خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

Smile یه دفتر برنامه ریزی می خوام با این مشخصات:

سلام دوستان عزیز.من خیلی خوش حالم با این انجمن آشنا شدم و می خوام یه سوال ازتون بپرسم.
      من یه دفتر برنامه ریزی می خوام ه برنامه ریزی ماهانه هفتگی و روزانه داشته باه اولویت ها رو مشخص کنه تو هر روز و حجم کار و تعداد تمرین و تست و زمان رو تو هر روز هفته و ماه داشته باشه و می خوام یه قسمتم داشته باشه مثل همین واسه ارزیابی.در ضمن می خوام هر روز چک لیست داشته باشه هر هفته و هر ماه و می خوام زمان کارهای غیر ضروری مثلا تلوزیون و ... رو توش مشخص کنم.چنین چیزی وجود داره؟چون واسه برنامه ریزی باید یه چیز منظم مثل این وجود داشته باشه تا نقاط ضعف و قوت خودم رو بفهمم.یه قسمتم دوست دارم واسه نمره و درصد و تراز داشته باشه.ممنون میشم نظراتونو بدونم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز مهر و ماه یه کتاب به نام : همراه من کتاب برنامه ریزی کنکور زده .. این چیزی باید باشه که شما میخواین فکر کنم ... من خودمم به همیچین چیزی نیاز دارم امسال ... ولی هنوز چاپ نشده ولی قراره تا مهر چاپ بشه . یه سر بزن مهر و ماه صفحاتشو ورق بزنین برانداز کن ببین همونه یا نه !

نمونه صفحات کتاب برنامه ریزی کنکور
      پل ارتباطی ما و شما در فیسبوک :
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in
      جدیدترین اپلیکیشن های اندروید در تاپیک کنکور دروید

عاشق دست پخت مادرمم اگرم سرد باشه مشکلی نی در عوض یه ادویه داره که توی هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

_ ملتفت _

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jasmine.lily نمایش پست ها
      سلام دوستان عزیز.من خیلی خوش حالم با این انجمن آشنا شدم و می خوام یه سوال ازتون بپرسم.
      من یه دفتر برنامه ریزی می خوام ه برنامه ریزی ماهانه هفتگی و روزانه داشته باه اولویت ها رو مشخص کنه تو هر روز و حجم کار و تعداد تمرین و تست و زمان رو تو هر روز هفته و ماه داشته باشه و می خوام یه قسمتم داشته باشه مثل همین واسه ارزیابی.در ضمن می خوام هر روز چک لیست داشته باشه هر هفته و هر ماه و می خوام زمان کارهای غیر ضروری مثلا تلوزیون و ... رو توش مشخص کنم.چنین چیزی وجود داره؟چون واسه برنامه ریزی باید یه چیز منظم مثل این وجود داشته باشه تا نقاط ضعف و قوت خودم رو بفهمم.یه قسمتم دوست دارم واسه نمره و درصد و تراز داشته باشه.ممنون میشم نظراتونو بدونم

اگه بتونی دفتر برنامه ریزی خیلی سبزو پیدا کنی خیلی به کارت میاد.

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      "من میتوانم" خیلی سبز محشره!!!!!!!
      تالار کاملا تخصصی شیمی (المپیاد و کنکور)
      http://iroch.ir

iroch.ir/forum

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadi نمایش پست ها
      "من میتوانم" خیلی سبز محشره!!!!!!!
      من توی سایتش گشتم چیزی ندیدم ... اسمش زیاد شنیدم ... این من میتوتنم بهتره یا کنکور و قورت بده ؟

مهر و ماه هم بدک نیست
      پل ارتباطی ما و شما در فیسبوک :
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in
      جدیدترین اپلیکیشن های اندروید در تاپیک کنکور دروید

عاشق دست پخت مادرمم اگرم سرد باشه مشکلی نی در عوض یه ادویه داره که توی هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

_ ملتفت _

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sasan2shiraz نمایش پست ها
      من توی سایتش گشتم چیزی ندیدم ... اسمش زیاد شنیدم ... این من میتوتنم بهتره یا کنکور و قورت بده ؟

مهر و ماه هم بدک نیست
      "من میتوانم" دفتر برنامه ریزیه."کنکورت را قورت بده" کتاب مشاوره ای.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به گفته ی خود خیلی سبزیا)
      این کتاب دیگه چاپ نمیشه
      حالا چرا؟؟؟
      چون نیاز به ویرایش داشته و خواستن ویرایشش کنن ولی چون دیدن اکثر بچه ها همون موسسه ی آزمونی رو که میرن دفتر برنامه ریزی همونو دارن دیگه چاپش نکردن

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      مهر و ماه ندیدم!
      کنکوتو قورت بده مشاوره هست
      من میتوانم همون مشخصاتیو داره که این دوستمون میخوان!

iroch.ir/forum

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M o h a m m a d نمایش پست ها
      به گفته ی خود خیلی سبزیا)
      این کتاب دیگه چاپ نمیشه
      حالا چرا؟؟؟
      چون نیاز به ویرایش داشته و خواستن ویرایشش کنن ولی چون دیدن اکثر بچه ها همون موسسه ی آزمونی رو که میرن دفتر برنامه ریزی همونو دارن دیگه چاپش نکردن
      اوهوم
      نمیدونستم
      من 2 سال پیش اینو گرفته بودم. هنوزم دارمش!
      از قلمچی کامل تره
      مشاوره ی اولشم بهتره

iroch.ir/forum

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون از نظراتون.مهر و ماه اونی که می خوام نیست .خیلی سبز چطوره؟همین چیزاییه که گفتم؟گیر میاد یعنی؟
      گفتم اگه بتونی پیداش کنی...
      پیداشم نکردی قصه نداره عزیزم.برو موسسه مبتکران شهرتون و بگو دفتر برنامه ریزیتونو میخوام.آغااا دقیقا همونه.خیالت راحت.
      موفق باشی

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط faal1373 نمایش پست ها
      گفتم اگه بتونی پیداش کنی...
      پیداشم نکردی قصه نداره عزیزم.برو موسسه مبتکران شهرتون و بگو دفتر برنامه ریزیتونو میخوام.آغااا دقیقا همونه.خیالت راحت.
      موفق باشی
      مبتکرانو دیدم ارزیابی روزانه و ماهانه و برنامه ریزی ماهانه نداره.برنامه ریزی روزانش زمانیه فقط

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب چرا این موسسه ها اصلا خوب نیستن حالا نمی دونم امروز برم کتاب فروشی یا نه.البته تو یه سایتی هست سفارش می تونم بدم ولی نمی دونم میاد یا نه
      شاید تو سایتشون باشه ولی احتمال زیاد ندارنش

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      مبتکرانو دیدم ارزیابی روزانه و ماهانه و برنامه ریزی ماهانه نداره.برنامه ریزی روزانش زمانیه فقط
      چی بگم والا..تا تابلوی ارزیابی آزمون و تابلوی پیشرفت درسی هم داره که از خیلی سبز کامل تره...

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه تو سایت خودشون نه یه سایت دیگه هست.حالا نمی دونم امروز برم کتاب فروشی یا نه؟اگه نباشه خیلی نامردیه هاااااااااااا
      منظورم از سایتش
      اون سایتیه که میخوای بخری
      وگرنه سایت خیلی سبز که خیلی وقته اون کتابو از سایت برداشته

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز به نظر من اگه کنکوری نیستید میتونید وقت بزارید ویه جدول برای خودتون با این مشخصات درست کنید وازش اسکن بگیرید و هر هفته ازش یه پرینت بگیریدو استفاده کنید.
      در ضمن انقد لازم نیست وسواس به خرج بدید.توی خیلی از این مشخصاتی که گفتید برای دفتر برنامه ریزی,فقط باید به حس خودتون اعتماد کنید.کسایی که موفق شدن ونتیجه گرفتن هیچکدوم نه من میتوانم داشتن واز این چیزا.همشون یا خودشون برای خودشون درست کردن ویا از قلمچی استفاده کردن ویا اینکه خود مدرسشون براشون تهیه میکرده.
      در مورد قلمچی هم باید بگم دفتر برنامه ریزی هرچی ساده تر باشه بهتره.من خودم اولش من میتوانم روداشتم ولی واقعا سرسام گرفتم بس که هر کاری میکردی باید توش مینوشتی ولی قلمچی اینطوری نیست.
      من توی شهر خودمون هرچی رتبه برتر دیدم وتا اونجایی که مصاحبه رتبات برتر رو خوندم,برای برنامه ریزی از این 3حالتی که گفتم خارج نبودن.
      در کل پیشنهاد میکم انقدر وسواسی عمل نکنید که یکی از آفت های کنکور همین وسواس گرایی هاست!(نظراتم کاملا شخصی ان!)

شما که سال دوم هستید یه وقتی برای تهیه دفتر بزارید ویا اینکه از مدیران اینجا وکسانی که با برنامه های کامپوتری آشنایی دارن خواهش کنید که یه صفحه برنامه ریزی درست کنن تا همیشه ازش استفاده کنید,در غیر اینصورت اکثر دفترهای برنامه ریزی شمارو به بیراهه میبرن
      ویرایش توسط amirsalarsh : 23 مرداد 1392 در ساعت 18:56

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن