینه و هیچی از کنکور حالیش نمیشه گوش کردم ....

همش تقصیر خودمه رفتم ازمونی شرکت کردم که تقلب توش فراووونه و سوالاش به شدت غیر استاندارد ...و به خاطر نتیجش غصه خوردم ...

اگه قبول میشدم فقط اعضای خانوادم خوشحال میشد ولی الان که قبول نمیشم خیلیا خوشحال میشن ...

درسته من کسی نیستم که نصیحت بدم ولی خب به نظرم نه قلمچی برید نه کلاس ..از الا استفاده کنید ..اگه تو مدرسه چیزی یاد میگیرید برید ...انجمن هم تاپیک های بیخود رو باز نکنید ...

منو بگو از دوستان انجمن خواستم بیان کمی انگیزه بدن ....
      ویرایش توسط Levi_Ackerman : 23 خرداد 1397 در ساعت 02:58

2. Top | #32
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      متاسفانه خیلیا هستن مثل شما
      منم وضعیتم مثل شماست به حرف این و اون گوش دادم وضعیتم خیلی بده فقط میرم کنکور میدم حتی به رتبمم نگا نمیکنم چون میدونم بالای صد هزاره
      من دانش آموزی بودم توی بدترین شرایط درس خوندم و بهتریم معدلو آوردم طی 11 سال تحصیلم (غیر از پیش دانشگاهی) بلا استثنا توی مدارس خاص درس خوندم ولی سال آخر گند زدم
      نمیتونستم درس بخونم ترازم پاییم بود عصبی میشدم سردرد میشدم اونم چه سردردی واقعا ناتوان کننده بود
      الان من موندم و 15 16 روز تا کنکور
      کسی که تا سال سوم رشته ریاضی بودم همه میگفتن با این وضعیت صنعتی شریف قبولی ولی به عشق پزشکی و آرمان ها و آرزو هایی که داشتم تغییر رشته دادم
      خیلی نا امیدم شرایط درس خوندنم خوب نیست
      ولی میمونم واسه 98 و شرایطو تغییر میدم
      به حرف هیچ کس گوش نمیدم
      97 تولین کنکورمه ....

یادم میاد وقتی که از تیر شروع کردم ...بعضیا میگفتن کسی که تو سال های پایه تست نزده باشه نمیتونه زیر هزار بیاره ....منم ناامید شدم ...

گفتم حداقل که میتونم 2000 بیارم ....میخوندم ...میخوندم ...ولی خودم ناراحت بودم که چرا زیر 1000 نمیشم...

مهر ماه که شد رفتم ازمون ....نتیجه ببد شد و من ناامید تر ....ولی حداقل هرروز 4 ساعتی رو میخوندم روزای مدرسه...

مدرسه ... راستش کاش مدرسه نمیرفتم ....معلممون میگف مگه پدرو مادرای شما خودشون چین که میخان بچه هاشون رشته تاپ بخونن...درحالی که بچه خودش پزشکی میخوند ..فک مکرد خودش خیلی با سواده در حالی که تو کلاس ما اکثر بچه ها اولیاشونحصیلاتشون زیر لیسانس نبود ...حتی کسایی بودن که باباشون پزشک بود ...

اون یکی معلممون میگف ...باهوشترینتون پارسال مامایی قبول شد زیاد زور نزینین ...بچه های خودش پشت کنکوری بودن ...

ابان که شد از یه دانشجوی پزشکی مشاوره گرفتم ...به منی که تو ادبیات 20 درصد بودم گف تمرکزت رو بذار رو تاریخ و لغت...درحالی که من نه ارایه بلد بودم نه قرابت....

بعد اذر شد و من ناامیدتر....چون همه میگفتن نمیشه نمیشه ....همینایی که ادعا میکنن که خیلی میدونن ...بساط غیر ممکنه غیر ممکنه رو راه انداخته بودن ...

نمیدونم چی بگم واقعا دو هفته مونده به کنکور ...منو یه رتبه 5 رقمی ...خیلی نارحتم راستش....

حیف ... حیف ...

این یه سال فقط یه چیزی رو بهم یاد داد که دیگه هیچوقت تو هیچ تصمیم کاری به حرف هیچکسی اهمیت ندم ....هیچکس...حتی اگه نتیجش بد هم باشه ...بازم کاره خودمو میکنم...فقط وفقط فکر کنم و بر اساس منطق عمل کنم ...

ولی باز این هم تقصیر خودمه .... حرف ادمایی مثل افشین مقتدا باور نکردم ...رفتم به حرف ادمی که 24 ساعته تو انجمن انلاینه و هیچی از کنکور حالیش نمیشه گوش کردم ....

همش تقصیر خودمه رفتم ازمونی شرکت کردم که تقلب توش فراووونه و سوالاش به شدت غیر استاندارد ...و به خاطر نتیجش غصه خوردم ...

اگه قبول میشدم فقط اعضای خانوادم خوشحال میشد ولی الان که قبول نمیشم خیلیا خوشحال میشن ...

درسته من کسی نیستم که نصیحت بدم ولی خب به نظرم نه قلمچی برید نه کلاس ..از الا استفاده کنید ..اگه تو مدرسه چیزی یاد میگیرید برید ...انجمن هم تاپیک های بیخود رو باز نکنید ...
      در این سرا جویم خویش را

3. Top | #33
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ولی عامل درس نخوندن من خودم بودم ... باید خودمو تغییر بدم ...

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      97 تولین کنکورمه ....

حیف ... حیف ...

حرف بقیه رو ولش کن کنکور جوریه که باید گوشات کر بشه از لحاظ شنیدن حرفای چرت بقیه تو تلاشتو بکن بقیشو بسپار بخدا
      کنکور چندمته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      98 کنکور فقط با کتابای جدیده یا نه؟
      خدا همیشه انلاینه ... کافیه دلت رو بروز رسانی کنی... اون موقع می بینی ک در تک تک لحظات کنارت بوده و هست و خواهد بود...

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .MEHRAD. نمایش پست ها

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali13791379 نمایش پست ها
      وات؟
      خدا همیشه انلاینه ... کافیه دلت رو بروز رسانی کنی... اون موقع می بینی ک در تک تک لحظات کنارت بوده و هست و خواهد بود...

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      مقصر خودمون هستیم

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .MEHRAD. نمایش پست ها
      2کنکور برگزار میشه یکی با منابع نظام جدید یکی با منابع نظام قدیم

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من به خانوادم میگم میخوام بمونم برا سال بعد کلی غر میزنن.مشکل منه یا همه اینجورین؟:/
      ♡Be your Own HERO

11. Top | #41
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها
      من به خانوادم میگم میخوام بمونم برا سال بعد کلی غر میزنن.مشکل منه یا همه اینجورین؟:/
      تا وقتی نبینن جدی هستین توی درس ، این چیزا هست ...
      نیست یک سال گذشته فک میکنن سال بعدم همینه ...باید نشون بدین که اینجوری نیست و واقعا میخواید بخونید ، اونوقت همراهی هم میکنن ...
      Tel
      Nabze_avaz@

12. Top | #42
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منم با اینکه متولد 80 هستم و یک سال جهشی خوندم و امسال اولین کنکورمه و میخام برای 98 بمونم بازم بهم غر میزنن...
      زیاد اهمیت ندین باید تحمل کرد دیگ...
      حق هم دارن یکسال کم کاری کردیم باید حالا تحمل کنیم😳
      Put your heart, mind, and soul into even your smallest acts. This is the secret of success.

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن