خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

نحوه تست زدن صحیح در خانه

سلام دوستان

من چند سالی هست از درس خوندن دور بودم و حالا میخوام کنکور بدم و انشاءالله یک رشته خوبی قبول بشم
      اما الان چند روزی هست دارم میخونم و چند سوال برام پیش اومده!
      شاید یکم مبتدیانه باشه ولی اگر لطف کنید جواب سوالاتم رو دقیق بدید ممنون میشم

1 - موقع تست زدن آیا باید توی کتاب تست جواب ها رو علامت زد یا نه؟ کجا باید جواب بدیم؟ من بیشتر تست زدن دوباره مدنظرم هست که اگر توی کتاب علامت بزنم مشکل ساز میشه

2 - من از یک کتاب درسنامه رو میخونم و تست هم میزنم اما مثلا دوروز بعد میرم سراغ درسنامه که ادامه فصل رو بخونم میبینم مطالب قبلی رو فراموش کردم و باید بشینم دوباره از اول فصل (یکم سریعتر از بار اول) بخونمشون! روشم مشکلی داره بنظرتون؟ مثلا توی شیمی اینطورم یا توی ریاضی خیلی تمرین میکنم ولی یک هفته بعد اکثرا مطالب رو فراموش میکنم!

ممنون میشم راهنماییم بکنید

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان کسی نظری نداره؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      1-من شماره ی گزینه ی تست رو تو حاشیه ی صفحه، نزدیک شماره سوال اون تست می نویسم و کنار گزینه ی درست علامت نمیزنم. این جوری وقتی دوباره سوال رو حل می کنید سریع جواب رو نمیبینید و از طرفی چک کردن پاسخ راحت تره نسبت به زمانی که بخواین دوباره از توی پاسخنامه جواب رو پیدا کنید. 2-فراموشی یکی از مراحل یادگیری هست و لزوما به خاطر روش مطالعه ی غلط نیست. مسلما بعد از یک دور مطالعه، فراموشی خیلی طبیعیه (حتی گاهی اگه زمان خیلی زیادی نگذشته باشه) ایشالا حتما به هدفت میرسی. موفق باشی
      ویرایش توسط Black cherry : 08 اسفند 1396 در ساعت 12:55

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اولا که تو خود تست یا اصن تو کتاب نزن , رو یه کاغذ شماره تستارو بنویس اونجا بزن یا پاسخنامه بگیر تو اون بزن یا میتونی بالای همون صفحه خیلی ریز شماره هارو بزنی اونجا جواب بدی به هرحال هرکاری میکنی تو تست نزن موقع دوره و جمع بندی مشکل پیدا میکنی.
      بعد اینکه هرچیم میخونی باید 24 ساعت بعد برگردی مرور کنی وگرنه یادت میره.
      فقط در حد 10 دقیقه روز بعد درسنامه یا تستای مهم رو یه نگاهی بنداز که فراموش نکنی
      it always seems
      impossible
      until
      its done

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن