خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

Question درصد 40 تا 50 شیمی رشته ریاضی!!!! لطفا هایزنبرگ های کنکور کمک کنن...

سلام دوست عزیز
      من رشته ام ریاضیه و تا الان تمرکزم ویژه روی ریاضیات و فیزیک بوده
      و چون میخام رشته زیر گروه یک انتخاب کنم شیمی ضریبش 6 هست برای من...
      و به طبع تا الان زیاد شیمی نخوندم ک الان فهمیدم چ اشتباهی کردم
      برای قبولی تو رشته و دانشگاهی ک میخام شیمی رو باید 40-50 بزنم
      ترازم خوبه و بقیه تخصصی ها رو خوب رسوندم
      تا الان شیمی 2 رو کامل دو بار از روی مبتکران خوندم و فیلم های آقاجانی بعد تست های آیکیو رو کامل زدم و بررسی کردم
      ولی از پیش و سوم هیچی نخوندم(از سوم چیزی یادم نیس و امسال رو غیر حضوری رفتم و پیش رو اصلا سرکلاس هم نبودم😎😞)
      منابعم ایناس:مبتکران چهار جلد_آیکیو گاج_مسائل شیمی حرف آخر(ماله پارسال یکی از دوستام بوده)_فیلم های آقاجانی تو آلا_تا الانم با دوستم شریکی تمام بیمه نامه های آقاجانی رو خریدیم ولی هنوز لاشو باز نکردم😂

میشه راهنمایی کنید از الان تا عید(اسفند) و فروردین و اردیبهشت چی هارو بخونم با چه ترتیبی؟ با کدوم منبع؟عاقلانس پیش 2 رو حذف کنم؟اصلا میتونم 50 بزنم؟

البته خرداد رو کامل گزاشتم جمع بندی و ماکسیمم ساعت مطالعه ای ک میتونم برای شیمی در هفته اختصاص بدم 10 تا 15 ساعته...

ببخشید اگ طولانی شد

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

125 روز تا کنکور مونده اون وقت شما از الان دنبال درصد 40 50 هستی؟! اونم با سوالات آبگوشتی شیمی رشته ریاضی؟!
      تست های کنکور 90 به بعد سراسری و سنجش رو حل و بررسی کن درصد 60 70 شیمی شما تضمین شدس

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام داداش هنوز وقته منم عین شمام اصلا پیامت که خوندم حس کردم خودم دارم میخونم
      من مشاور نیستم و نمیدونم این راهنمایی درست باشه منم تا الان فقط شیمی 2 خونم و ریاضیم و
      میخام شیمی 3 و شیشم پیش رو بخونم فوقش شاید فصل سنتیک نخونم
      ولی وقت هست 4 ماه و چند روز دیگه مونده
      واسه چی حذف کنیم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها

125 روز تا کنکور مونده اون وقت شما از الان دنبال درصد 40 50 هستی؟! اونم با سوالات آبگوشتی شیمی رشته ریاضی؟!
      تست های کنکور 90 به بعد سراسری و سنجش رو حل و بررسی کن درصد 60 70 شیمی شما تضمین شدس

سلام ببخشیدا ولی من اصلن به صحبتاتون که میگین سوالای فلان سال تا فلان سالو حل کنین (چه نهایی چه کنکور چه هر آزمون کوفتی دیگه...)(خودم از اینکار ضربه خوردم) اعتقادی ندارم
      اول بااااااااااید رو کتاب مسلط شد (طوری که تست 93 رم بیارن حل کنی) بعد دنبال بررسی تست سنجش و 90 به بعد بری
      پ.ن:شاید لحنم تند بود اگه بود به بزرگیتون ببخشید

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط frp9 نمایش پست ها
      سلام ببخشیدا ولی من اصلن به صحبتاتون که میگین سوالای فلان سال تا فلان سالو حل کنین (چه نهایی چه کنکور چه هر آزمون کوفتی دیگه...)(خودم از اینکار ضربه خوردم) اعتقادی ندارم
      اول بااااااااااید رو کتاب مسلط شد (طوری که تست 93 رم بیارن حل کنی) بعد دنبال بررسی تست سنجش و 90 به بعد بری
      پ.ن:شاید لحنم تند بود اگه بود به بزرگیتون ببخشید
      سلام عزیز گرامی
      خواهش میکنم بزرگوار ، نظر شما کاملا قابل احترامه
      منتهی بابت تنویر و عدم تشویش افکار عمومی (!) بنده اگر میگم تست های فلان سال تا فلان سالو استارتر حل کنه از این بابته که اگر حضرتعالی به پست استارت رجوع بفرمائید ایشون میفرماد برای مثال دو بار شیمی دو رو از مبتکران خونده و ... با این تفاصیل هر انسان شریف و عاقل و فهیم و بالغی میدونه که نباید بدون مطالعه درسنامه مباحث بیاد سمت تست زدن چه برسه سمت تست های کنکور سراسری ، اونم مباحث اختصاصی و محاسباتی (!) ، حالا اگر مباحث عمومی بود باز داستان یه قدری متفاوت تر میشد ...
      امید است با این توضیحات رستگار شوید
      یاعلی

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      Up

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن