خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

بسیج فعال در ۱۳۹۷ معجزه ی قرن

سلام دوستان یکی از دوستای من بعد عید کد فعالیشو میگیره به نظرتون تو سراسری ۹۷ [ منظورم دانشگاه ازاد هست ولی خلاصه که باید کنکور سراسرری رو بده] میتونه ازش استفاده کنه? منظورم اینه که کد ۱۲ رقمی رومیشه موقع اومدن نتایج کنکور تو مرداد ماه وارد کرد یا موقع اومدن کارت ازمون سراسری? امکانش هست?
      ویرایش توسط Meysam_b : 01 اسفند 1396 در ساعت 13:19

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Meysam_b نمایش پست ها
      سلام دوستان یکی از دوستای من بعد عید کد فعالیشو میگیره به نظرتون تو سراسری ۹۷ میتونه ازش استفاده کنه? منظورم اینه که کد ۱۲ رقمی رومیشه موقع اومدن نتایج کنکور تو مرداد ماه وارد کرد یا موقع اومدن کارت ازمون سراسری? امکانش هست?
      تاثیر داره تو کنکور ؟ فکر نکنم تاثیر داشته باشه

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان یکی از دوستای من بعد عید کد فعالیشو میگیره به نظرتون تو سراسری ۹۷ میتونه ازش استفاده کنه? منظورم اینه که کد ۱۲ رقمی رومیشه موقع اومدن نتایج کنکور تو مرداد ماه وارد کرد یا موقع اومدن کارت ازمون سراسری? امکانش هست?
      تو کنکور سراسری بسیجی تاثیری نداره
      مشاور

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بسیج چ ربطی به کنکور داره
      منطقی نیست اصلا تاثیرش تو کنکور

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بسیج تو دانشگاه ازاد تاثیر داره
      سراسری نداره

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vivabarca نمایش پست ها
      بسیج تو دانشگاه ازاد تاثیر داره
      سراسری نداره
      خوب منظورم همون دانشگاه ازاد دیگه خلاصه که باید کنکور سراسری رو بده سوالم اینه ایا کد ۱۲ رقمی بعده کنکور به دردش میخوره میتونه ازش استفاده کنه?

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خوب منظورم همون دانشگاه ازاد دیگه خلاصه که باید کنکور سراسری رو بده سوالم اینه ایا کد ۱۲ رقمی بعده کنکور به دردش میخوره میتونه ازش استفاده کنه?
      دانشگاه آزاد یه آزمون جداگانه داره با کنکور نیست
      مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی دهقانی نمایش پست ها
      بسیج چ ربطی به کنکور داره
      منطقی نیست اصلا تاثیرش تو کنکور
      کجای کنکور بر اساس منطق ه؟درضمن باید بگم که فقط رو دانشگاه آزاد تاثیر داره اونم اگه اشتبااه نکنم تراز رو میبره بالا

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      وجدانن سوال رو میخونین یا همینجوری حرف میزنین من میگم کد ۱۲ رقمی ایا بعد عید به درد میخوره?

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      موقع انتخاب رشته لازم میشه
      حدود تیر اینا

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      موقع انتخاب رشته لازم میشه
      حدود تیر اینا
      گریت داکتر گریت چقد تاثیر داره مثلا اگه یکی رتبش بشه ۳۰۰۰ با سهمیه بسیج چقد میاد پایین میدونم ۹۵ درصد اخرین نفر قبولیه میشه حدودا گفت? اگه واقعا تاثیرش خوبه منم اقدام کنم چون میتونم بگیرم ولی فک می کنم تاثیرش ناچیزه ارزش نداره نظرت چیه?
      ویرایش توسط Meysam_b : 01 اسفند 1396 در ساعت 16:12

12. Top | #12
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      وجدانن سوال رو میخونین یا همینجوری حرف میزنین من میگم کد ۱۲ رقمی ایا بعد عید به درد میخوره?
      ; داداش کد 12 رقمی مال موقع انتخاب رشتس و اون موقع هست که میزنن و اعمال میشه

13. Top | #13
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      باید این رو گفت که بسیج فعال که سهمیه نیست از بهمن مثل کنکور سراسری از بهمن یا از اسفند ثبت نام کنن و جزو اون سهمیه شد
      این یک کد هستش که با مراجعه به حوزه شهری و سپاه ناحیه محل سکونت امتیاز هاتو نگاه میکنن از یه حدی که مشخص شده بالاتر بود سیستم کد رو میده و موقعی که انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد شروع بشه اون کد رو یه جایی تو همون صفحه اعمال میکنن .در ضمن این کد اگر یکبار اعمال بشه دیگه قابل استفاده نیست و دیگه هیچ سال دیگه ای کد رو نمیده

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      گریت داکتر گریت چقد تاثیر داره مثلا اگه یکی رتبش بشه ۳۰۰۰ با سهمیه بسیج چقد میاد پایین میدونم ۹۵ درصد اخرین نفر قبولیه میشه حدودا گفت? اگه واقعا تاثیرش خوبه منم اقدام کنم چون میتونم بگیرم ولی فک می کنم تاثیرش ناچیزه ارزش نداره نظرت چیه?
      سلام تاثیر انچنانی نداره بهتر با یه تقریب میشه گفت اصلا تاثیر نداره دنبالش نرید که به زحمتش نمی ارزه

15. Top | #15
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان یکی از دوستای من بعد عید کد فعالیشو میگیره به نظرتون تو سراسری ۹۷ [ منظورم دانشگاه ازاد هست ولی خلاصه که باید کنکور سراسرری رو بده] میتونه ازش استفاده کنه? منظورم اینه که کد ۱۲ رقمی رومیشه موقع اومدن نتایج کنکور تو مرداد ماه وارد کرد یا موقع اومدن کارت ازمون سراسری? امکانش هست?
      تیتر رو که زدی احتمالا از خیلی چیزا خبر نداری
      من دوستام این سهمیه بسیج فعال رو داشتن
      تاثیرش در حد بالا بردن بین 50 تا 80 نمره تراز هست
      پس هیچ معجزه ای ایجاد نمیکنه
      اگه چیز خوبی بود همه میرفتن دنبالش
      اون که معجزه میکنه سهمیه 25 درصدیه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن