خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 23 از 23
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      فیلم و صوت و کلیپ ..... واسه زیست ..... واسه شروع صفر .... بدک نیست ... !
      ولی تو تایم فعلی .....
      کتاب و تست بهتره !

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nvdyk نمایش پست ها
      دستت میاد گمون نگنم جای هیچ شک و شبهه ای برای درصد های بالای 70 بمونه
      اتفاقا خیلی شک و شبه دارم در این مورد.خیلی یعنی به کل .با این میزان مطالععه که گفتم و این زمان باقی مونده چطور؟!
      مشکل همین امار و ارقام هست که انجام شدن کارو شبیه به معجزه میکنه.اینکه اونیکه 70 درصد رو زده چقدر خونده و کنکور میگه برا مثلا 70 درصد چقدر باید روی زیست تسلط داشته باشی و برا این تسلط چقدر زمان لازمه.
      امار وارقام چی میگی داداش که ایقد توش گیر کردی؟؟؟میگه واسه 70 باید مسلط باشی ؟؟ خب جان دل برادر راستم میگه..ولی هیچ امرو ارقامی نیست که بگه واسه فلان درصد n دور و واسه اون فلان درصد n+2 دور کتا بخون یا فلان تست بزن...
      تنها اماری که باید مد نظرت باشه اینه که تسلط با مرور بسیار و حل تست زیاد به دست میاد...کاری به 4 ماهو 2 سالو 10 سالم نداره...یکی سه ساله داره زیست میخونه هنو میتوکندری نمیدونه چیه..یکیم دقیق و خوب میخونه تو مدت کم زیست رو یاد میگیره...زیست مهم ترین درسه تجربیه بدون شک ولی به نظر من سخت ترین نیست...
      با یه برنامه دقیق و درست که تعدا تست ها و مروراش عالی باشه بدون شک میشه نتیجه گرفت..

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام من تابستون حرف آخر نگا میکردم فقط و کتاب درسی میخوندم بدون تست،درصدم خوب بود تو آزمونا بالا 70(تابستون راحت بود قلمچی البته)ولی از مهرم اومدم باز همین کار رو بکنم درصدم یهو افت کرد تا جایی که به ندرت شد برم بالا 50،دوباره از این آزمون دارم نشر الگو میخونم با حرف آخر گاها،کلا دی وی دی حرف آخر خوبه ولی اگه کنارش تست نزنی و فقط به تستای اونا اکتفا کنی داغون میشه آموخته هات-_-

4. Top | #19
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      یه چیزی از لحن پیامهات فهمیدم
      1)نمیدونی زیست و چطور میخونن
      2)تنبلی ت میاد یاد بگیری و دنبال راه گریزی
      ببین داداش واسه زیست دی وی دی اصلا لازم نیست
      اول یه دور روزنامه وار کتاب و بخون. بعد نکات درس رو از نشر دریافت بخون و اگه نکته ی خاصی بود بنویس گوشه کتاب و پشت بندش حداقل حداقل واسه هر هفته ی درسیت 75 تا تست یزن
      نکات تستا رو هم بنویس
      یه هفته مونده ب کنکور نکاتت و بخونی و چندتا درس مهم و هم بخونی حداقل 60 و میزنی
      پ.ن: نگو نمیشه ک میام براتااا. پارسال 4 تا اختصاصی رو تو 2 ماه اینجوری جمع کردم. از من خنگتر ک نیستی (زیست و 50 زدم(گیاهی و پیش1 و ژنتیک و نخونده بودم یعنی 40 درصد و))
      رفع اسپم: خودم و گفتم

5. Top | #20
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط faeze-kmz نمایش پست ها

اتفاقا اصلا دیر نیست
      شاید خوش بینانه باشه ولی با یه برنامه مناسب و منبع خوب دست یافتنیه یه درصد خوب برا یه رشته خوب
      الان برات یه چیزی میفرستم ببین پ.خ
      اوخ اوخ اوخ
      فضولیم گل کرد
      خب اینجا میفرستادی ماهم میدیدیم

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alivesali نمایش پست ها
      سلام من تابستون حرف آخر نگا میکردم فقط و کتاب درسی میخوندم بدون تست،درصدم خوب بود تو آزمونا بالا 70(تابستون راحت بود قلمچی البته)ولی از مهرم اومدم باز همین کار رو بکنم درصدم یهو افت کرد تا جایی که به ندرت شد برم بالا 50،دوباره از این آزمون دارم نشر الگو میخونم با حرف آخر گاها،کلا دی وی دی حرف آخر خوبه ولی اگه کنارش تست نزنی و فقط به تستای اونا اکتفا کنی داغون میشه آموخته هات-_-
      الان بر اساس اون ساعت هایی که گفتم و گفته هاتببینم یا نه؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali jk نمایش پست ها
      یه چیزی از لحن پیامهات فهمیدم
      1)نمیدونی زیست و چطور میخونن
      2)تنبلی ت میاد یاد بگیری و دنبال راه گریزی
      ببین داداش واسه زیست دی وی دی اصلا لازم نیست
      اول یه دور روزنامه وار کتاب و بخون. بعد نکات درس رو از نشر دریافت بخون و اگه نکته ی خاصی بود بنویس گوشه کتاب و پشت بندش حداقل حداقل واسه هر هفته ی درسیت 75 تا تست یزن
      نکات تستا رو هم بنویس
      یه هفته مونده ب کنکور نکاتت و بخونی و چندتا درس مهم و هم بخونی حداقل 60 و میزنی
      پ.ن: نگو نمیشه ک میام براتااا. پارسال 4 تا اختصاصی رو تو 2 ماه اینجوری جمع کردم. از من خنگتر ک نیستی (زیست و 50 زدم(گیاهی و پیش1 و ژنتیک و نخونده بودم یعنی 40 درصد و))
      رفع اسپم: خودم و گفتم
      هم میترسم هم شک دارم ولی تنبلی نه.50 هم بزنم شیرینی میدم شماها هم یا وضعیتتون خوبه یا شرایط زمانی رو درک نمیکنید

مثل این پیام برنامه بدین دوستان
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaAhmadi نمایش پست ها
      امار وارقام چی میگی داداش که ایقد توش گیر کردی؟؟؟میگه واسه 70 باید مسلط باشی ؟؟ خب جان دل برادر راستم میگه..ولی هیچ امرو ارقامی نیست که بگه واسه فلان درصد n دور و واسه اون فلان درصد n+2 دور کتا بخون یا فلان تست بزن...
      تنها اماری که باید مد نظرت باشه اینه که تسلط با مرور بسیار و حل تست زیاد به دست میاد...کاری به 4 ماهو 2 سالو 10 سالم نداره...یکی سه ساله داره زیست میخونه هنو میتوکندری نمیدونه چیه..یکیم دقیق و خوب میخونه تو مدت کم زیست رو یاد میگیره...زیست مهم ترین درسه تجربیه بدون شک ولی به نظر من سخت ترین نیست...
      با یه برنامه دقیق و درست که تعدا تست ها و مروراش عالی باشه بدون شک میشه نتیجه گرفت..
      زیست سخترین کنکوره.تسلط هم بعد یه حدی بدست میاد
      ویرایش توسط nvdyk : 01 اسفند 1396 در ساعت 09:26

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      تنها راه موفقیت در زیست اینه که کل کتابو مفهومی حفظ کنی مخصوصا فصل ۳ و ۴ و ۶ و ۷ پیش رو که خط به خط حفظ کنی چون از این فصلا جمله کتاب عینن تو کنکور میاد بقیه فصلا رو هم اینطوری باید حفظ کنی ولی دیگه انتظار نداشته باش عین جمله کتاب بیاد برعکس به شدت ترکیبی و سوالای زیست باور کن خیلی اسونه بعد یادگیری میفهمی حرف اخر هم نبین وقتتو هدر نده تو مدت زمانی که دی وی دی میبینی میتونی ۲ ۳ بار زیستو بخونی در ضمن استادااش واقعا اماتورن با اون صدای زنونش من اگه جاشون بودم بهتر درس میدادم حیف اون انیمیشن های خوب.

8. Top | #23
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nvdyk نمایش پست ها
      دستت میاد گمون نگنم جای هیچ شک و شبهه ای برای درصد های بالای 70 بمونه
      اتفاقا خیلی شک و شبه دارم در این مورد.خیلی یعنی به کل .با این میزان مطالععه که گفتم و این زمان باقی مونده چطور؟!
      مشکل همین امار و ارقام هست که انجام شدن کارو شبیه به معجزه میکنه.اینکه اونیکه 70 درصد رو زده چقدر خونده و کنکور میگه برا مثلا 70 درصد چقدر باید روی زیست تسلط داشته باشی و برا این تسلط چقدر زمان لازمه.
      ببین دوست عزیز رتبه رو سند نزدن به اسم کسی و اینم بگم که هیچ جایی گفته نشده که حتما باید 9 ماه رو کامل بخونی تا نتیجه بگیری
      شما الان تا یک ماه دیگه میخوای اینجا وایسی از من سوال بپرسی که آیا میشه؟
      از اون طرف هم بگم که دیگه هیچ راهی وجود نداره که میونبر بری.در ضمن وقتی تو انجمن یا سایت ها میگردی حواستو جمع کن که موسسات و عوامل وابستشون گولت نزنن یکی دو میلیون پیادت کنن.تو این دوران زبونشون چرب تر میشه و پیشنهادات شون جذاب تر

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)