خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 25
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Smile یه سوال خیلی مهم درباره ترمیم معدل برای خرداد97!!!

• سلام..من امسال امسال کنکور دادم ولی قبول نشدم و حالا کنکور97 رو هم ثبت نام کرده ام وسال 95دیپلم گرفتم وسال 96 پیش دانشگاهی رو تموم کردم...خلاصه اینکه الان برای خرداد 97 می تونم تو ترمیم معدل سوم شرکت کنم یا نه..آخه می گن نمراتی که تو ثبت نام کنکور ثبت شده دیگه نمی تونی تغییر بدی لطفا زودتر جوابم رو بدید خیلی برام مهمه...آخه نمراتم خیلی پایینه به یه سری دلایل شهریور ودی رو هم نتونستم شرکت کنک امسال برای ترمیم..

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      امسال تاثیر معدل مثبته!‌یعنی معدل ۲۰ هم برای رتبه های خوب تاثیر نداره وقتتو با ترمیم تلف نکن برای کنکور بخون

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MaHsa 95 نمایش پست ها
      امسال تاثیر معدل مثبته!‌یعنی معدل ۲۰ هم برای رتبه های خوب تاثیر نداره وقتتو با ترمیم تلف نکن برای کنکور بخون
      من نمراتم خیلی پایینه رتبه خیلی خوب هم فکر نکنم به دست بیارم(یعنی زیر 10هزار سهمیه) بیارم ولی اگه نمراتم بره بالا رتبه بدتری نمیارم لااقل

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تو دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور در این مورد نوشته بود نمرات قابل تغییر نیستند ولی ننوشته بود که اگه مثلا من خرداد 97 ترمیم معدل کنم می تونم تغییر بدم یا نه نمراتو کلا درباره ترمیم نگفته بود

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هر وقت تو این موضوعات مربوط به تاثیر معدل بحث می کنن دربارش تو این انجمن همه میان میگن نرو و... تاثیر نداره یا هر چیز دیگه.. ولی من نمراتم خوب نیست ثانیا همه که رتبه زیر 10 یا 20 هزار که نمی شن

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      چرا نتونی زیر 10-20هزار بشی؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khansar نمایش پست ها
      چرا نتونی زیر 10-20هزار بشی؟
      موضوع این تاپیک این نیست موضوع رو تو اولین پست این موضوع گذاشتم!!

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بالاخره تاثیر مثبته و اگه تراز درصد مثلا زیست تو کنکور پایین تر از تراز درس نهایی باشه ولی نهایی نمر ش مثلا17 باشه رتبه تو جابجا می کنه!

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobin780 نمایش پست ها
      • سلام..من امسال امسال کنکور دادم ولی قبول نشدم و حالا کنکور97 رو هم ثبت نام کرده ام وسال 95دیپلم گرفتم وسال 96 پیش دانشگاهی رو تموم کردم...خلاصه اینکه الان برای خرداد 97 می تونم تو ترمیم معدل سوم شرکت کنم یا نه..آخه می گن نمراتی که تو ثبت نام کنکور ثبت شده دیگه نمی تونی تغییر بدی لطفا زودتر جوابم رو بدید خیلی برام مهمه...آخه نمراتم خیلی پایینه به یه سری دلایل شهریور ودی رو هم نتونستم شرکت کنک امسال برای ترمیم..
      هیچکس جواب این سوال من رو نمی دونه؟؟ که آیا می تونم نمراتو بعد از خرداد تغییر بدم یا نه؟

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up
      ویرایش توسط mobin780 : 08 اسفند 1396 در ساعت 12:43

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از سیستم پاسخگویی سنجش بپرس فقط اونا میتونن بهت جواب قطعی بدن
      ویرایش توسط MaHsa 95 : 08 اسفند 1396 در ساعت 16:24

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      میدونید مهلت ثبت نام برا ترمیم خرداد تا کیه؟
      به خوبی ات چنگ بزن

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir22 نمایش پست ها
      میدونید مهلت ثبت نام برا ترمیم خرداد تا کیه؟
      فکر کنم فروردین شروع می شه(15فروردین)

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MaHsa 95 نمایش پست ها
      از سیستم پاسخگویی سنجش بپرس فقط اونا میتونن بهت جواب قطعی بدن
      اون ربات جوب می ده ...من جواب خودم رو گرفتم..به درد نمی خوره...هی می گه به آموزش و پرورش مراجعه کنید

من که این تاپیک رو درست کردم جواب خودم رو گرفتم ... میتونم توخرداد شرکت کنم و نمرات تاثیر داده می شه از همگی ممنون ....ولی من تو خیلی از سایت ها رفتم جوابم رو گرفتم....پس در نتیجه این انجمن در مورد موضوع من جواب من رو نداد!

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobin780 نمایش پست ها
      اون ربات جوب می ده ...من جواب خودم رو گرفتم..به درد نمی خوره...هی می گه به آموزش و پرورش مراجعه کنید

من که این تاپیک رو درست کردم جواب خودم رو گرفتم ... میتونم توخرداد شرکت کنم و نمرات تاثیر داده می شه از همگی ممنون ....ولی من تو خیلی از سایت ها رفتم جوابم رو گرفتم....پس در نتیجه این انجمن در مورد موضوع من جواب من رو نداد!
      شما میدونی امتحانات ترمیم خرداد از کدوم کتابا میاد؟
      منظورم اینه که سوالات ترمیم مشابه نهایی سال سوم جدید
      میاد یا قدیم ، چون کتابای امسال با پارسال خیلی فرق داره
      به خوبی ات چنگ بزن

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن