خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Meysam_b نمایش پست ها
      سلام دوستان یکی از دوستای من بعد عید کد فعالیشو میگیره به نظرتون تو سراسری ۹۷ [ منظورم دانشگاه ازاد هست ولی خلاصه که باید کنکور سراسرری رو بده] میتونه ازش استفاده کنه? منظورم اینه که کد ۱۲ رقمی رومیشه موقع اومدن نتایج کنکور تو مرداد ماه وارد کرد یا موقع اومدن کارت ازمون سراسری? امکانش هست?
      سلام دوست عزیز
      راجب موضوعی که عرض کردین باید بگم گرفتن کد فعالی به تنهایی به درد استفاده از سهمیه ی بسیج فعال نمیخوره. چون برای استفاده از این سهمیه باید حداقل 100 امتیاز داشته باشین به این صورت که هر ماه عضویت فعال 2.5 امتیاز و هر ماه عضویت عادی 1 امتیاز(به شرط اینکه الان بسیج فعال باشن و پروندشون راکد نشده باشه یعنی که هنوز کارکرد رد شده باشه واسشون)
      اگر منظورتون از کد فعال اینه که تازه بسیجی فعال شدن خب قطعا امتیازشون به 100 نخواهد رسید و نمیتونن استفاده کنن ولی اگر امتیازشون به صد رسیده میتون استفاده کنن.
      زمان استفاده اش هم موقع انتخاب رشته دانشگاه آزاد(دانشگاه دولتی هیچ امتیازی نداره) هس که اونموقع میری و یه کد 12 رقمی بسیج بهت میدن (البته اینم بگم که معلوم نیس واسه کنکور 97 سهمیه بسیج درکار باشه یا نه)
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      گریت داکتر گریت چقد تاثیر داره مثلا اگه یکی رتبش بشه ۳۰۰۰ با سهمیه بسیج چقد میاد پایین میدونم ۹۵ درصد اخرین نفر قبولیه میشه حدودا گفت? اگه واقعا تاثیرش خوبه منم اقدام کنم چون میتونم بگیرم ولی فک می کنم تاثیرش ناچیزه ارزش نداره نظرت چیه?
      تاثیرش هم واسه رشته های کارشناسی 10 درصد از آخرین تراز قبولی اون محل کم میکنه واست و واسه رشته های دکتری 5 درصد از آخرین تراز قبولی(البته در عمل یکم کمتره از این مقدار)
      ولی خب اگر میتونی بگیری حتما برو سراغش ارزششو داره
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _-Mohammad-_ نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      راجب موضوعی که عرض کردین باید بگم گرفتن کد فعالی به تنهایی به درد استفاده از سهمیه ی بسیج فعال نمیخوره. چون برای استفاده از این سهمیه باید حداقل 100 امتیاز داشته باشین به این صورت که هر ماه عضویت فعال 2.5 امتیاز و هر ماه عضویت عادی 1 امتیاز(به شرط اینکه الان بسیج فعال باشن و پروندشون راکد نشده باشه یعنی که هنوز کارکرد رد شده باشه واسشون)
      اگر منظورتون از کد فعال اینه که تازه بسیجی فعال شدن خب قطعا امتیازشون به 100 نخواهد رسید و نمیتونن استفاده کنن ولی اگر امتیازشون به صد رسیده میتون استفاده کنن.
      زمان استفاده اش هم موقع انتخاب رشته دانشگاه آزاد(دانشگاه دولتی هیچ امتیازی نداره) هس که اونموقع میری و یه کد 12 رقمی بسیج بهت میدن (البته اینم بگم که معلوم نیس واسه کنکور 97 سهمیه بسیج درکار باشه یا نه)
      داش قدرت پارتی یه چیز دیگس ۱۰۰ امتیاز کیلو چنده اشنا باشه همه چی اوکیه البته من اشنا ندارم حوصله مسجد رفتنم ندارم یکی از دوستام پرسید ممنون

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      داش قدرت پارتی یه چیز دیگس ۱۰۰ امتیاز کیلو چنده اشنا باشه همه چی اوکیه البته من اشنا ندارم حوصله مسجد رفتنم ندارم یکی از دوستام پرسید ممنون
      این راهی که من گفتم بدون بند پ بود.
      وگرنه با این بند پ اصن نیازی به سهمیه بسیج هم نیس خیلی شیک برن صندلی دانشگاهو بخرن
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      گریت داکتر گریت چقد تاثیر داره مثلا اگه یکی رتبش بشه ۳۰۰۰ با سهمیه بسیج چقد میاد پایین میدونم ۹۵ درصد اخرین نفر قبولیه میشه حدودا گفت? اگه واقعا تاثیرش خوبه منم اقدام کنم چون میتونم بگیرم ولی فک می کنم تاثیرش ناچیزه ارزش نداره نظرت چیه?
      تاثیرش برا من در این حد بود که به جای پذیرش در اولویت سوم اولویت دومم رو پذیرش شدمی 400 کیلومتر برام راهش فرق کرد و نزدیک تر شد والسلامکه اون هم تو تکمیل ظرفیت بدون سهمیه هم همین اولویت دومم رو میتونستم خودم بیارم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن