خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

پایان دنیای ریاضی درقرن ۲۱ سال ۲۰۱۸ به وسیله ی ۵۰ درصد

دوستان مرا یاری کنید میخواهم سال جدید رو با عزت زندگی و بر دنیای ریاضی غلبه کرده و بگریزم اقاخانم یکی به من یه برنامه بده با دبیرای سایت الا بتونم ریاضی و فیزیک رو ۵۰ بزنم جون هر کسی که دوس داری تویی که ریاضی فیزیکتو ۷۰ زدی با دبیرای سایت الا. یه برنامه بده به من بگو از امروز روزی چند ساعت بخونم میتونم شکوفا بشم مثلا چند ساعتشو تست بزنم چند ساعت فیلمشو ببینم یا اگه معلم بهتری میشناسین بگین با دی وی دی اون بخونم چاره ای نیس اگه ارزش داشته باشه میخرم خلاصه بگین در ضمن ریاضی فیزیکم در حد صفره اگه هم نمیشه با این مجازی ها به جایی رسید بگین میرم کلاس من فقط نگران وقت کمم تا کنکور چون اگه کلاس برم از بقیه درسام میمونم پولشم مهمه ها فک نکنین خر پولم فقط دوس ندارم به خانوادم فشار بیارم.ولی اگه راه دیگهه نباشه چاره ای ندارم خواهشا هر کی میتونه کمک کنه اگه ۵۰ یا ۴۰ زدم کنکورو ۲ میلیون ریال میزنم حسابش بره باهاش یه pes2018 بخره بقیشم بزاره بانک سودشو بگیره

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      داداش چقدر میتونی هزینه کنی؟

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khansar نمایش پست ها
      داداش چقدر میتونی هزینه کنی؟
      داش راه حلتو بگو در حد توانم باشه هزینه می کنم فقط دنبال بهترین راهم چون وقت اشتباه کردن ندارم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ببین روش ها متفاوته یکی ممکنه با کتاب خط ویژه حال کنه و بالای 60هم بزنه .یکی ممکنه با خیلی سبز و ...روش ها متفاوته.دی وی دی حرف آخر شنیدم خوبه .میتونی نمونه فیلماش رو توی گوگل نگاه کنی

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      ببین روش ها متفاوته یکی ممکنه با کتاب خط ویژه حال کنه و بالای 60هم بزنه .یکی ممکنه با خیلی سبز و ...روش ها متفاوته.دی وی دی حرف آخر شنیدم خوبه .میتونی نمونه فیلماش رو توی گوگل نگاه کنی
      بنظرت برای استفاده دی وی دی دیر نیست؟ آخه دی وی دی وقت گیره و فقط 4 ماه مونده

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      از منتظری خوشم نمیاد من دو تا کتاب دارم ریاضی مهر و ماه و سیر تا پیاز پایه و پیش که با اینام هیچی نشدم دنبال اینم که به این درس علاقه مند شم واسه همین دنبال دی وی دی یا معلمم و الی درسی مثل زیست من تا حالا نشر الگو درسنامشم نخوندم فقط تستاشو میزنم خودم نکات ترکیبیشو در میارم از کتاب دبیرستان چون علاقه دارم ولی وقتی میخوام ریاضی فیزیک بخونم خوابم میاد لامصب قرص خواب اوره انگار

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pooya2000 نمایش پست ها
      بنظرت برای استفاده دی وی دی دیر نیست؟ آخه دی وی دی وقت گیره و فقط 4 ماه مونده
      مثلثات منظری 14ساعته با حل تست.و ریاضی جامع 1هم که شامل همه مباحث هست جز (مقاطع هندسه احتمال)کلا با حل تست 55ساعته .این یعنی حدود 70درصد ریاضی

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      مثلثات منظری 14ساعته با حل تست.و ریاضی جامع 1هم که شامل همه مباحث هست جز (مقاطع هندسه احتمال)کلا با حل تست 55ساعته .
      البته قبلش نمونه تدریس هارو نگاه کنید

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ریاضی اقای امینی خوبه ، بیانشم خوبه ولی واسه درصد بالا خوب نیس ینی واسه اموزش خوبه ، کلاس ک دیگه نمیشه بری چون اکثرن دارن تموم میکنن ،نکته تست شرو میکنن ، ب نظرم دی وی دی بگیری بهتره ، یا از تو کانال ها میتونی دانلود کنی !

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط فروغک نمایش پست ها
      ریاضی اقای امینی خوبه ، بیانشم خوبه ولی واسه درصد بالا خوب نیس ینی واسه اموزش خوبه ، کلاس ک دیگه نمیشه بری چون اکثرن دارن تموم میکنن ،نکته تست شرو میکنن ، ب نظرم دی وی دی بگیری بهتره ، یا از تو کانال ها میتونی دانلود کنی !
      کلاس خصوصی بود منظورم یعنی نمیشه با امین راد ۳۰ درصدم زد?

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      مثلثات منظری 14ساعته با حل تست.و ریاضی جامع 1هم که شامل همه مباحث هست جز (مقاطع هندسه احتمال)کلا با حل تست 55ساعته .این یعنی حدود 70درصد ریاضی
      منتظری چطوره در کل؟ ریاضیات منتظری جواب میده؟

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خب بعضی مباحث ک اسونه میتونی بزنی مثلن امار و انالیز و احتمال ، لگاریتم ، دنباله حسابی و هندسی ، معادله و نامعادله ، با ی چن تا دیگه ، من ک نمیدونم شما سطح ریاضیت چقده ولی اقای امینی از صفر میگه و بیشتر یادگیریه ولی خب بعدش تست بزن ببین میتونی تستا رو حل کنی یا نه ، اگه واست خوب بود ک بقیه شو هم ببین

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط فروغک نمایش پست ها
      خب بعضی مباحث ک اسونه میتونی بزنی مثلن امار و انالیز و احتمال ، لگاریتم ، دنباله حسابی و هندسی ، معادله و نامعادله ، با ی چن تا دیگه ، من ک نمیدونم شما سطح ریاضیت چقده ولی اقای امینی از صفر میگه و بیشتر یادگیریه ولی خب بعدش تست بزن ببین میتونی تستا رو حل کنی یا نه ، اگه واست خوب بود ک بقیه شو هم ببین
      اینا از نظر شما اسونه من اصلا نمیدونم لگاریتم ینی چی تو باغ نیستم کلا فیزیکمم همینطوره. فیزیک الا خوبه?

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خب اقای امینی ی ریاضی پایه هم داره واسه انسانیه اونجا ریاضی سال اول رو میگه مباحث اتحاد و ریشه گیری و توان و رادیکال و معدله درجه اول و ی چن تا دیگه میتونی اونو هم ببینی بعد این مباحث رو ببینی ، چون کار نکردی فک میکنی سخته ، احتمال ک اگه بخونی در حد کنکور مطمئن باش میزنی سه تست شو ، بقیه شونم اسونن فقط یکم بیشتر کار کن ک حتمن بزنیشون وقتم داری !

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

من خودم خط ویژه خوندم واسه 4 مبحث

خدا خیرشون بده حامامش مثلا تمیز بود ساندویچ میدادن نوشابا میدادن پرتقال دان زاد میدادن

نه فارغ از شوخی خط ویژه برای"تمرین" نیس

ریاضی نیاز به "تمرین داره" یعنی از هر تیپ تعداد "زیادی" تست حل کردن تا مسلط شی و سرعتت بهتر شه

خط ویژه از هر تیپ یک یا نهایتا 2 تست بیشتر نیورده.ایرادی وارد نیست.سیاست کتاب جمع بندیه

تنها چیزی که ازت دارم فاصله س

ویرایش توسط Magicbox : 03 اسفند 1396 در ساعت 03:51

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن