خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 42 از 42
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط painterzx نمایش پست ها
      تو میخوای نخونی داری بهانه میاری و کسی جز خودت نمیتونه بهت کمک کنه
      الان فقط وقت خوندنه ن فکر کردن
      مشکل ما اینه به جای تلاش و پشتکار فقط فکر میکنیم
      اره راست میگی.

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      واسه ادبیات واسه چی انقدر منابع مختلف؟ میدونید این باعث میشه مثلا نگا کنی به الگو بگی اووو کسی که همه اینو خونده حتما الان فول فوله
      نظر شخصی من واسه ادبیات جمع بندی دریافت رو بخون بعدش تو دوران جمع بندی از زرد عمومی تست بزن
      عربی رو حتی اگه صفر باشید از الان روزی 40 دقیقه بخونی میتونی جامع خیلی سبز رو بخونی و دوره کنی و از زرد عمومی هم تست بزنی به نظرم بیخیال تحلیل درسا بشی بهتره چون وقت نیست تمرکز رو بذار رو همون خیلی سبز فقط
      دینی فقط و فقط کتاب درسی+دور تند سفیر خرد دیگه هیچ نیازی به کتاب دیگه ای نداری چون هم ازمون داره، هم تحلیل آیات هم تست و از همه مهم تر پاسخ تشریحی
      زبان هم فیل رو بخونی بهتره اگه زبانت خوبه
      کلا واسه عمومیا تا قبل از دوران جمع بندی اون منابع که ذکر شد و توی دوران جمع بندی هم زرد عمومی

ریاضی خیلی خوبه برنامه خودت

فیزیک واسه پایه جمع بندی خیلی سبز واسه پیش هم تستای علامت دار مبتکران شهریاری، تو دوران جمع بندی هم میتونی آزمون فیزیک خیلی سبز بزنی هم تستایی که خودت علامت دار کردی

شیمی همون فیل+آزمونای موج آزمون عالیه(البته فکر کنم همه ی موج آزمون وقت نشه)

زیست اون کار که نوشتی به شدت اشتباهه، کتاب درسی+سه جلدی عمارلو(نشر دریافت)+ازمون خیلی سبز
      ویرایش توسط .khosro. : 05 اسفند 1396 در ساعت 02:05

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      واسه ادبیات واسه چی انقدر منابع مختلف؟ میدونید این باعث میشه مثلا نگا کنی به الگو بگی اووو کسی که همه اینو خونده حتما الان فول فوله
      نظر شخصی من واسه ادبیات جمع بندی دریافت رو بخون بعدش تو دوران جمع بندی از زرد عمومی تست بزن
      عربی رو حتی اگه صفر باشید از الان روزی 40 دقیقه بخونی میتونی جامع خیلی سبز رو بخونی و دوره کنی و از زرد عمومی هم تست بزنی
      دینی فقط و فقط دور تند سفیر خرد دیگه هیچ نیازی به کتاب دیگه ای نداری چون هم ازمون داره، هم تحلیل آیات هم تست و از همه مهم تر پاسخ تشریحی
      کلا واسه عمومیا تا قبل از دوران جمع بندی اون منابع که ذکر شد و توی دوران جمع بندی هم زرد عمومی

فیزیک واسه پایه جمع بندی خیلی سبز واسه پیش هم تستای علامت دار مبتکران شهریاری، تو دوران جمع بندی هم میتونی آزمون فیزیک خیلی سبز بزنی هم تستایی که خودت علامت دار کردی

زیست اون کار که نوشتی به شدت اشتباهه، کتاب درسی+سه جلدی عمارلو(نشر دریافت)+ازمون خیلی سبز
      میتونم بیام خصوصی؟

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shabnam76 نمایش پست ها
      میتونم بیام خصوصی؟
      خواهش میکنم، خوشحال میشم کمکی از دستم بر بیاد واسه بچه های انجمن

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      یک سوال داشتم البته با اجازه استارتر محترم بنظرتون تو این تایم باقی مانده تا کنکور امیدی هست بشه مهندسی کامپیوتر روزانه بندرعباس قبول شد برای کسی که پایش خیلی ضعیفه و سال چهارم هم کلا هیچی تاالان و یک نکته دیگه که رتبه بچه های کنکور 96در قلم چی قبول شده بودن حول وحوش 15000 منطقه2 بود در این رشته و شهر با این تفاسیر میشه کاری کرد ؟

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به خودت ايمان داشته باش،تلاش كن،منابع خوب انتخاب كن و اگه تونستي با يه نفر گروه بشيد تا به هم انگيزه بديد
      رو صندلي داغ هستم

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shabnam76 نمایش پست ها
      چون خودم روحیم داغونه گفتم
      من خودم باور ندارم نمیدونم باید چیکار کنم
      سلام
      اینو حتما دانلود کنید و حداقل 10 بار ببینیدش

TM2

خواستم با سند بگم که خواستن توانستن است
      موفق باشید

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      عربی رو حتی اگه صفر باشید از الان روزی 40 دقیقه بخونی میتونی جامع خیلی سبز رو بخونی و دوره کنی و از زرد عمومی هم تست بزنی به نظرم بیخیال تحلیل درسا بشی بهتره چون وقت نیست تمرکز رو بذار رو همون خیلی سبز فقط
      دینی فقط و فقط کتاب درسی+دور تند سفیر خرد دیگه هیچ نیازی به کتاب دیگه ای نداری چون هم ازمون داره، هم تحلیل آیات هم تست و از همه مهم تر پاسخ تشریحی

سلام داداش دو تا سوال دارم
      -موج ازمون برای کسی که میخواد از صفر شروع کنه مناسبه ؟ ( از نظر تست )
      -فیل شیمی آیا تمام مباحث موردنیاز کنکور رو پوشش داده یا خیلی خلاصه هست؟

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad4321 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      یک سوال داشتم البته با اجازه استارتر محترم بنظرتون تو این تایم باقی مانده تا کنکور امیدی هست بشه مهندسی کامپیوتر روزانه بندرعباس قبول شد برای کسی که پایش خیلی ضعیفه و سال چهارم هم کلا هیچی تاالان و یک نکته دیگه که رتبه بچه های کنکور 96در قلم چی قبول شده بودن حول وحوش 15000 منطقه2 بود در این رشته و شهر با این تفاسیر میشه کاری کرد ؟
      به نظرم قطعا میاری چون هم تعداد شرکت کننده ها کمه هم اینکه رشته ریاضی عمومی ها رو بالا بزنی یکمم رو اختصاصی کار کنی حله
      داداش من سال پیش 8000 منطقه 2 شد درصداش ایناس
      ادبیات 12
      عربی 25
      دینی 36
      زبان 70
      ریاضی20
      فیزیک 23
      شیمی 16

10. Top | #40
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام.شما ابتدا باید ببینید که واقعا میخواید بخونید یا نه؟ اگر آره پس موبایل و کامپیوتر و هرچیزی رو که فکر میکنید حواستون رو پرت میکنه جمع کنید
      بعد باید برنامه بریزید،زیست و شیمی رو باید هر روز بخونید (جفتشون روزی 3 ساعت) و اگر اینطوری بخونید از 6 اسنفد که فردا باشه تا 1 فروردین، شما چزی حول و حوش 72 ساعت زیست و شیمی خوندید و این برای تموم کردن زیست و شیمی سال دوم مناسب هست،بعد باید یک روز در میون،فیزیک و ریاضی بخونید ( من میگم 3 ساعت کافی هست)
      اول از همه هم باید سال دوم رو بخونید و یادبگیرید که در درس های سال سوم و پیش دانشگاهی لنگ نزنید ( زیست و شیمی سال دوم پایه های سوم و پیش هستند)
      بعد هر جا که آزمون میدید،طبق اون ادبیات و دینی پیش رو بخونید و ادبیات دینی و پیش رو هم از درس اول سال دوم بخونید بیایید جلو، عربی و زبان رو هم کاملا از سال دوم بخونید تا به مشکل برنخورید
      شما از زیست و شیمی هیچ چیزی حذف نکنید اما از ریاضی و فیزیک میتونید یه سری چیز رو حذف کنید (توی گوگل میتونید پیدا کنید)
      شما باید سعی کنید حداکثر تا 8 خرداد تموم کنید درس هاتون رو تموم کنید و اگر نرسیدید،باید حداکثر تا 14 خرداد تموم کنید تا بتونید روش سه روز یکبار رو برای جمع بندی اجرا کنید
      البته هرشب ادبیات رو به صورت موضوعی کار کنید.سعی کنید شبی 10 تا تست از قرابت و آرایه های ادبی بزنید و هرشب یک شخص یا دو شخص از تاریخ ادبیات بخونید،
      لغت و املا رو هم یک شب در میون با تاریخ ادبیات جای گذاری کنید، البته اگر بتونید شبی 5 تا تست ترجمه عربی هم بزنید فوق العاده میشه
      منابع پیشنهادی بنده:
      ادبیات : کتاب های لقمه مهر و ماه برای لغت و املا و تاریخ ادبیات،نشر الگو قرابت و آرایه های ادبی ( البته میتونید ادبیات موضوعی گاج رو تهیه کنید که خیلی بهتر هست و البته یکم حجمش زیاد هست که به خاطر کل مباحث ادبیات هست)
      عربی:لقمه مهرماه (برای آموزش و یادگیری) و ادبیات جامع نشرالگو (حجمش کم و خوبه)،یا عربی جامع خیلی سبز البته اگر هر کتاب عربی در مبحث تست دارید ازش استفاده کنید چون مبنا همشون تست های کنکور هست
      دینی:خط ویژه گاج،جامع خیلی سبز و اگر دنبال درصد درست و حسابی هستید و حس و حال خوندن دارید:گاج نقره ای.اگر هم دنبال کتاب جمع و جور هستید و دنبال درصد 45-50،آبی قلم چی هم بد نیست (درسنامش متوسط،تست های متوسط و ضعیف)
      زبان انگلیسی:اگر زبانتون ضعیف هست، زبان انگلیسی جاممع شبقره و اگر زبانتون خوب و خیلی خوب هست،جامع مبتگرانِ آقای اناری،اگر هم دنبال کتابی هستید که فقط تست بزنید و درصد بالا براتون مهم نیست،ابی قلمچی رو بگیرید (کتاب ضعیفی هست)
      ریاضی: جامع خیلی سبز، و اگر دنبال تست های کنکور هستید آبی قلمچی (درسنامه نداره آبی و پاسخ های تشریحی افتضاحی داره) ولی میتونه به درصد 40 یا 50 برسونه شما رو
      زیست:گاج نقره ای ( درسنامه نداره)،نشر الگو ( یکم سنگین هست ولی برای درصد بالا توی زیست خوبه)، خیلی سبز
      فیزیک:گاج نقره ای (یکم حجمش زیاده ولی اگر تست های ستاره دارش رو چندبار تمرین کنید خیلی خوب میشه)، آبی قلمچی ( تست های کنکور رو داره و مثل گاج درسنامه نداره)،جامع خیلی سبز
      و لقمه مهرماه برای فرمول ها بگیرید که همیشه مرور کنید تا مشکلی پیش نیاد
      شیمی:برای سال دوم مبتکران ( حجمش زیاد هست اما میتونید تست های vit رو بزنید که هم تعدادش کمتره هم تست هاش قشنگ تره)
      برای سال سوم و پیش: خیلی سبز خوبه و اگر میبینید تموم تست هاش رو نمیتونید بزنید،تست های علامت دار شده توسط خود کتاب رو بزنید

اگر ابهامی بود بفرمایید

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون از راهنمایی های همه دوستان

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NVIDIA نمایش پست ها

سلام داداش دو تا سوال دارم
      -موج ازمون برای کسی که میخواد از صفر شروع کنه مناسبه ؟ ( از نظر تست )
      -فیل شیمی آیا تمام مباحث موردنیاز کنکور رو پوشش داده یا خیلی خلاصه هست؟
      سلام دوست عزیز
      1. نه مناسب نیست
      2. بله واقعا به طرز عجیبی کامله! البته حجمش خیلی هم کم نیست، ولی باز خیلی کمتر از واجباس

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)