خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question نیاز به برنامه

سلام دوستان
      من میخوام یک برنامه بریزم که هم بشه مباحث پایه رو جمع کنم هم پیش
      نمیدونم چطوری برنامه بریزم از پایه شروع کنم یا پیش در ضمن دانش آموز ضعیفی هستم
      هدفم پرستاری منطقه 3 هستش
      کسی میتونه تو این زمینه بهم کمکی کنه؟
      ممنون میشم با تشکر.
      ویرایش توسط SpankY : 06 اسفند 1396 در ساعت 00:10

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط SpankY نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من میخوام یک برنامه بریزم که هم بشه مباحث پایه رو جمع کنم هم پیش
      نمیدونم چطوری برنامه بریزم از پایه شروع کنم یا پیش در ضمن دانش آموز ضعیفی هستم
      هدفم پرستاری منطقه 3 هستش
      کسی میتونه تو این زمینه بهم کمکی کنه؟
      ممنون میشم با تشکر.
      سلام درسهارو زوج و فرد کنید روزهای زوج یه سری درس بخونید وروزهای فرد درس دیگه جمعه هم مروروتست موفق باشید

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      تا کی می خوای جمع کنی خوب ؟
      ولی یه نکته برای اجرای برنامه بهت میگم من قبلا رو ساعت می خوندم که مثلا ساعت 7 صبح باید این درس رو شروع کنم ! ولی این طوری بعضی روز ها که مشکل پیش میومد برام(معمولا خوابم میومد ) اصلا یه جورایی دیگه روزم تموم بود و درست نمی خوندم (چون صبر میکردم تا درس بعدی شروع شه)... ولی بعدش برای خودم معین کردم که مثلا امروز باید 3 ساعت شیمی بخونم و دیگه کاری به ساعت نداشتم که رند باشه یا نه (البته روانی خیلی(!) نیستم ولی قبلا باید رو ساعت های رند شروع می کردم ) و تا تموم نکنم نمی خوابم میخواد 12 باشه 1 باشه 4 صبح باشه ... این جوری برای من که خیلی سخت صبح ها بیدار میشم بهتر بود ...
      ببین کدوم برات بهتره همون جوری بخون در ضمن ساعت های مطالعت رو 1ساعته بذار و بعد هر یک ساعت یه ربع مرور یه درس دیگه رو انجام بده (تست عمومی هم خیلی خوبه) این هم یه استراحته هم این که مفیده
      موفق باشید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن