خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

لطفا درباره منابع شيمي كمكم كنيد

سلام دوستان خسته نباشيد يه سوال داشتم من تازه ميخوام شيميو شروع كنم ب خوندن .بنظرتون خوبه درسنامه رو از روي خط ويژه و فيل شيمي بخونم و تستو فقط از روي موج ازمون بزنم و چندين بار هم تستارو كار كنم؟؟يا بهتره اول مبتكرانو كاركنم و از موج ازمون بعنوان مكمل استفاده كنم؟؟؟ممنون ميشم كسايي كه قوين تو شيمي كمكم كنن

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظرم شیمی رو از فیل بخونی خوب جواب بگیری یعنی بالا 50 اما تست برای شیمی سه باید خوب بزنی چون نصف شیمی کنکور به عقیده من شیمی سه هست چون استو ک بلد نباشی یا مسلط نباشی اصلا اوت شدی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh_kh نمایش پست ها
      سلام دوستان خسته نباشيد يه سوال داشتم من تازه ميخوام شيميو شروع كنم ب خوندن .بنظرتون خوبه درسنامه رو از روي خط ويژه و فيل شيمي بخونم و تستو فقط از روي موج ازمون بزنم و چندين بار هم تستارو كار كنم؟؟يا بهتره اول مبتكرانو كاركنم و از موج ازمون بعنوان مكمل استفاده كنم؟؟؟ممنون ميشم كسايي كه قوين تو شيمي كمكم كنن
      خط ویژه یافیل یکی کافبیه...اول روسراسری ها کامل مسلط شو بعد موج ازمون بزن.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فیل شیمی شامل تمام متن مهم درس(کتاب درسی) هست؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظرم به هیچ عنوان متن کتاب درسی رو کنار نذار
      حتما کنار فیل و اینا چند بار متن کتابو دقیق بخون
      موفق باشی

? What is the Most resilient Parasite? A Bacteria? A Virus? An Intestinal worm
      ;An idea
      ... Resilient, Highly contagious
      .Once an idea has taken hold of the brain it’s almost impossible to eradicate
      .An idea that is fully formed, fully understood,That sticks, right in there somewhere

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      يني نياز نيست تستاي مبتكرانو بزنم؟؟؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میتونی تست ب انتخاب خودت از vit های مبتکران بزنی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن