خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

آزمون های آزمایشی سنجش

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان
      چندتا سوال داشتم راجع به سوالات آزمایشی سنجش

من قراره 4 تا آزمون جامع سنجش رو شرکت کنم و رشتم هم ریاضیه . بعضی ها میگن که بانک سوالات سنجش و کنکور یکیه , آیا این درسته؟
      بعضی ها هم میگن طراح های کنکور همون طراح های سنجش هستن و این حرف منطقیه یا نه؟

مشاور مدرسمون هم میگفت که بعد آزمون های جامع سنجش میان می بینن که داوطلبان کدوم سوالات رو کمتر پاسخ دادن رو بررسی میکنن و اون تیپ سوال هارو بیشتر تو کنکور سراسری میدن
      اگه پارسال کسانی از انجمن تو آزمون های سنجش شرکت میکردن لطف کنن کارنامه هاشون رو بذارن

ببخشید اگه طولانی شد

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه خیر طراحا یکی نستند
      آزمون های سنجش یه مزیتی داره اینکه اگه قرار باشه مثلا تو کنکور 97 تیپ تست جدیدی بیاد به طور معمول توی آزمون های جامع سنجش ظهور میکنه
      یه نکته دیگه اینکه دیگه کنکور بانک سوالی نیس و هر ساله سوال طراحی میشه البته توی تجربی
      "A Smooth Sea Never Made a Skillful Sailor"
      ویرایش توسط yasser0411 : 26 بهمن 1396 در ساعت 14:08

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_tezar نمایش پست ها

من قراره 4 تا آزمون جامع سنجش رو شرکت کنم و رشتم هم ریاضیه . بعضی ها میگن که بانک سوالات سنجش و کنکور یکیه , آیا این درسته؟

مشاور مدرسمون هم میگفت که بعد آزمون های جامع سنجش میان می بینن که داوطلبان کدوم سوالات رو کمتر پاسخ دادن رو بررسی میکنن و اون تیپ سوال هارو بیشتر تو کنکور سراسری میدن
      اگه پارسال کسانی از انجمن تو آزمون های سنجش شرکت میکردن لطف کنن کارنامه هاشون رو بذارن

ببخشید اگه طولانی شد

کلا سطح و نوع سوالای سنجش خیلیییی مشابه کنکور هست ولی یکی نیستن بازم تفاوت هایی هست .
      طراحا هم یکی نیستن.
      بعدم نه اینجوریم نیست که بیان ببینن چیارو کم جواب دادن همونارو بدن...
      ولی مثلا اینجوریه که یه مدل سوالی سال هاست نیومده تو کنکور , تو سنجشای یه سالی میاد همون سال تو کنکورشم میاد.یعنی اگه چیزی بود که تا حالا ندیده بودین و تو سنجش بود , نگین حالا اینکه خیلی سخته یا خیلی آسونه تو کنکور نیست , چون قطعا هست.
      واسه همین خیلی باید دقت کنین رو سوالاش
      it always seems
      impossible
      until
      its done

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوستان من اصلا نمیدونم برای ثبت نام آزمونای سنجش کجا برممثل گزینه دو و قلمچی آموزشگاه دارن؟که خب اگه اینجوریه شهرمون کوچیکه و ندارهراهنمایی لطفا

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fati.__.ab نمایش پست ها
      دوستان من اصلا نمیدونم برای ثبت نام آزمونای سنجش کجا برممثل گزینه دو و قلمچی آموزشگاه دارن؟که خب اگه اینجوریه شهرمون کوچیکه و ندارهراهنمایی لطفا
      فاطمه خانوم خیلی پرتیا باید بری سایت سازمان سنجش تعاونی مثل کنکور اول کارت اعتباری بگیری بعد ثبت نام کنی . کارت ورود به جلسه هم سه شنبه های قبل هر آزمون فعال میشه و میتونی از کارتت پرینت بگیری .

اینم لینک ثبت نام :

ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      فاطمه خانوم خیلی پرتیا باید بری سایت سازمان سنجش تعاونی مثل کنکور اول کارت اعتباری بگیری بعد ثبت نام کنی . کارت ورود به جلسه هم سه شنبه های قبل هر آزمون فعال میشه و میتونی از کارتت پرینت بگیری .

اینم لینک ثبت نام :

ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش
      تا اینجاشو میدونم ولی مسئله اینه که حوزه امتحانی رو خودشون اعلام میکنن؟مثلا اگه بخوام تو شهر دیگه ای آزمون بدم باید چیکار کنم؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fati.__.ab نمایش پست ها
      تا اینجاشو میدونم ولی مسئله اینه که حوزه امتحانی رو خودشون اعلام میکنن؟مثلا اگه بخوام تو شهر دیگه ای آزمون بدم باید چیکار کنم؟
      بله حوزه امتحانی رو اونا اعلام میکنند ولی اونجاشو باید خودتون زنگ بزنید بپرسید یا از "آموزشگاه سنجش فرهمندان" که نمایندگی همین سنجشه تو شهر خودتون برید و بپرسید

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه سوال من ازمون ۲۷ بهمن سنجش یعنی فردا رو ثبت نام کردم ولی نمیخوام برم اگه نرم اطلاع میدن ؟

9. Top | #9
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

ببخشید اگه طولانی شد

من فقط اینو میدونم که پارسال سنجش سوالای شمیش غیر منطقی و خیلی سخت بود (از بچه های اینجا شنیدم چون خودم هنوز کنکور ندادم ) ولی سوالای کنکور بخصوص تو رشته ی ریاضی کلا 180 درجه فرق میکرد با اون سوالا
      پس درکل دنبال این چیزا نبودن بهتره
      و هر روز منتظرتر از دیروز

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط unknown18 نمایش پست ها
      یه سوال من ازمون ۲۷ بهمن سنجش یعنی فردا رو ثبت نام کردم ولی نمیخوام برم اگه نرم اطلاع میدن ؟
      ​نمیدونم والا

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن