خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 42
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اخرین پستم در جواب aminsadeghi79 بودبلد نیستم تگ کنم

2. Top | #17
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      عجب. پایه ب این قوی ای داری و فیزیو نیاری؟
      من دو سه سال از درس دور بودم و دو سه هفتس شروع کردم واس فیزیو و مطمئنم میتونم اونوقت تو نتونی!!

3. Top | #18
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تو ایران برای فردا نمیش برنامه ریخت
      شما دارین واس ۹۸ برنامه میریزین

ب قول یکی از دوستان اگ نظام برگشت و درس دینی زندگی حذف شد میخواین چیکار کنین

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام
      کلی ادم هستن ک توی این چهارماه امیددارن ک قبول بشن اونم ی دانشگاه خوب..
      اگرچه پایه درسی خوبی هم ندارن...
      بعد اون وقت شما ک معدل بالایی دارید میخوایید بمونید پشت کنکور؟؟؟
      خبری نیست پشت کنکورا...
      امیدوارم همین امسال ب هدفتون برسید
      موفق باشید : )

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad1397 نمایش پست ها
      میبینم همه معتقید که امسال کنکور بدم ،به نظرتون اگه از برنامه آزمونم جدا شم و تا آخر اردیبهشت طبق یه برنامه برای خودم پیش برم و خرداد فقط با ۳ روز یکبارجمع بندی کنم این درصدا رو میشه آورد : ادب ۷۰ عربی۸۰ (عربیم عالیه) دینی ۷۰ زبان ۶۰(زبانم متوسطه) ریاضی و فیزیک ۴۰ زیست و شیمی ۶۰
      ب نظر من از برنامه ازمون جدابشید و خودتون ی برنامه خوب بچینید و تااخر اردیبهشت مباحثی ک مورد نظرتونه رو بخونید : )

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      در خرداد هم میشه درس خوند یا فقط باید جمع بندی انجام داد ؟ میشه یه مقدار درباره ی نحوه مطالعه در خرداد توضیح بدید برام ؟

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad1397 نمایش پست ها
      در خرداد هم میشه درس خوند یا فقط باید جمع بندی انجام داد ؟ میشه یه مقدار درباره ی نحوه مطالعه در خرداد توضیح بدید برام ؟
      ببین خرداد فرقی با اردیبهشت یا ماه های دیگه نداره ..ینی تو خرداد هم میشه درس خوند ولی چیزی که باید بهش توجه کنی اینه که دیگه یکی دو سه هفته قبل کنکور درس جدیدی مطالعه نکن...ینی فقط به مرور و حل تست ازونایی که خوندی بپردار
      ببین درسته خرداد به ماه جمع بندی معروفه ولی حتمن حتمن حتمن لازم نیست من یا تویی که دیرتر شروع کردیم از اول خرداد جمع بندی رو شروع کنیم...اگه یکی دوهفته اینطرف اونطرف بشه هیچ مشکلی نداره به نظرم...ینی میتونی دو هفته اول خرداد رو هم بخونی...
      یه هفته از تیر فرصت هست 2 هفته اخر خرداد رو هم بخوای در نظر بگیری میشه سه هفته که به نظرم بسه..

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaAhmadi نمایش پست ها
      ببین خرداد فرقی با اردیبهشت یا ماه های دیگه نداره ..ینی تو خرداد هم میشه درس خوند ولی چیزی که باید بهش توجه کنی اینه که دیگه یکی دو سه هفته قبل کنکور درس جدیدی مطالعه نکن...ینی فقط به مرور و حل تست ازونایی که خوندی بپردار
      ببین درسته خرداد به ماه جمع بندی معروفه ولی حتمن حتمن حتمن لازم نیست من یا تویی که دیرتر شروع کردیم از اول خرداد جمع بندی رو شروع کنیم...اگه یکی دوهفته اینطرف اونطرف بشه هیچ مشکلی نداره به نظرم...ینی میتونی دو هفته اول خرداد رو هم بخونی...
      یه هفته از تیر فرصت هست 2 هفته اخر خرداد رو هم بخوای در نظر بگیری میشه سه هفته که به نظرم بسه..
      Thanks Mr Ahmadi

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مگه هنوز ب کسی رتبه دادن؟وقتی شما بااین معدل پایبه میخوای بزاری 98 پس بدون بااین سبک سوالات کنکور خیلیا همین 4ماه میخونن رتبه میشن چون از شرایط اگاهن...بعد دوسال تحمل این وضع بهترین تجربه من این بوده کنکور سخت نیست و حفظ تعادل درس خوندن خواب ناامید نشدن سخته...واقعا هم همینه....
      ما دوباره سبز میشویم

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام. دارم واسه کنکور ۹۸ میخونم اگه کسی دوست داره باهم بخونیم واقعا درس خون باشه. خصوصی پیام بده لطفا احتیاج به انگیزه دارم ...
      اللّه

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه چیزی رودوست دارم به همه بگم این چیزیه که باگوشت وپوست واستخونم تجربه کردم ببینیدبچه هامن خودم 4سال پشت کنکورموندم هرسال به خودم میگفتم امسال دیگه من راه درست رومیرم امسال دیگه اشتباه نمیکنم و... ولی هرسال شدمثل سال قبلش من توقعم بالابودیه رشته خوب میخواستم ولی خب درست تلاش نکردم. ببینیدبچه هاکنکورغول نیست ولی همش نظم وانضباطه اینکه الکی ساعت ودقیقه تلف نکنی سروقت بخوابی سروقت پاشی مهمونی وتفریح داشته باشی ولی بانظم. ای کاش تجربه الانموسال پیش دانشگاهیم داشتم. همه بهم میگفتن یه کنکوری بایددوازده ساعت درس بخونه هیچ جانره وخیلی حرفای دیگه ولی ایناهمش چرنده حرف یه سری ادمه که بنظرم هیچی بلدنیست. یاحداقل برای هرکسی کارامدنیست.مگه کسی که کنکورداره ادم نیست مردست... توروخدابه این حرفاگوش ندید

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگرکسی ازم بپرسه پشت کنکوربمونه دوچیزروبهش میگم اگرادم باانضباتیه ومیتونه یکسال مدوام حتی بابرنامه اب بخوره میگم بمونه ولی خودمن وقتی وقتم زیاده همیشه کاراموعقب میندازم برای همین امسال هررشته ای قبول شم میرم ولی هدفموفراموش نمیکنم وهمراه بااون درسمم برای کنکورمیخونم.بچه ها یادتون باشه سنگ بزرگ نشونه نزدنه پس توزندگی بیشترازتوانتون کاریی نکنیدکه شرمنده خودتون بشید.گاهی وقتالازمه توزندگی یه گام به عقب برداریدتابتونیدیه پرش موفقیت امیزداشته باشید

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      وااای چقدر وضعیت شما شبیه منه وقتی خوندمش فکر کردم خودم نوشتم ولی دیدم پستتون مال ۳ ماه پیش . ۹۵ درصد اتفاقایی که برای شما افتاده برای منم اتفاق افتاده . موفق باشید

14. Top | #29
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به نظرم پشت کنکور موندن چیز مزخرفیه!
      فقط فقط به درد کسانی میخوره که فقط درس میخونن یعنی هیچی تفریحی نداره بچه ایی هستن که فقط درس میخونن
      سال دوم فشار روت بیشتره
      درعوض وقتت ازادتره
      ای برقو باد میگذره
      ولی سخت!
      ببینین حاجی یه تجربه ی که خودم کردم از سال دوم این بود که پارسال که سال اولم بود رتبه کنکورم خوب نشد و با مشاورم و دوستای دانشگاهیم مشورت کردم که بمونم همه گفتن نه! برو چون تو بچه ایی هستی که بازیگوشی هات زیاده فوتبالو بیرون این چیزا زیاد میری پس بری بهتره
      یکی از دوستام که خودش سال دوم موند بهم گفت سال دوم هیچی تغییر نمیکنی! همون آش و همون کاسه میگفت من عربی سال 94(سال اول کنکورش 94بود) رو 36زدم !سال پشت کنکور میگفت من بعد عید هرشب عربی میخوندم هرشب تست میزدم خیلی تلاش کردم اما موقع زدن کنکور های سال گذشته که برا جمع بندی میگفت دوباره همون عربی 94 رو 35 زدم!!! میگفت همون فصل هایی که سال اول نخوندی 80درصدشو دوباره سال دوم نمیخونی ،هیچی فرق نمیکنه فقط درصورتی موفق میشی که باید 4برابر پارسال تلاش کنی یعنی واقع از همه چیت بزنی !
      من اول باور نکردم گفتم این داره منو ترس میده که نمونم ولی من اینجوریم فلانم فلانم!
      تو سال دوم که امساله ،دقیقا همون شد! ))
      80درصد درسای پارسالو نخوندم! دینی سال 95وسجنش96 رو 80درصد میزنم اما میرم سال 96 به 40درصد میرسه مثل درصد کنکورم!)
      خلاصه اگه وقعا میخای بخونی و قبول بشی اگه واقعا درس خونی بمون
      تا ماه مهر برگرد استراحت کن
      از مهر شروع کن به خوندن روزی 7ساعت بخون و مشکلاتت رو برطرف کن مثلا نوسان مشکل داری بشین برطرف کن که نمونه بعد عید!
      از بهمن به بعد برو یه جای تنها یا یه خونه اجاره کن برو چندماهو 8-10ساعت بخون بعد عیدم بیشتربخون راحت قبولی
      گوشی و لب تابو و ازین چیزا هم باس جمع کنی
      دوست و رفیقم کناربذار
      ایشالله موفق میشی
      البته دوستانی داشتم که موندن پشت کنکور و قبول شدن رشته ی بهتر. نمیگم نشدنیه
      میگم شدنی اما سخت
      زحمت دوسالو تو 9ماه باس بکشی
      یاعلی

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      97 تولین کنکورمه ....

یادم میاد وقتی که از تیر شروع کردم ...بعضیا میگفتن کسی که تو سال های پایه تست نزده باشه نمیتونه زیر هزار بیاره ....منم ناامید شدم ...

گفتم حداقل که میتونم 2000 بیارم ....میخوندم ...میخوندم ...ولی خودم ناراحت بودم که چرا زیر 1000 نمیشم...

مهر ماه که شد رفتم ازمون ....نتیجه ببد شد و من ناامید تر ....ولی حداقل هرروز 4 ساعتی رو میخوندم روزای مدرسه...

مدرسه ... راستش کاش مدرسه نمیرفتم ....معلممون میگف مگه پدرو مادرای شما خودشون چین که میخان بچه هاشون رشته تاپ بخونن...درحالی که بچه خودش پزشکی میخوند ..فک مکرد خودش خیلی با سواده در حالی که تو کلاس ما اکثر بچه ها اولیاشونحصیلاتشون زیر لیسانس نبود ...حتی کسایی بودن که باباشون پزشک بود ...

اون یکی معلممون میگف ...باهوشترینتون پارسال مامایی قبول شد زیاد زور نزینین ...بچه های خودش پشت کنکوری بودن ...

درس نمیدادن هیچ کاری نمیکردن جز x شعر گفتن ....

ابان که شد از یه دانشجوی پزشکی مشاوره گرفتم ...به منی که تو ادبیات 20 درصد بودم گف تمرکزت رو بذار رو تاریخ و لغت...درحالی که من نه ارایه بلد بودم نه قرابت....

بعد اذر شد و من ناامیدتر....چون همه میگفتن نمیشه نمیشه ....همینایی که ادعا میکنن که خیلی میدونن ...بساط غیر ممکنه غیر ممکنه رو راه انداخته بودن ...

نمیدونم چی بگم واقعا دو هفته مونده به کنکور ...منو یه رتبه 5 رقمی ...خیلی نارحتم راستش....

کاش حرفای ادما روم اثر نداشت....به تلاشم ادامه میدادم ...

حیف ... حیف ...

این یه سال فقط یه چیزی رو بهم یاد داد که دیگه هیچوقت تو هیچ تصمیم کاری به حرف هیچکسی اهمیت ندم ....هیچکس...حتی اگه نتیجش بد هم باشه ...بازم کاره خودمو میکنم...فقط وفقط فکر کنم و بر اساس منطق عمل کنم ...

خلاصه ضربه ای که بعضی از ادمای این انجمن بهم زدن ...راموس به صلاح نزد ....

ولی باز این هم تقصیر خودمه .... حرف ادمایی مثل افشین مقتدا باور نکردم ...رفتم به حرف ادمی که 24 ساعته تو انجمن انلاینه و هیچی از کنکور حالیش نمیشه گوش کردم ....

همش تقصیر خودمه رفتم ازمونی شرکت کردم که تقلب توش فراووونه و سوالاش به شدت غیر استاندارد ...و به خاطر نتیجش غصه خوردم ...

اگه قبول میشدم فقط اعضای خانوادم خوشحال میشد ولی الان که قبول نمیشم خیلیا خوشحال میشن ...

درسته من کسی نیستم که نصیحت بدم ولی خب به نظرم نه قلمچی برید نه کلاس ..از الا استفاده کنید ..اگه تو مدرسه چیزی یاد میگیرید برید ...انجمن هم تاپیک های بیخود رو باز نکنید ...

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن