خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      up up

2. Top | #17
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      آپ

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین 30 سال قلمچی کتاب بدی نیست منم دارمش اتفاقن کتاب خوبیه چون پر از تست های کنکوره..ولی خب بدرد یادگیری نمیخوره .. شما باید از یه منبع دیگه برای یادگیری استفاده کنید و تست های همون کتاب رو حل کنین.. و بعد از اون بیایین سراغ تست های این کتاب برای رسیدن به تسلط و مرور و این ها تست هاشو حل کنید...
      گاج رو نمیدونم ولی خیلی سبز درسنامه های بسیار عالی و مفیدی داره و اصلن زیاده گویی نکرده

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya78 نمایش پست ها
      به نظر شما پس با این وضع دیگه نگیرم بهتره همون گاجو درسنامه هاشو بخونم تستای کنکورشم بزنم بسه دیگه ؟ یا تالیفیاش رو هم باید بزنم ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!! (((((((این هم بگید تو درسنامه های گاج و خیلی سبز کدوم کامل ولی کوتاهتره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟)))))))آبی رو خودم دیدم اصلا درسنامه هاش درحد خلاصه نویسی خودمه !!!!!!!! ولی برا تست کنکور میخاستم که گاجم همون تستهای کنکور رو داره با پاسخ تشریحی خیلیییی بهتر!!!!! پس به نظرتون این تصمیم خوبه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      درسنامه گاج+تست های کنکور و ستاره دار

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khansar نمایش پست ها
      اقا من توی این انجمن یه چیزی رو واقعا نتونستم درک کنم اونم اینکه دقیقا بر اساس چه معیاری کمیت و عدد تعیین میکنید؟!
      بر اساس مقاله ای که اقای بهادر کامران تو کانالشون گذاشتن خداروشکر کن که من دلیل داشتم برو از بقیه هم همین سوالو بپرس جوابای قشنگی میشنوی

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asalshah نمایش پست ها

بر اساس مقاله ای که اقای بهادر کامران تو کانالشون گذاشتن خداروشکر کن که من دلیل داشتم برو از بقیه هم همین سوالو بپرس جوابای قشنگی میشنوی
      قضیه مقاله چیه؟!

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nvdyk نمایش پست ها
      قضیه مقاله چیه؟!
      اقای کامران توی کانالشون یه مقاله گذاشته بودن راجع به مشابهت سوالات کنکور اخیر با کنکور 96

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن