خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 45
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

قضیه اینکه چرا شروع نکردم برا کنکور ... .:: میخوام شروع کنم کمک لازم هستم ::..

سلام به همه
      والا من سال قبل این موقع که سوم تجربی بودم میخواستم شروع کنم برا کنکور ولی چون شب امتحانی بودم فقط با اینکه 3 4 ماه مونده بود امتحانات نهایی میگفتم نمیتونم و... . بچه بخدا همش می نشستم کنار میزم و زل میزدم به میزم که من نمیتونم چون شب امتحانی فقط میخوندم . نهایی رو گند زدم . تابستون هیچی نخوندم . پاییز هیچی نخوندم . تا امروز هیچی نخوندم . به قدری عوض شدم و روحیه از دست داده بودم که اصن حوصله زندگی کردن نداشتم . بخدا هیچی نخوندم . تا اینکه فکر کردم گفتم همه چی شدنی هستش فقط باید بخوایم . مجبورم از قلمچی جدا شم چون امتحانات خرداد هم هستن و 4 تا هم امتحان پیش نهاییه . دوستان میشه راهنمایی کنید که چیکار باید کنم این کمتر از 4 ماه رو . اگه کسی رو میشناسید معرفی کنید . اگه کسی میتونه کمکم کنه جبران میکنم ایشالله

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      لطفا یه راهنمایی کنید

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      امکانش هست کسی کمک کنه یا تاپیک رو خفه کنم؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      تایپیک های مشابه زیاد هس واسه همین کسی جواب نمیده
      همونارو بخون اگه بازم سوال داشتی بپرس
      +دعـــــا میڪــــنم دائمــــا خــــבا ڪمکم ڪـــن خواهشــــا ....دنیام بـــــــــــــــزرگــــــ ــــــــه
      +گفت:
      + بــــــرا رســـــیـבن بهش دو راه جـــــــلوته

+ پاشـــو بــــرنامه ڪـــارتو بچین یــــا بخوابـــــو خوابشـــــو ببین ...

ســــــــامــــــــان ویلــــــــــسون
      آهنگ بیـــــــــــتابـــــــــ ـــــــــــ

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط faeze-kmz نمایش پست ها
      تایپیک های مشابه زیاد هس واسه همین کسی جواب نمیده
      همونارو بخون اگه بازم سوال داشتی بپرس
      ! خب تاپیک زدم که نظر روز همه رو بدونم ...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      mazerat mikham ke finglish mitypam vali farsi sakhtame va tool mikeshid

nega
      tamarkozeto bezar ru azmune 31 farvardine sanjesh
      ke paye has

panjah ruz vaght dari vase jaam kardane paye
      azmune baadi mishe 21 ordibehesht
      ke pish ro hodudan mishe ta oon moghe khund
      in ye barname kollie
      hala bayad beshini darsaro taghsim bandi koni tu hafteha
      va baad be tikehaye koochiktar taghsim koni
      tu ruzha

ghataan mishe
      4 mah zamane kami nis
      movafagh bashi mohammad
      +دعـــــا میڪــــنم دائمــــا خــــבا ڪمکم ڪـــن خواهشــــا ....دنیام بـــــــــــــــزرگــــــ ــــــــه
      +گفت:
      + بــــــرا رســـــیـבن بهش دو راه جـــــــلوته

+ پاشـــو بــــرنامه ڪـــارتو بچین یــــا بخوابـــــو خوابشـــــو ببین ...

ســــــــامــــــــان ویلــــــــــسون
      آهنگ بیـــــــــــتابـــــــــ ـــــــــــ

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط faeze-kmz نمایش پست ها
      mazerat mikham ke finglish mitypam vali farsi sakhtame va tool mikeshid

nega
      tamarkozeto bezar ru azmune 31 farvardine sanjesh
      ke paye has

panjah ruz vaght dari vase jaam kardane paye
      azmune baadi mishe 21 ordibehesht
      ke pish ro hodudan mishe ta oon moghe khund
      in ye barname kollie
      hala bayad beshini darsaro taghsim bandi koni tu hafteha
      va baad be tikehaye koochiktar taghsim koni
      tu ruzha

ghataan mishe
      4 mah zamane kami nis
      movafagh bashi mohammad
      خیلی تشکر از راهنماییتون

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام شرایط نسبتا مشابهی با شما دارم
      و به تازگی برای کنکور شروع کردم
      قبل اینکه اصلا بخوام بگم چجوری بخونید و چیکار کنید
      تو این 4ماه اگر واقعا قصد موفقیت دارید
      به یه سری حرفا اصلا توجه نکنید
      میان سمتتون افرادی که فقط میخوان بگن نمیشه
      میخوان بگن دیره
      باهاشون مواجه میشید
      تا به خیال خودشون چندنفر رو کنار بزنن و جلو بیفتن!!
      نباید به هیچکدوم توجه ای داشته باشید
      به شما اطمینان میدم اگر لحظه به لحظه زمان باقی مونده رو با کیفیت بخونید قبول خواهید شد
      خیلی از افراد از الانا شروع کردند و موفق شدند (به خصوص پسرا چون که استرس نمی گیرند و می خونند ولی دخترا معمولا استرس میگیرند که استرس اصلی ترین دشمن شماست پس شما هم باید مثه پسرا بیخیال و بی استرس باشید البته خیلی دخترام اینجورین
      خواهر بنده در رشته دندان پزشکی تحصیل میکنه
      و میگه گاهی حرف می شد اکثر پسرای دانشگاهمون میگن ما از بهمن و اسفند شروع کردیم و قبول شدیم پس شدنیه
      به خدا توکل داشته باشید
      همیشه بهش امید داشته باشید و بهش توکل کنید بی جواب نمی مونید
      خب طبیعتا تا الان نخوندید و خسته نیستید پس باید با ساعت مطالعه بالا شروع کنید
      روزای مدرسه 7ساعت و غیر مدرسه 10تا 11 ساعت
      سعی کنید روزایی که مدرسه براتون مفید نیست غایب بشید و در منزل مطالعه کنید
      طبیعتا در بعضی درسا به مرور نتیجه میگیرید پس سریع ناامید نشید و صبر داشته باشید
      من خودم تو برنامه خودم روزای مدرسه 2 ساعت و غیر مدرسه 3ساعت به زیست اختصاص دادم
      ابتدا کتاب های درسنامه عمارلو (نشر دریافت) بخونید سپس تست هاشو بزنید ؛ درسنامه فوق روون و تست های خوبی داره
      اگر هم تست اضافی خواستید هرکتابی میتونه خوب باشه (الگو ؛ iq و... )
      روزی دوساعت به شیمی اختصاص میدم (پیشنهاد میکنم برای تست شیمی از iq استفاده کنید
      یه روز در میان یک ساعت تا یک ساعت و نیم به ریاضی یا فیزیک اختصاص میدم البته روزای تعطیل بیشتر(خیلی تست بزنید از این دو درس به خصوص سراسری)
      شبانه روز 2ساعت و نیم به دروس عمومی اختصاص میدم
      برای ادبیات از کتاب قرابت و مفهوم مهروماه استفاده کنید (فوق العادستااااا) برای لغت و ارایه و زبان فارسی پیشنهادم کتاب های مبحثی الگو هست (شبانه 10 تست قرابت و آرایه کار کنید)
      برای تاریخ ادبیات هم از لقمه مهروماه استفاده کنید جمع و جورو کامله
      دین و زندگی از جامع مسلم بهمن آبادی و کتاب دور تند استفاده کنید (شبی یه درس بخونید و فرداش از دور تند مرور کنید و تست بزنید)
      عربی جامع خیلی سبز فوق العادست
      زبان هم که من خیلی ضعییفم پیشنهادی ندارم هنوز خودم زبان خوب نخوندم
      برنامه ای مشابه این برای خودتون تنظیم کنید و در اولین فرصت شروع کنید
      براتون آرزوی موفقیت و صبر دارم شرمنده طولانی شد
      موفق و موید باشید و خواهشا هیچوقت ناامید نشید 4ماه زمان فوق العاده ای برای رسیدن به بهترین هاست
      در اولین فرصت شروع کنید و نت و تفریحات رو به شدت محدود کنید
      يا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا اسْتَعِينُوا بِالصَّبْرِ وَ الصَّلاةِ إِنَّ اللَّهَ مَعَ الصَّابِرِينَ‌
      اى كسانى كه ايمان آورده‌ايد! (در برابر حوادث سخت زندگى،) از صبر و نماز كمك بگيريد، همانا خداوند با صابران است.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aminsadeghi79 نمایش پست ها
      میخوان بگن دیره
      باهاشون مواجه میشید
      به شما اطمینان میدم اگر لحظه به لحظه زمان باقی مونده رو با کیفیت بخونید قبول خواهید شد
      خیلی از افراد از الانا شروع کردند و موفق شدند (به خصوص پسرا چون که استرس نمی گیرند و می خونند ولی دخترا معمولا استرس میگیرند که استرس اصلی ترین دشمن شماست پس شما هم باید مثه پسرا بیخیال و بی استرس باشید البته خیلی دخترام اینجورین
      و میگه گاهی حرف می شد اکثر پسرای دانشگاهمون میگن ما از بهمن و اسفند شروع کردیم و قبول شدیم پس شدنیه
      به خدا توکل داشته باشید
      ابتدا کتاب های درسنامه عمارلو (نشر دریافت) بخونید سپس تست هاشو بزنید ؛ درسنامه فوق روون و تست های خوبی داره
      یه روز در میان یک ساعت تا یک ساعت و نیم به ریاضی یا فیزیک اختصاص میدم البته روزای تعطیل بیشتر(خیلی تست بزنید از این دو درس به خصوص سراسری)
      برای ادبیات از کتاب قرابت و مفهوم مهروماه استفاده کنید (فوق العادستااااا) برای لغت و ارایه و زبان فارسی پیشنهادم کتاب های مبحثی الگو هست (شبانه 10 تست قرابت و آرایه کار کنید)
      دین و زندگی از جامع مسلم بهمن آبادی و کتاب دور تند استفاده کنید (شبی یه درس بخونید و فرداش از دور تند مرور کنید و تست بزنید)
      موفق و موید باشید و خواهشا هیچوقت ناامید نشید 4ماه زمان فوق العاده ای برای رسیدن به بهترین هاست
      يا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا اسْتَعِينُوا بِالصَّبْرِ وَ الصَّلاةِ إِنَّ اللَّهَ مَعَ الصَّابِرِينَ‌
      اى كسانى كه ايمان آورده‌ايد! (در برابر حوادث سخت زندگى،) از صبر و نماز كمك بگيريد، همانا خداوند با صابران است.
      تشکر خیلی عالی هستش حرفاتون + بنظرتون درس هایی رو حذف کنم؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      چرا نشه ؟
      اصلا به گذشته فکر نکن ... تموم شد رفت !
      4 ماه مونده . میزان فراموشی خیلی کم تره ... تا جایی که میتونی فقط بخون . اصلا توجه نکن به افکار منفی یا افراد منفی .
      باور کن خیلی ها تونستن . اصل کنکور همین چند ماه باقی مونده است .
      به نظرم از فیزیک میتونی فصل 1و 2 پیش رو حذف کنی .
      از ریاضی هندسه
      بقیه رو بخون . درصد عالی هم میشه بیاری
      فقط یه چیزی. زیاد روی درسنامه وقت نذار . سریع رد شو ... بیشتر زمانت رو بذار روی حل تست
      خلاصه نویسی هم وقت زیادی نداری . با ماژیک یا مداد خط بکش . وقت برای خلاصه نویسی اختصاص نده .
      امیدوارم بعد اومدن نتایج بیای و یگی پزشکی قبول شدی .
      همش به خودت بستگی داره . میتونی این ماه بیخیال شی . میتونی تمام توان و زمانت رو به درس اختصاص بدی .
      موفق و سر بلند باشی

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lily7 نمایش پست ها
      سلام
      چرا نشه ؟
      اصلا به گذشته فکر نکن ... تموم شد رفت !
      4 ماه مونده . میزان فراموشی خیلی کم تره ... تا جایی که میتونی فقط بخون . اصلا توجه نکن به افکار منفی یا افراد منفی .
      باور کن خیلی ها تونستن . اصل کنکور همین چند ماه باقی مونده است .
      به نظرم از فیزیک میتونی فصل 1و 2 پیش رو حذف کنی .
      از ریاضی هندسه
      بقیه رو بخون . درصد عالی هم میشه بیاری
      فقط یه چیزی. زیاد روی درسنامه وقت نذار . سریع رد شو ... بیشتر زمانت رو بذار روی حل تست
      خلاصه نویسی هم وقت زیادی نداری . با ماژیک یا مداد خط بکش . وقت برای خلاصه نویسی اختصاص نده .
      امیدوارم بعد اومدن نتایج بیای و یگی پزشکی قبول شدی .
      همش به خودت بستگی داره . میتونی این ماه بیخیال شی . میتونی تمام توان و زمانت رو به درس اختصاص بدی .
      موفق و سر بلند باشی
      ایول جواب چند سوال که در ذهنم بود رو گرفتم + خیلی به این فکر میکنم که چرا گذشته رو خراب کردم !
      ویرایش توسط mohammad_h_m : 08 اسفند 1396 در ساعت 01:10

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      salam doost aziz in post bbn
      https://www.instagram.com/p/BSqveczF...y=konkoori9696
      omidvaram mofid bash brat barnamasham nvsht

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_h_m نمایش پست ها
      تشکر خیلی عالی هستش حرفاتون + بنظرتون درس هایی رو حذف کنم؟
      زیست و شیمی به هیچ وجه حذف نکنید
      از معارف بعضی درس ها مثل 8 9 10 پیش چون در مجموع 1 سوال (4%) داره میتونید حذف کنید
      از فیزیک آینه ها و عدسی رو گول ظاهره سختشو نخورید حتما بخونین خودمم میخواام حتما بخونمش تست های کنکورشو اگه دقت کنید نیم خط هم جواب نداره
      از فیزیک پیش به نظره من روی دینامیک و سینماتیک (دو فصل اول پیش) وقت نزارید چون تنوع سوالی زیادی دارند و هرسال یه سوال جدید ازشون طرح میشه که معمولا سخت هستند
      از ریاضی هندسه حذف کنید ؛ سوالای بسیار وقت گیری در کنکور داره
      از ادبیات و عربی و زبان هم که نیازی به حذف نیست
      زیست هم از درسنامه های عمارلو غافل نشید بقیه درسا کمتر درسنامه بخونید
      همین
      ضمنا یه نفری هست شرایطی مثل شما و من داشته از بهمن شروع کرده (البته سه هفته اسفند هم از دست داده) و رتبه 300 آورده تو صفحش خیلیا سوال میپرسن و ازش مشاوره میگیرن اگه سوالی واستون پیش اومد از ایشون بپرسید حسین صادقی
      تمرکز و پایه و اساس برنامه ریزیتون منطبق بر آزمون های جامع سنجش باشه موفق باشید ایشالا

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط niloofar ABI نمایش پست ها
      salam doost aziz in post bbn
      https://www.instagram.com/p/BSqveczF...y=konkoori9696
      omidvaram mofid bash brat barnamasham nvsht
      آخر پزشکی اوردن؟؟؟

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aminsadeghi79 نمایش پست ها
      میخوان بگن دیره
      باهاشون مواجه میشید
      به خدا توکل داشته باشید
      سلام .....اغا اینطور که شما بهشون منابع گفتید که سر یه هفته جا میزنه بنده خدا .... مثلا الان به نظرتون وقت دینی بهمن مسلم ابادیه یا مثلا برای کنکور اونم تو این شرایط بنده خدا اصلا صلاح هست زبان فارسی بخونه یا نه و.....
      دوستان درسته که الان برای بدست اوردن یه رتبه 4 رقمی هنوز وقته و اتفاقا فرصت مناسبی هم هست اما نه دیگه با هر منبعی ....شیمی ایکیووو کتاب خوبیه اما نه برای کسی که از الان میخواد شروع کنه ....و....
      کسی که میخواد از الان شروع کنه تنها زمانی میتونه که منطقی تصمیم بگیره و منطقی عمل کنه و مهمتر از اون حرفه ای بخونه ... کتابای جامع مال اول ساله الان حتی اون کسی که میخواد از صفر شروع کنه باید دنبال منابع حرفه ای و جمع بندی باشه ....مثلا برای دینی که شما بهمن مسلم ابادی رو پیشنهاد دادین بجاش تنها میشه از همون دورتند استفاده کرد یا بهتر از دور تند میشه تنها از خط ویزه دینی استفاده کرد که کاملا حرفه ای جمع بندیه ...برای بقیه درسا هم برای کسی که میخواد از صفر شروع کنه الان فقط با منابع جمع بندی و حرفه ای میتونه ....کتابای جامع بشدت زمان بر و استرس زا هستن و تسلط بر اونا توی این زمان تقریبا غیر ممکنه

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن