خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 18 از 18
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط وحید ی نمایش پست ها
      با این توصیفات هم پایه تون فکر کنم یه جوراییی قوی بوده.. امینی رادو شنیدم ولی هنوز ندیدمش اما منتظری حرف اخر رو دارم خوبه گرچه هنوز نتیجه رو ندیدم ...پارسال 10 زدم رتبه هم شد نه هزار کلن نشد ریاضی بخونم امسال هر طور شده باید 50 بزنم گرچه هنوز هم امادگیشو ندارم انشالا بشه
      ب
      نه بابا درصدای سال پیشم افتضاحه پایه خوبی نداشتم ولی کلا سوالای کنکور باعث میشه ادم تو ریاضی راه بیافته امینی فقط کنکور حل میکنه فک کنم دلیلشم همین بود چون شبش مرور کردم همش تست کنکور بود مثالاش............. فرداش دقیقا همون نکته ها بود سعی کنید فقط تست های کنکور چند دور بزنید

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط niloofar ABI نمایش پست ها
      کارایی که واسه ریاضی کردم
      من یه دور کامل توضیحات مهر و ماه خوندم ولی تستاش اصلا نزدم این خوندنم مال کنکور 94 ام هست که فک کنم 6 درصد بیشتر نزدم تو کنکور یادم تک رقمی بود سال 95 خیلی سبز خوندم ولی کامل نه فقط امار و حد و ترکیبات و احتمالش اونم فقط درسنامش مثلا من تو عمرم مبحث مقاطع نخوندم حتی اون مهر و ماه که گفتم ولی بقیه رو یه دور خوندم رفتم کنکور دادم 12 زدم رفتم سال بعدش یعنی 96 اون مباحثی که نوشتم از امینی دیدم و هندسه هم کلا چون دوسش دارم از قبل یادمه اگه وقت گیر و خیلی سخت نباشه میزنم مثلا سال اول فقظ هندسه زدم اینم بگم که من کلا 2 ماه دیدم اینا رو فروردین و ازدیبهشت تا 16 تیر هیچی نخوندم شب 16 تیر ساعت 12 خوابم نمیبرد تا 1 نشستم جزوه هایی که از امینی نوشته بودم ورق زدم فرداش رفتم 15 تا ج دادم همین.
      عجبتو که از شرکت کنندگان باستانی کنکوری درعجم چطور یادشون رفته اسمتو تو تاریخ ادبیات ننوشتن هماهنگ میکنم مجسمتو بسازن

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Meysam_b نمایش پست ها
      عجبتو که از شرکت کنندگان باستانی کنکوری درعجم چطور یادشون رفته اسمتو تو تاریخ ادبیات ننوشتن هماهنگ میکنم مجسمتو بسازن
      خخخخ
      اره هستم هنوز خدمتتون
      تا حسینی بای نیاد باهام مصاحبه کنه ادامه میدم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن