خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 46
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

چطور زیست رو 70 بزنیم

تو مدت باقی مونده چطور میشه زیست رو 70 زد؟
      نگین میشه یا نه فقط برنامه و ساعت مطالعه در روز بدین .یعنی اگه راهی هست حتی گه سخت باشه و غیر معقول بگین

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      سلام ...
      صد در صد میشه...
      فقط سعی کنید هروز تو برنامتون باشه...و هرروز یه ساعت مشخصی رو برای مرور روزانه بذارین....صد در صد با خوندن چند بار کتاب و نکات میتونید. ..

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بچه ها اگه ميشه يه روش خوبم واسه زيست بالاي ٨٠ بدين
      سپاس

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یوتا نمایش پست ها
      سلام ...
      صد در صد میشه...
      فقط سعی کنید هروز تو برنامتون باشه...و هرروز یه ساعت مشخصی رو برای مرور روزانه بذارین....صد در صد با خوندن چند بار کتاب و نکات میتونید. ..
      مرسی ولی از این راهنمایی ها نخواستم .ساعت مطالعه روزانه و یه برنامه و منبع

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      می بینید جواب بدین

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      این چیزا بستگی به خودتون داره...
      مثلا من خودم ۳ ساعت خوندن و تست...
      یک ساعتم مرور کتاب و نکات فصول قبلی.....

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام من درصد زیستم حدود ۸۰ هستش امیدوارم تجربه ام کمکت کنه♥️اول اینکه درسنامه برا زیست نمیخونم مگه اینکه یه موضوع خاصی رو اصلا نتونم درک کنم دوم اینکه کتاب درسی رو چندین بار بخون مثلا من برا هر فصل حدودا ۲ ساعت وقت میذارم برا خوندنش و درک سطر به سطرش و بعد چن دور خوندن مطالبی رو که میخونی تو ذهنت ترکیب هم میتونی بکنی،سوم اینکه یه کتاب تست خوب و استاندارد داشته باش حالا بستگی به سطحت ،بعد تستاشو یه بار بزن و هر گزینه رو هم بررسی کن و تستای خوب و نکته دار و جالبی که به نظرت اومدو علامت بزن و اینم همیشه رعایت کن که هر تستی داری حل میکنی سعی کن تطابقشو تو ذهنت با کتاب انجام بدی یا اینکه برگردی به کتاب اون نکته یا بحثو یه نگاهی بندازی بعد یه مدت موقع خوندن تست دقیقا درباره یه موضوع خاص همون خط کتاب میاد تو ذهنت بعد مطلب خوب برات جا افتاد بعد چن روز یه مروری هم بکن تستای علامت دارتو ،ساعت هم بستگی به خودت داره که چجوری میخونی با چه سرعتی ولی منطقی روزانه حدود ۳ ساعتتو حداقل زیست بخونی نتیجه میگیری تا ۲ ماه کتاب تستم من خودم برا دوم خیلی سبز برا سوم و پیش الگو کار میکنم🌺♥️موفق باشی💋♥️

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      من که از بهمن شروع کردم ب خوندن
      هر فصل رو سه دور از کتاب با دقت و با تجزیه و تحلیل میخونم بعد متن نشرالگو رو میخونم و همه تستهای تالیفی و سراسری نشرالگو رو میزنم و اونایی که غلط زدم رو جواباشو وارد کتاب میکنم و دوباره کتاب رو با نکته هاش مرور میکنم و بعدش وارد فصل بعدی میشم فصل بعدی رو هم همینجوری ادامه میدم ولی قبل از شروع فصل جدید فصلایه قبل رو سریع مرور میکنم.تا اونجا ب مرور ادامه میدم ک هر فصل رو 6 دور خونده باشم. هرروز هم 5 _6 ساعت زیست میخونم و تستهای نشرالگو رو بین 70 تا 75 میزنم حدودی

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dayi نمایش پست ها
      من که از بهمن شروع کردم ب خوندن
      هر فصل رو سه دور از کتاب با دقت و با تجزیه و تحلیل میخونم بعد متن نشرالگو رو میخونم و همه تستهای تالیفی و سراسری نشرالگو رو میزنم و اونایی که غلط زدم رو جواباشو وارد کتاب میکنم و دوباره کتاب رو با نکته هاش مرور میکنم و بعدش وارد فصل بعدی میشم فصل بعدی رو هم همینجوری ادامه میدم ولی قبل از شروع فصل جدید فصلایه قبل رو سریع مرور میکنم.تا اونجا ب مرور ادامه میدم ک هر فصل رو 6 دور خونده باشم. هرروز هم 5 _6 ساعت زیست میخونم و تستهای نشرالگو رو بین 70 تا 75 میزنم حدودی
      با 5 ساعت میشه تا کنکور این کارو کرد به نظرت؟

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      @Dds.neda@
      منابعت رو هم بگو.3 ساعت هرروز تا کنکور کم نیست برا 70؟

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nvdyk نمایش پست ها
      با 5 ساعت میشه تا کنکور این کارو کرد به نظرت؟
      چرا نشه؟ هر فصل حدودا 3 روز زمان میخاد حالا ی مقدار کمتر یا بیشتر
      من دقیقا تا اخر فروردین پایه و تا اخر اردیبهشت پیش رو تموم میکنم.

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dds.neda نمایش پست ها
      سلام من درصد زیستم حدود ۸۰ هستش امیدوارم تجربه ام کمکت کنه♥️اول اینکه درسنامه برا زیست نمیخونم مگه اینکه یه موضوع خاصی رو اصلا نتونم درک کنم دوم اینکه کتاب درسی رو چندین بار بخون مثلا من برا هر فصل حدودا ۲ ساعت وقت میذارم برا خوندنش و درک سطر به سطرش و بعد چن دور خوندن مطالبی رو که میخونی تو ذهنت ترکیب هم میتونی بکنی،سوم اینکه یه کتاب تست خوب و استاندارد داشته باش حالا بستگی به سطحت ،بعد تستاشو یه بار بزن و هر گزینه رو هم بررسی کن و تستای خوب و نکته دار و جالبی که به نظرت اومدو علامت بزن و اینم همیشه رعایت کن که هر تستی داری حل میکنی سعی کن تطابقشو تو ذهنت با کتاب انجام بدی یا اینکه برگردی به کتاب اون نکته یا بحثو یه نگاهی بندازی بعد یه مدت موقع خوندن تست دقیقا درباره یه موضوع خاص همون خط کتاب میاد تو ذهنت بعد مطلب خوب برات جا افتاد بعد چن روز یه مروری هم بکن تستای علامت دارتو ،ساعت هم بستگی به خودت داره که چجوری میخونی با چه سرعتی ولی منطقی روزانه حدود ۳ ساعتتو حداقل زیست بخونی نتیجه میگیری تا ۲ ماه کتاب تستم من خودم برا دوم خیلی سبز برا سوم و پیش الگو کار میکنم♥️موفق باشی♥️
      شما توو ازمون 80 میزنی یا تستهایی ک خودت میزنی؟

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چرا نشه؟ هر فصل حدودا 3 روز زمان میخاد حالا ی مقدار کمتر یا بیشتر
      من دقیقا تا اخر فروردین پایه و تا اخر اردیبهشت پیش رو تموم میکنم.
      یه فصل رو با روشی که گفتی چند ساعته میخونی؟مثلا فصل 6 دوم اگه رسیدی

14. Top | #14
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nvdyk نمایش پست ها
      یه فصل رو با روشی که گفتی چند ساعته میخونی؟مثلا فصل 6 دوم اگه رسیدی
      6 دوم و 8 پیش ک کلا خیلی سنگینن
      ولی 6 دوم 28 ساعت حدودا 5 روز

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      6 دوم و 8 پیش ک کلا خیلی سنگینن
      ولی 6 دوم 28 ساعت حدودا 5 روز
      علاوه بر خوندن کتاب فیلم هم دیدی براش؟درسنامه دیگه هم خوندی؟همه تست های الگو رو زدی؟چنتا تست؟کلا چیکار کردی تو 28 ساعت

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن