خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 38
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

شیمی ۶۰٪؟ لطفا لطفا هرکس شیمی خوبی داره بیاد کمک دوستان!

سلام دوستان. وقت بخیر و خداقوت به همه.

من امسال واسه کنکور، یه جورایی برای بار اول شروع کردم به شیمی خوندن. شیمی۲ عالی پیش رفت و خوبم توش (البته احتیاج به مرور اساسی دارم). پیش ۱ رو هم‌ خوب خوندم ولی بازم باید تستای بیشتری بزنم که بتونم بگم تسلطم صد در صده. تا اینکه رسیدم به شیمی۳ و روی استوکیومتری قفل کردم. برام هیچیش سخت نیست ولی همونطور که میدونین وقت گیره و من این وقتو ندارم که بذارم روش. خیلی سعی کردم ولی چون همه مطالب برام جدیده، تا بیام به استوکیومتری مسلط شم کنکور تموم شده. اسید و باز رو از رو کتاب خوندم و با آقاجانی کار کردم. ولی هنوز تست نزدم و‌نمیدونم اوضاعم چطوریه. الکتروشیمی و فصل ۲ و۳ شیمی سوم هم که هنوز موندن و اصلا نمیدونم چی هستن ( البته واکنش ها رو حفظم و به تناسبات مسلطم، طوری که مشکلی برای مسائل سرعت و... تا الان نداشتم.)

الان حدود ۴ ماه وقت دارم و میدونم که همینجا باید یه فکری به حال شیمی بکنم. میدونم که اگه همینجوری شلخته ادامه بدم، توی کنکور نتیجه نمیگیرم. اما خب باید یه راهی وجود داشته باشه که به چیزایی که تا الان خوندم+ چیزایی که یه کمی پیچیدگیشون کمتره مسلط شم، نه؟!

میدونم شیمی ترکیبی شده. ولی خب من از فکر ۱۰۰٪ زدن اومدم بیرون. لطفا هرکسی که راهشو بلده، بهم بگه چکار کنم شیمی ۶۰٪ بزنم؟
      ممنون که خوندین

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      فقط با کتاب میتونید برید و دی وی دی نمیتونید تهیه کنید؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khansar نمایش پست ها
      فقط با کتاب میتونید برید و دی وی دی نمیتونید تهیه کنید؟
      سلام. بله دقیقا همینطوره. فقط کتاب

+ البته اگه یه جور دی وی دی باشه که معجزه کنه میگیرم! ولی خب میدونم همچین چیزی نیست. و اینکه من خداروشکر با یادگیری هیچ مشکلی ندارم.
      اما شیمی چون مباحثش گسترده و پخش و پلاست، میخوام بدونم وقتمو صرف چه کاری کنم که بهترین نتیجه رو بگیرم
      ویرایش توسط Sonnet : 26 بهمن 1396 در ساعت 20:13

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      فصل2سوم که آسونه توی 10ساعت حداکثر مسلط میشی بهش
      میتونی مسائل ئمحلول ها فصل 3 سوم رو بجز انحلال پذیری حذف کنی و بقیش هم حفظیه
      الکتروشیمی یه جورایی حفظی مفهومیه و زیاد شیمی اش شبیه قبلیا نیس اما فصل آسونیه
      در کل خوب خوندی راحت میتونی جمع کنی حتی 70-80%

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دختر باران نمایش پست ها
      فصل2سوم که آسونه توی 10ساعت حداکثر مسلط میشی بهش
      میتونی مسائل ئمحلول ها فصل 3 سوم رو بجز انحلال پذیری حذف کنی و بقیش هم حفظیه
      الکتروشیمی یه جورایی حفظی مفهومیه و زیاد شیمی اش شبیه قبلیا نیس اما فصل آسونیه
      در کل خوب خوندی راحت میتونی جمع کنی حتی 70-80%
      مرسی واسه پیامت. مخصوصا خط آخر! خیلی انرژی گرفتم!

مسائل ترکیب نمیشن؟ مثلا توی سوالای شمارشی و...؟
      ویرایش توسط Sonnet : 26 بهمن 1396 در ساعت 20:55

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کدوم دی وی دی یا کتاب از الان برا شروع از صفر برا درصد 70 یا بالاتر نتیجه میده؟بیشتر از لحاظ آموزش منظورمه

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehran_kh10 نمایش پست ها
      کدوم دی وی دی یا کتاب از الان برا شروع از صفر برا درصد 70 یا بالاتر نتیجه میده؟بیشتر از لحاظ آموزش منظورمه
      به نظرم فیل مبتکران
      خداییش شیمی بیشتر تست مهمه در کنارش آیکیو کار کن
      کافیه

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sonnet نمایش پست ها
      مرسی واسه پیامت. مخصوصا خط آخر! خیلی انرژی گرفتم!

مسائل ترکیب نمیشن؟ مثلا توی سوالای شمارشی و...؟
      چرا اما شمارشی بیشتر حفظی هستن که بع تموم شدن یه خط ویژه مفاهیم میگیری چند دور میخونی حله و مسائلش بیشتر فصل 1 دوم میاد
      ترکیبی مسائل هم واسه همه سخته در نتیجه خیلی جواب نمیدن و مهمترین ترکیبی اسیدباز و استو هست که خوندی فقط تست بزن و از غلط زدن دلسرد نشو که کم کم دست میاد و استادش میشی که چی رو کی با چی ساده کنی که تندتر حل کنی
      اولش سخته اما زود ماهر میشی

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چرا اما شمارشی بیشتر حفظی هستن که بع تموم شدن یه خط ویژه مفاهیم میگیری چند دور میخونی حله و مسائلش بیشتر فصل 1 دوم میاد
      ترکیبی مسائل هم واسه همه سخته در نتیجه خیلی جواب نمیدن و مهمترین ترکیبی اسیدباز و استو هست که خوندی فقط تست بزن و از غلط زدن دلسرد نشو که کم کم دست میاد و استادش میشی که چی رو کی با چی ساده کنی که تندتر حل کنی
      اولش سخته اما زود ماهر میشی
      به نظرت اگه مسائل سخت استوکیومتری و اسید بازو حذف کنم چی میشه؟
      برای استو خیلی تلاش کردم. باعث شد از بقیه مباحث جا بمونم. دیگه فکر نمیکنم ادامه دادنش به صلاح باشه

شما شیمیت خوبه؟

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظرم فیل مبتکران
      خداییش شیمی بیشتر تست مهمه در کنارش آیکیو کار کن
      کافیه
      فیل شیمی ندارم.دوتا خط ویژه و دوم مبتکران و سوم وپیش سبز دارم با فار و موج و ای کیو و دی وی دی شیروانی حرف آخر

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      البته یه جزوه هم موقع اولین کنکورم تو کلاس کنکور نوشتم ولی برا کنکور 94 بود.فک کنم برا اموزش دی وی دی بهتر و با صرفه تر از اینا باشه چون وقت کمه

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      سلام ب نظرم هیچیو حذف نکنید شانس عموما یار نیست و از اونی ک حذف کردین راحت ترین سوال میاد تو هرچی مشکل دارین در حد خط ویژه کارش کنید ک اگه سوال راحت اومد بتونید

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehran_kh10 نمایش پست ها
      فیل شیمی ندارم.دوتا خط ویژه و دوم مبتکران و سوم وپیش سبز دارم با فار و موج و ای کیو و دی وی دی شیروانی حرف آخر
      چقده کتاب😐

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیز برای کنکور فقط یه درس نامه بخون حالا از مبتکران یا خیلی سبز یا هرچی ؛ همه ی اینا کلیتشون یکیه بعد برو تست کار کن فقط تست
      تعدد کتاب هم تورو گیج میکنه هم اعتماد به نفستو کم میکنه
      تک منبع باش اینجوری خیلی خوب میتونی همه ی مباحث رو بخونی

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نظری راجع ب وقت داری یا نه و اینکه چقدر موفق میشی ندارم اما شیمی یعنی تمرین و تمرین و تمرین. هرچی بیشتر سوال حل کنی موفق تری
      سکوت...مادر فریادها...

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن