خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 42
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

قرابت پلاس عبدالمحمدی ۲۰۱۸

دوستان دی وی دی قرابت پلاس عبدالمحمدی برای قرابت معنایی کی استفاده کرده من رایانشو دارم اشغال بود ولی خیلیا تعریف می کنن پک هایی که تو کانال خودش میفروشه بهتره جدا اینطوریه؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      والا منم نمیدونم تعریفو تمجید برای چی هست من تاریخ ادبیات همین پک های جدیدشو خریدم افتضاح بود فک کردم حالا با رمز و داستان و تصویر سازی میکنه تو مغزم ولی به معنای واقعی کلمه بد بود فقط اومد گفت واسه خودتون تصویر سازی کنین رمز بذارین فلان کنین تا حفظ بشین ما بینشم 5 تا انیمیشن فقط گذاشت کلی هم واسه خودش تعریف خودش کرد ک انیمیشن گذاشته من که دوستم رایان تاریخ ادبیاتشو دیده بود میگفت اونم بد و افتضاح بوده پک جدیدشم باز افتضاح بود شاید برای قرابتم باز همینجور باشه نظر من اینه که فقط خودتون مفهوم بیتا رو بخونین تست بزنین وقتم داری...

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شیده7 نمایش پست ها
      والا منم نمیدونم تعریفو تمجید برای چی هست من تاریخ ادبیات همین پک های جدیدشو خریدم افتضاح بود فک کردم حالا با رمز و داستان و تصویر سازی میکنه تو مغزم ولی به معنای واقعی کلمه بد بود فقط اومد گفت واسه خودتون تصویر سازی کنین رمز بذارین فلان کنین تا حفظ بشین ما بینشم 5 تا انیمیشن فقط گذاشت کلی هم واسه خودش تعریف خودش کرد ک انیمیشن گذاشته من که دوستم رایان تاریخ ادبیاتشو دیده بود میگفت اونم بد و افتضاح بوده پک جدیدشم باز افتضاح بود شاید برای قرابتم باز همینجور باشه نظر من اینه که فقط خودتون مفهوم بیتا رو بخونین تست بزنین وقتم داری...
      من بیش از ۲ ماهه که خودم قرابت میخونم حتی هامون سبطی هم خوندم هیچیم نشد اصلا درک ادبیم زیر صفره نمیدونم دیگه چیکار کنم ادبیات موضوعی هم تست زدم ولی وقتی نفهمی بیتا چی میگه تست زدن چه فایده ای داره

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Meysam_b نمایش پست ها
      من بیش از ۲ ماهه که خودم قرابت میخونم حتی هامون سبطی هم خوندم هیچیم نشد اصلا درک ادبیم زیر صفره نمیدونم دیگه چیکار کنم ادبیات موضوعی هم تست زدم ولی وقتی نفهمی بیتا چی میگه تست زدن چه فایده ای داره
      قرابت موضوع خواندن درش خيلي دخيل نيست.
      مشكل اينه كه شما براي قرابت دنبال فرمول مي گردي.
      هروقت ١٠٠٠ تست رو ٤ بيت از روي ي كتاب تفصيلي از روي خيلي سبز هفت خان بررسي كني، شم ادبي رو به دست مياري.
      نه كه ٤/٥ تست بزني و نا اميد بشي.
      اتفاقا غلط حل كن و درك نكن اما برو كامل تحليل كن و علت يابي كن. مشكل شما اينه.

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MyDestiny نمایش پست ها
      قرابت موضوع خواندن درش خيلي دخيل نيست.
      مشكل اينه كه شما براي قرابت دنبال فرمول مي گردي.
      هروقت ١٠٠٠ تست رو ٤ بيت از روي ي كتاب تفصيلي از روي خيلي سبز هفت خان بررسي كني، شم ادبي رو به دست مياري.
      اتفاقا غلط حل كن و درك نكن اما برو كامل تحليل كن و علت يابي كن. مشكل شما اينه.
      داش نفهمیدم یه کم بازش میکنی بحثو الان من دقیقا چیکار کنم؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Meysam_b نمایش پست ها
      داش نفهمیدم یه کم بازش میکنی بحثو الان من دقیقا چیکار کنم؟
      گفتم كه:
      "
      اتفاقا غلط حل كن و درك نكن اما برو كامل تحليل كن و علت يابي كن. مشكل شما اينه."
      شما برو روزي ٢٠/٢٥ تست رو از روي ي كتاب قرابت معنايي تفصيلي مانند هفت خان خيلي سبز حل كن، دونه دونه بيتارو نگاه كن با پاسخ نامه تحليل كن.
      حتي اشتباه بزن، عصباني بشو ولي نا اميد نشو.
      اين پروسه رو تا سيزده امسال ادامه بده حداقل ٦٠/٧٠٪؜ مشكل حل ميشه برات.

ضمنا ي موضوعي رو بهت بگم:
      شم ادبي با عشق به دست بياد، من شخصا عاشق شعراي سعدي و خيامم اصن روح آدمو جلا ميدن اينا.
      بايد واقعا از ته دل ادبياتو دوست داشته باشي.
      خودتو با دي وي دي و جزوه خسته نكن.
      اينكاريو كه گفتم انجام بده و نتيجه شو ببين فقط صبر داشته باش و ادامه بده.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      استاد عبدالمحمدی بی نظیره ، یکی از بهترین های ادبیاته ، دقت کن همیشه میگه من ماهی بهت نمیدم ماهی گیری یادت میدم ، واسه تاریخ ادبیاتم ک گفتی من رایان رو دیدم ی سری کد میگه و انیمیشن ک ببینی چجوریاس قرار نیس کل کتابو بیاد توضیح بده ، بعدشم اگه ادم نتونه دو تا کتاب حفظ کنه پس چطورب میخواد اون همه مطلب زیست حفظ کنه ؟! اول مولف اثر بخون بعد نکات حفظی و درامدها خود استاد همیشه میگه !

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من خودم یه گاج موضوعی گرفتم قرابت رو از رو اون میخونم اینم بگم که هم قرابت الگو رو دارم و هم سبطی ولی از گاج خوشم میاد، سوالات قرابت کنکور، مفاهیمش از بیت یا جملات کتابه و گزینه ها رو ممکنه خارج از کتاب بدن پس بهترین کار اینه به مفاهیم بیت ها و جملات کتاب مسلط شین، من این جوری پیش میرم راضیم

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط فروغک نمایش پست ها
      استاد عبدالمحمدی بی نظیره ، یکی از بهترین های ادبیاته ، دقت کن همیشه میگه من ماهی بهت نمیدم ماهی گیری یادت میدم ، واسه تاریخ ادبیاتم ک گفتی من رایان رو دیدم ی سری کد میگه و انیمیشن ک ببینی چجوریاس قرار نیس کل کتابو بیاد توضیح بده ، بعدشم اگه ادم نتونه دو تا کتاب حفظ کنه پس چطورب میخواد اون همه مطلب زیست حفظ کنه ؟! اول مولف اثر بخون بعد نکات حفظی و درامدها خود استاد همیشه میگه !
      شما دی وی دیه قرابت پلاسشو داری؟ارزش داره بگیرم؟ فرقی به حال مغز غیر ادبیه من می کنه؟

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gharibeh نمایش پست ها
      من خودم یه گاج موضوعی گرفتم قرابت رو از رو اون میخونم اینم بگم که هم قرابت الگو رو دارم و هم سبطی ولی از گاج خوشم میاد، سوالات قرابت کنکور، مفاهیمش از بیت یا جملات کتابه و گزینه ها رو ممکنه خارج از کتاب بدن پس بهترین کار اینه به مفاهیم بیت ها و جملات کتاب مسلط شین، من این جوری پیش میرم راضیم
      من همه اینا رو دارم ولی به دردم نخورد الکی با هامون سبطی وقتمو تلف کردم ۲ ماه هیچیم نفهمیدم اخر فقط یه سری نکات بی ارزش که به درد نمیخوره الکی گندش کردن البته ارایه ادبیش تو سایت الا خوب بود

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اره دیدم ی سری داستان میگه ، باید درگیر بشی با بیتا ، اول مفاهیم کتاب رو خوب مسلط شو داستان هاشو یاد بگیر بدون هر درس راجبه چیه بعد از پس بقیه بیتا هم بر میای من خودمم اینجور بودم ولی این کارا رو کردم دیگه راه افتادم !

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      قرابت .... پلاس ملاس و سیتوپلاس ..... نمیخاد ...... ! ...
      حتا ..... جم بندی هم نمیخاد .... !
      .........................
      تست بزن .... راه میفتی

13. Top | #13
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      قرابت .... پلاس ملاس و سیتوپلاس ..... نمیخاد ...... ! ...
      حتا ..... جم بندی هم نمیخاد .... !
      .........................
      تست بزن .... راه میفتی

یه سوال ازت داشتم به نظرت برا فیزیک درسنامه خیلی سبز بیشتر کمک میکنه یا گاج نقره ؟؟؟؟؟؟؟

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya78 نمایش پست ها
      یه سوال ازت داشتم به نظرت برا فیزیک درسنامه خیلی سبز بیشتر کمک میکنه یا گاج نقره ؟؟؟؟؟؟؟
      به نظرت سفر تا آنتالیا با پورشه بیشتر حال میده یا لامبورگینی

15. Top | #15
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      به نظرت سفر تا آنتالیا با پورشه بیشتر حال میده یا لامبورگینی
      با پراید

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن