خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 84
    1. Top | #61
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moeinn نمایش پست ها
      فک نکنم چرت و پرت باشه که چن ماهه سرش دعوا هست اینم مثل سایر سهمیه های ایثار گری و جانبازان و... هستش چطور اون تاثیرا چرت نیستن

امسال بودن کسایی که بدون هی سهمیه پزشکی و دندون تبریز قبول شدن!!!!!!!!!تلاش تلاش تلاش

اگر هم باور نمیکنی همینطوری با این روال برو بعد ک کنکور دادی متوجه میشی!

2. Top | #62
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      فک نکنم کسی با معدل ده و با تاثیر مستقیم چیزی قبول شه البته دانشگاه ازاد چرا

خودم دیدم!!با جشای خودم!!

3. Top | #63
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parastu23 نمایش پست ها
      خودم دیدم!!با جشای خودم!!
      به ما هم بده ببینیم اگه از ایناس تو نت گذاشتن همش دروغه ولی اگه واقعا خودت کارنامه طرف رو دیدی اون یه چیز دیگس

4. Top | #64
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به ما هم بده ببینیم اگه از ایناس تو نت گذاشتن همش دروغه ولی اگه واقعا خودت کارنامه طرف رو دیدی اون یه چیز دیگس
      ببین اخوی همه چی ب تلاش ادم ربط داره...بله کارنامه طرف دیدم خودم دیدم ولی کارنامشو ندارم چطوری ب تو نشون بدم!
      و اینکه کمی مثبت فکر کن و تو این دنیا همه چی انجام شدنی هستش

5. Top | #65
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ببین اخوی همه چی ب تلاش ادم ربط داره...بله کارنامه طرف دیدم خودم دیدم ولی کارنامشو ندارم چطوری ب تو نشون بدم!
      و اینکه کمی مثبت فکر کن و تو این دنیا همه چی انجام شدنی هستش
      منطقی حرف نمیزنی دوست خوب من وقتی خود خدایی میگه با معدل 19.16 هیچکی سه رشته اصلی قبول نمیشه چرا خودمونو گول بزنیم اگه بگن تاثیر مثبه که کلا مشکلی نیست میتونی به بهترین دانشگاه و رشته فکر کنی

6. Top | #66
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      منطقی حرف نمیزنی دوست خوب من وقتی خود خدایی میگه با معدل 19.16 هیچکی سه رشته اصلی قبول نمیشه چرا خودمونو گول بزنیم اگه بگن تاثیر مثبه که کلا مشکلی نیست میتونی به بهترین دانشگاه و رشته فکر کنی
      خدایی ج کارس؟
      باشه حرف شما قبول

7. Top | #67
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خدایی ج کارس؟
      باشه حرف شما قبول
      هیچی خدایی همون که سر کوچه سنگکی رو داره میگم یکم فکر کن نا سلامتی تو سنجشه و...

8. Top | #68
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خدایی ج کارس؟
      باشه حرف شما قبول
      به هر حال من که اصلا خوشم نمیاد قطعی باشه به یاری خدا یکشنبه مثبت میشه و همه تلاش میکنن موفق بشن

9. Top | #69
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خدایی ج کارس؟
      باشه حرف شما قبول
      چطور وقتی میگن تاثیر مثبته همه حرفشون رو قبول میکنید ولی وقتی میگن قطعیه و کسی با معدل19هم تو هیچ جای ایران سه رشته مهم رو قبول نمیشه بعدش میگی خدایی کیه اصلا منظورم شما نیست همه بچه ها اینطوری حرف میزنن یهو جو گیر میشن

10. Top | #70
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما مصاحبه امیرحسین اجاقلو رو دیدین سال 94 وقتی تاثیر معدل 25 درصد تاثیر قطعی بود سوالا هم سخت بودند با معدل 12.32 پزشکی روزانه قبول شدند درسته که سخته ولی شدنیه

11. Top | #71
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط The KinG360 نمایش پست ها
      شما مصاحبه امیرحسین اجاقلو رو دیدین سال 94 وقتی تاثیر معدل 25 درصد تاثیر قطعی بود سوالا هم سخت بودند با معدل 12.32 پزشکی روزانه قبول شدند درسته که سخته ولی شدنیه
      بی خیال داداش اینا همشون دروغه همین رستگار رحمانی که میگن من خونشون رو هم بلدم این اصلا نمره زیر نوزده نداره یه بار کنکور ریاضی داده دو رقمی شده بعدش به خاطر مشکل نظام وظیفه نذاشتن دانشگاه ثبت نام کنه و رفته خدمت بعد پایان خدمت تجربی شرکت کرده

12. Top | #72
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pegαh نمایش پست ها
      سال93,94و..هم تاثیر معدل قطعی بود،تازه اون زمان25% قطعی بود والان20%،
      من کسی رو میشناسم که با معدل13( با وجود تاثیر قطعی)رتبه ی زیر صد تجربی منطقه2شد،پس نشد نداره،ناامید نباش،تمام توانتو رو کنکور بذار،
      این حرف که میگن معدل زیر18ورود به پزشکی و...بقیه ی رشته ها رو فراموش کنه،بنظرم نوعی جو دادنه،برای نگران کردن کنکوریا.
      پگاه خانوم میشه لطف کنید کارنامه ی اون شخصی که با معدل 13 و تاثیر قطعی رتبه زیر 100 تجربی منطقه 2 رو اورده رو قرار بدین
      مرسی

13. Top | #73
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستان هنوز هیچکس کارنامه ای که معدلش کم بوده با تاتیر قطعی پزشکی هر شهری قبول شده باشه رو نذاشته اینایی که تو نت میبینین دو تا هستن نمیدونم اجیر لو اجاق لو که فیکن و فتو شاپ

14. Top | #74
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      چه چیزی از این معتبر تر که ابراهیم خدایی میاد میگه با معدل 19:16دیگه سه رشته مهم تو هر شهری نمیشه اورد

15. Top | #75
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      منتظر بمونید تا یکشنبه اگر مثبت شد که خدارو شکر اگرم قطعی موند برید برا ترمیم چاره ای نیست ان شا... که مثبته

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن