خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مطالعه زمین از بهمن،چطوری با چه منابع و برنامه ای؟

سلام به دوستان گل
      من یکی از رشته هایی که مدنظرمه داروسازیه و تا جایی ام که تحقیق کردم بهتره که این درس زمین رو بخونم، تا الانم چیزی نخوندم، بنظرتون با این وقت باقیمونده امروز 27 ام بهمنه، زمین رو چطوری بخونم؟ خلاصشو بخونم یا کامل بخونم؟ کمک درسی چی بخونم؟ کمک درسی وجود داره که خلاصه باشه؟ به خودتون باشه با این شرایط من زمین رو میخونید؟ اگه نکته دیگه ای به ذهنتون میرسه بگید
      ممنوننننمممممم
      ویرایش توسط Tia : 27 بهمن 1396 در ساعت 22:12 دلیل: عنوان

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      زمین شناسی درسیه که به نظرم خیلی فراره یعنی زود فراموش میشه من خودم زمین شناسی میخونم ولی خیلی کم من کتاب درسی رو اول میخونم بعد کتاب جامع مهروماه رو میخونم و بعدش میرم سراغ تستاش خوبه که بعد از خوندن متن و یادگیری تست بزنین . من خودم یه دفعه یه فصلو نمیخونم مثلا هر روز دو صفحه از مهروماه میخونم و همون مطالبو از کتاب درسی و تستاشو همون موقع میزنم اینطوری خسته کننده هم نیست اگه هر شب دوصفحه از مهروماه بخونی تا اردیبهشت مطمئنا تمامه بستگی به خودتون داره که چطور برنامه میریزین واسه این درس کتاب خیلی سبزم دارم ولی خیلی خلاصه است تکرار میخواد تا مطالب همیشه تو ذهنتون باشه موفق باشین

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      زمین شناسی درسیه که به نظرم خیلی فراره یعنی زود فراموش میشه من خودم زمین شناسی میخونم ولی خیلی کم من کتاب درسی رو اول میخونم بعد کتاب جامع مهروماه رو میخونم و بعدش میرم سراغ تستاش خوبه که بعد از خوندن متن و یادگیری تست بزنین . من خودم یه دفعه یه فصلو نمیخونم مثلا هر روز دو صفحه از مهروماه میخونم و همون مطالبو از کتاب درسی و تستاشو همون موقع میزنم اینطوری خسته کننده هم نیست اگه هر شب دوصفحه از مهروماه بخونی تا اردیبهشت مطمئنا تمامه بستگی به خودتون داره که چطور برنامه میریزین واسه این درس کتاب خیلی سبزم دارم ولی خیلی خلاصه است تکرار میخواد تا مطالب همیشه تو ذهنتون باشه موفق باشین

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Helios نمایش پست ها
      سلام به دوستان گل من یکی از رشته هایی که مدنظرمه داروسازیه و تا جایی ام که تحقیق کردم بهتره که این درس زمین رو بخونم، تا الانم چیزی نخوندم، بنظرتون با این وقت باقیمونده امروز 27 ام بهمنه، زمین رو چطوری بخونم؟ خلاصشو بخونم یا کامل بخونم ؟ کمک درسی چی بخونم ؟ کمک درسی وجود داره که خلاصه باشه ؟ به خودتون باشه با این شرایط من زمین رو میخونید؟ اگه نکته دیگه ای به ذهنتون میرسه بگیدممنوننننمممممم
      سلام . من کتاب همایش و جمعبندی طلایی محمد چلاجور ( نشر دریافت ) رو بهتون پیشنهاد میکنم که با توجه حجم کمش میشه تا کنکور بارها این کتاب رو دوره و مرور کرد ( درسنامه ش فک کنم 70 - 80 صفحه س ) / شما میتونید با روزی 20 دقیقه خوندن زمین شناسی + حل سوالات این کتاب و سوالات کنکور سراسری 90 به بعد , به راحتی تو این زمان باقی مونده به درصد بالای 80 فکر کنید موفق باشید
      ویرایش توسط POOYAE : 28 بهمن 1396 در ساعت 11:38

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین زمین درسیه که باید هر بخش دقیق خونده بشه نه خلاصه پس مهر وماه کاملترین کتابه چند بخششو بخونید و بعد تست.
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

«جزء از کل»، استیو تولتز. ترجمه پیمان خاکسار،نشر چشمه

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من گذاشتم چند فصل انتخاب کنک در حد 50% از کتابدرسی و خیلی سبز بخونم بعدم تست کنکور 90 به بعد که میزنم کاملا سوالاتو تحلیل کنم
      فک کنم کافیه

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      50 درصد بدون کانی ممکن نیست چون الان دیگه بیشتر سوالات ترکیب با کانی شده.
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

«جزء از کل»، استیو تولتز. ترجمه پیمان خاکسار،نشر چشمه

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام واسه زمین من توصیه میکنم کتاب هفت چیز خیلی سبز رو استفاده کنین چون جمع و جور تر و کم حجم تره نسبت به بقیه کتابای بازار .
      و اینکه اگه شرایطش رو داشتین میتونین دی وی دی های اقای چلاجور (موسسه آفبا) رو تهیه کنین.
      واقعا میگم با این دو تا اگه با برنامه ریزی درست مطالعه کنین تو ده روز( با میانگین 2 ساعت زمین) میتونین زمین شناسی رو بالای 90 بزنین.
      موفق باشید..
      طوری برای موفقیت بجنگ که گویا لحظه ی غفلت تو مساوی است با نابودی.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن