خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

[کمک] کنکور زبان 96 و 97

سلام. خواهشا کمکم کنید! من کنکور زبان 92 تا 95 رو چک کردم سطح تست های لغات تخصصیش یجورایی از لغات سال چهارم و یه سری لغات خارج از کتاب در همون سطح متوسط لغات سال چهارم تشکیل میشد که با خوندن میشد به درصد بالایی رسید! اما همه چیز با کنکور 96 تغییر کرده! سطح سوال های لغت زبان تخصصی 96 خیلی سخت شده بود. کنکورهای 92 تا 95 بخش لغت رو چک کردم کجا و کنکور 96 کجا! خیلی ترسیدم. برنامه داشتم با خوندن سوالات کنکورهای سال های قبل به حد بالایی برسم اما وقتی دیدم 96 چقدر سخت شده ترسیدم که خوندن لغات کنکورهای 95 به قبل زبان تخصصی اصلا دیگه فایده ای نداشته باشه. 96 خیلی سطح بخش لغت بالا رفته بود. لطفا پیشنهادی دارید بهم بگید.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      برای لغات زبان تخصصی پیشنهادم اینه که کتاب هایی که بهتون میگم رو مطالعه کنید
      کتاب 504
      کتاب لغات ضروری تافل
      و اگر تونستید کتاب vocab for high school student
      اولویت با 2 تا کتاب اول هستش
      بعضی از سوالات لغت کنکور هم از کتاب 1100 ممکنه بیاد اما من خوندنشو توصیه نمیکنم.
      موفق باشید.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m.hosein918 نمایش پست ها
      سلام. خواهشا کمکم کنید! من کنکور زبان 92 تا 95 رو چک کردم سطح تست های لغات تخصصیش یجورایی از لغات سال چهارم و یه سری لغات خارج از کتاب در همون سطح متوسط لغات سال چهارم تشکیل میشد که با خوندن میشد به درصد بالایی رسید! اما همه چیز با کنکور 96 تغییر کرده! سطح سوال های لغت زبان تخصصی 96 خیلی سخت شده بود. کنکورهای 92 تا 95 بخش لغت رو چک کردم کجا و کنکور 96 کجا! خیلی ترسیدم. برنامه داشتم با خوندن سوالات کنکورهای سال های قبل به حد بالایی برسم اما وقتی دیدم 96 چقدر سخت شده ترسیدم که خوندن لغات کنکورهای 95 به قبل زبان تخصصی اصلا دیگه فایده ای نداشته باشه. 96 خیلی سطح بخش لغت بالا رفته بود. لطفا پیشنهادی دارید بهم بگید.
      سلام اگر زبان دبیرستانتون خوبه به نظرم یا504 یاکتاب داستان انگلیسی بخونید یا اکسفورد وورد اسکیلز البته اگر وقت دارید اگر نه همون کتاب داستان خیلی بهتره

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام.اگه تمام لغات کنکورای داخل و خارج زبان تخصصی رو از 10 15 سال پیش تا الان بخونیم.بدون منبع دیگه ای میشه در حد 40 50 زد؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن