خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سردرگمی برای کنکور ۹۸

سلام.من فارغ التحصیلم از دانشگاه آزاد.میخوام برای کنکور ۹۸ تجربی شرکت کنم اما خیلی سردرگمم.اگه تاثیر معدل تو کنکور قطعی باشه تکلیف ما نظام قدیما چی میشه؟؟با توجه به اینکه معدلمم زیاد خوب نیست(۱۷/۵۰) قبول شدن رشته فیزیوتراپی امکان پذیره یا اگه قطعی باشه نشدنیه؟؟سوال دیگه اینکه من که دیپلم نظام قدیمو دارم(سال ۹۱)میتونم کنکور نظام جدیدو امتحان بدم؟؟در کل نظرتون راجع به مواردی که گفتم چیه؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ببین عزیز الان هممون برا کنکور 98 سردرگم هستیم.چون از اداره اموزش پرورش کشور چیزی قطعی برا کنکور98نگفتن.ایا 2 کنکور برگزار میشه؟یا نظام قدیم هم باید کتاب های نظام جدید بخونن....هیچ کس از کنکور98خبر نداره

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میدونم که هنوز چیزی مشخص نشده.من با توجه به شرایط خودم که توضیح دادم میخوام ببینم اگه تاثیر معدل قطعی باشه امکان پذیره رشته فیزیوتراپی قبول بشم.بیشتر این موضوعه که مرددم کرده

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      طبق مصوبه ی دیوان عدالت اداری تا زمانی که امتحانات هر 3 سال به صورت نهایی برگزار نشه حق ندارن قطعی اثر بدن، پارسال هم که دهمیا امتحان نهایی نداشتن پس خیالتون از اون بابت راحت، هر کی هم می گه قطعی اثر می دیم برا خودش می گه، در مورد کنکور هم اگه دو نوع برگزار شه که به نظر من احتمالش کمه قطعا حق انتخاب می دن مث سال 82 تا 84، هر کدومو خواستین می تونین امتحان بدین

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون از جوابتون.یعنی طبق قانون امکان نداره فقط معدل سال دوازدهم که نهایی برگزار میشه تاثیر قطعی بدن؟برای کنکور هم من تصمیم دارم کنکور نظام جدیدو بخونم اما میترسم وقتی دفترچه ثبت نام اومد اجباری کنه که نظام قدیما باید کنکور قدیمو آزمون بدن.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن