خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      هیچوقت با بلد نبودن و صفر بودن کسی ب رتبه دلخواه برای رشته تاپ نمیرسه مگه ایکیو بالای 140 داشته باشه

من درسم پایه خوب بود و درک روشنی از هر درسی دارم و میدونم با چی طرفم...پس یا ایندفعه که میخونم چیز بیشتری ازش بیرون میکشم یا همونی که هست یاد میگیرم
      من نوعی اگه ب فلان رشته رسیدم و گفتم از بهمن یا اسفند خوندم قبلش هم میگم که اذر و ابان و مهر مطالعه مختصری داشتم
      میگم ی مدت تو تابستون جسته گریخته خوندم
      میگم تو مدرسه نمرات مستمرم بالا بوده و با اشک و گریه و مامان و بابا مدرسه اوردن نمره بالا نگرفتم
      اونوقت بعدن کنکوریای سال دیگه میدونن چی ب چیه...کسی که ب زور پایه رد کرده یا معمولی بوده و تا حالا حدود 4 میلی متر خاک رو کتاباشه از الان نمیتونه بخونه و بعد بره پزشکی مناطق محروم حتی! رتبه کمتری میخواد مگه اون شرط ایکیو 140 داشته باشه و مث قهرمانای این فیلمای خارجی ی دفه متحول بشه

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط POlyhYmNia نمایش پست ها
      هیچوقت با بلد نبودن و صفر بودن کسی ب رتبه دلخواه برای رشته تاپ نمیرسه مگه ایکیو بالای 140 داشته باشه

من درسم پایه خوب بود و درک روشنی از هر درسی دارم و میدونم با چی طرفم...پس یا ایندفعه که میخونم چیز بیشتری ازش بیرون میکشم یا همونی که هست یاد میگیرم
      من نوعی اگه ب فلان رشته رسیدم و گفتم از بهمن یا اسفند خوندم قبلش هم میگم که اذر و ابان و مهر مطالعه مختصری داشتم
      میگم ی مدت تو تابستون جسته گریخته خوندم
      میگم تو مدرسه نمرات مستمرم بالا بوده و با اشک و گریه و مامان و بابا مدرسه اوردن نمره بالا نگرفتم
      اونوقت بعدن کنکوریای سال دیگه میدونن چی ب چیه...کسی که ب زور پایه رد کرده یا معمولی بوده و تا حالا حدود 4 میلی متر خاک رو کتاباشه از الان نمیتونه بخونه و بعد بره پزشکی مناطق محروم حتی! رتبه کمتری میخواد مگه اون شرط ایکیو 140 داشته باشه و مث قهرمانای این فیلمای خارجی ی دفه متحول بشه
      اینجوری نگید
      شما چجوری واسه همه نسخه میپیچین؟
      حتی اون افراد که شما میگید هم اگه پشتکار داشته باشن میشه
      نه اینکه یه روز بخونن یه روز نخونن
      اگر پشتکار با ساعت مطالعاتی بالا داشته باشن میتونن پس واسه همه یه نسخه نپیچین

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      درسته

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      مسلما پایه درسی قوی داشته

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن