خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 45
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_h_m نمایش پست ها
      سلام به همه
      والا من سال قبل این موقع که سوم تجربی بودم میخواستم شروع کنم برا کنکور ولی چون شب امتحانی بودم فقط با اینکه 3 4 ماه مونده بود امتحانات نهایی میگفتم نمیتونم و... . بچه بخدا همش می نشستم کنار میزم و زل میزدم به میزم که من نمیتونم چون شب امتحانی فقط میخوندم . نهایی رو گند زدم . تابستون هیچی نخوندم . پاییز هیچی نخوندم . تا امروز هیچی نخوندم . به قدری عوض شدم و روحیه از دست داده بودم که اصن حوصله زندگی کردن نداشتم . بخدا هیچی نخوندم . تا اینکه فکر کردم گفتم همه چی شدنی هستش فقط باید بخوایم . مجبورم از قلمچی جدا شم چون امتحانات خرداد هم هستن و 4 تا هم امتحان پیش نهاییه . دوستان میشه راهنمایی کنید که چیکار باید کنم این کمتر از 4 ماه رو . اگه کسی رو میشناسید معرفی کنید . اگه کسی میتونه کمکم کنه جبران میکنم ایشالله
      راه حل ساده است .... واسه هر درس ... یک کتاب ..... بردار ...... بخان

..............
      کتاب تموم ش ... خودت بعدش متوجه میشی چه حال خوبیه

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.sn نمایش پست ها
      اگه رشته خوب ميخواي و تاحالا نخوندي بالاي ١٢ساعت
      چطور به این میزان برسونم ساعت مطالعه رو . و میشه بگید در چه تایم هایی چقدر بخونم و به مرور که به این ساعت برسم

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _.Reza._ نمایش پست ها
      افرین همین فرمون ادامه بدی صاف تو دیواری
      تو دیگه الان یکی از شاخای "چطوری شروع کنم از الان تا موفق بشم تو این مدت" هستی
      درس خوندن که چطوری چجور نداره پسر خوب
      فقط باید بشینی پشت کتاب و تا حالت از کتاب بهم نخورده پا نشی
      ذهنت برات جواب تمام سوالاتو پیدا میکنه فقط باید بهش زمان بدی
      و حرف اخر تو این جمعیت کثیری که میبینی هر روز اینجا انلاینن هیچکی درس خون نیست چون انیکه بخونه خوب میدونه زمان واسه اتلاف تایم نداره.....کسی هم که هم درد خودته نمیتونه کمکت کنه
      پس بجای کمک خواستن از یه عده که بعید نیست از خودتم عقبتر باشن .....برو مسیر خودتو پیدا کن.......هرچند میدونم باز فروردینم میای تاپیک میزنی و میگی نخوندنم......شک نکن 70 ساعت صحبت با اینو اون به اندازه 70 تا تست ارزش نداره
      + اها + مطمئن هستید که فروردین میام میگم نخوندم؟

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چطور به این میزان برسونم ساعت مطالعه رو . و میشه بگید در چه تایم هایی چقدر بخونم و به مرور که به این ساعت برسم
      من خودم معمولا از چهار يا پنج صبح پاميشم و تا ١١ شب ميخونم ،نميتونم شب دير بخوابم اما صبح ميتونم زود بيدار بشم،شما هم ببين شب ميتوني دير بخوابي يا صبح زود بيدار بشي و بعدش هفته اي يك ربع ساعت مطالعاتيتو زياد كن
      رو صندلي داغ هستم

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DrOMi نمایش پست ها
      با سلام دوست عزیز
      ببینید اینکه من از الان به چه شکلی شروع کنم؟ یا الان چیکار کنم؟ یکی از سوالات کلیشه ای هست و کسی جز شخص شما نمیتونه بهش جواب بده.
      اول از همه شما باید با خودتون منطقی و روراست باشید که آیا فردی هستید که ساعت شش صبح از خواب بلند بشه و تا ساعت یازده الی دوازده شب درس بخونه یا نه.شما ببینید در خودتون این حجم از تحمل کردن فشار رو میبینید یا نه،چون اول از همه مشکل شما رو تلاش کردن حل میکنه نه منبع تستی یا مطالعاتی ایده آل و خوب
      در مرحله دوم باید ببینید آیا حاضرید از تفریح،موبایل،فیلم،کامپیوت ر و ... بگذرید برای این چندماه یا نه؟
      در آخر باید برید دنبال منابع،خیلی ها تو این ماها منابع جمع بندی پیشنهاد میکنند+تست زدن که خب این اشتباه هست ! منبع جمع بندی اسمش روش هست، "جمع بندی" یعنی برای شخصی کاربرد داره که یه مطلبی رو خونده باشه،هفتاد یا هشتاد درصدش رو یادش رفته باشه،نه برای کسی که میخواد از صفر شروع کنه !
      بنابرین شما باید مثل بقیه کنکوری ها که از مهر و تابستان شروع کردند،کتاب تهیه کنید اما با این تفاوت که سعی کنید کتابایی انتخاب کنید که حجم کمی داشته باشند.در ثانی شما اگر الان هم منبع دارید، مثلا iq زیست،نیازی به تعویضش نیست،فقط نیاز هست تست هارو ضریب دار بزنید (مثلا اگر فصلی 500 تا تست داشت و شما وقت کمی به مطالعش در برنامتون اختصاص داده بودید،میونید تست هاش رو ضریب 10 یا ضریب 5 بزنید و بعدا برگردید دوباره با ضریب بزنید و...)
      این رو هم در نظر داشته باشید شما زمانی برای شروع کردن با تایم مطالعاتی 4 الی 5 ساعت در روز رو ندارید همچنین شما وقت کافی برای آزمون و خطا هم ندارید،هر روزی رو که دارید از دست میدید در واقع دارید به خودتون خیانت میکنید
      شما هم اگر منبعی دارید بفرمایید،با توجه به منابعتون بهتون گفته بشه چه چیزی رو بخرید،چه چیزی نخرید !
      ایول خیلی عالی

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      راه حل ساده است .... واسه هر درس ... یک کتاب ..... بردار ...... بخان

..............
      کتاب تموم ش ... خودت بعدش متوجه میشی چه حال خوبیه
      یکم کلی گفتی آراد!

7. Top | #37
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      یکم کلی گفتی آراد!
      اصل رو بچسب .... سفت و محکم هم بچسب .... جزئیات رو خودت در ادامه دستت میاد ... !
      ................

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اصل رو بچسب .... سفت و محکم هم بچسب .... جزئیات رو خودت در ادامه دستت میاد ... !
      ................
      همین جزئیات و حاشیه کارم رو خراب کرده

9. Top | #39
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      همین جزئیات و حاشیه کارم رو خراب کرده
      منم دقیقن منظورم همینه ... اگه به اصل محکم نچسبی ..... که اصل فقط «یک» چیز هستش
      صدها و هزاران جزئیات و فرعیات و حواشی رنگارنگ هستش که میتونه شوتت کنه تو جاده خاکی
      ........

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم دقیقن منظورم همینه ... اگه به اصل محکم نچسبی ..... که اصل فقط «یک» چیز هستش
      صدها و هزاران جزئیات و فرعیات و حواشی رنگارنگ هستش که میتونه شوتت کنه تو جاده خاکی
      ........
      میشه یه نصیحت اساسی کنی

11. Top | #41
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      میشه یه نصیحت اساسی کنی
      مَرد عَمَل باش

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام
      اگه تلگرام داری حذفش کن-_-
      یه برنامه برا خودت بریز که مشخص باشه قراره چیکار کنی تو این 4 ماه-_-
      ساعت خوابت و بیدار شدنت رو هم تنظیم کن-_-
      و اینکه زیاد درگیر ساعت مطالعه نباش برو سمت کتاب طبق برنامه ات از درس لذت ببر هی ساعت و نگاه نکن ک ببینی 3ساعت ریاضیت مثلا تموم شد یا نه

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مَرد عَمَل باش
      پس چطور این عادت نخوندن رو از خودم دور کنم؟!

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alivesali نمایش پست ها
      سلام
      اگه تلگرام داری حذفش کن-_-
      یه برنامه برا خودت بریز که مشخص باشه قراره چیکار کنی تو این 4 ماه-_-
      ساعت خوابت و بیدار شدنت رو هم تنظیم کن-_-
      و اینکه زیاد درگیر ساعت مطالعه نباش برو سمت کتاب طبق برنامه ات از درس لذت ببر هی ساعت و نگاه نکن ک ببینی 3ساعت ریاضیت مثلا تموم شد یا نه
      مشکلم اینه که به تنبلی عادت کردم نمیدونم چطور حلش کنم؟

15. Top | #45
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      پس چطور این عادت نخوندن رو از خودم دور کنم؟!
      ببین دادا
      ++ شاید مشکلت ریشه ای هستش .... که نیاز به یه متخصص داره .... که خودت ازش بی خبری
      ++ یا شاید نگرانی .... ! یه ذهن نگران و پریشان ... توان خوب فکر کردن و عملکرد خوب رو نداره
      ++ یا شرایط خانواده و محیط زندگیت جوری هستش که از درس و زندگی زده میشی
      ++ اساسن .... از من میشنوی .... حتمن ...... با یه مشاور کاربلد شور بزن
      ...........

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن