خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 40 از 40
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من تا قبل از آذر خودکشی میکردم ۴۹۰۰ بودم ، بعدش یک آزمون نزدیک شیش هزار شدم فهمیدم قضیه چیه اصن.. اول از همه باید مشخص کرد چی میخواهی از ازمون، هدفت دقیقا چیه... ساعت مطالعه هم تا وقتی واسه مطالعت درست نباشه فایده ندارد.. یادمه یکبار اینقدر شیمی رو خوندم و تست کار نکردم رفتم سر جلسه به اکثر سوالات جواب دادم ، همشم غلط! درصدم شد ۲درصد!! دیگه مشخص بود روشم غلطه! دیگه آزمون بعد یکبار کتاب و درسنامه رو خوندم بعدش کلن تست کارکردم و دو روز مونده به آزمون باز تست های مهم رو کار کردم این بار آزمون دادم هرچی سوال جواب داده بودم درست بود بدون غلط درصدم شد هفتاد.... و درس های دیگر این درسی شد واسم که خواستن توانستن هست ! و همینطور دیگه به اون روزا بر نخواهم کرد این عکس هم ضمیمه میکنم هرچند خودم نیستم اما دمش گرم ! img_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B8%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B6_%DB%B0%DB%B9%DB%B5%DB%B0%DB%B2%DB%B9.jpg

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ببینین تو کنکور های چند سال خیر روش مطالعه خیلی مهم تر از خود مطالعست .مثلا توی زیست حتما باید متن کتاب رو خوب فهمید ریز به ریز البته نه وسواسی .روی شکل های کتاب درسی خوب مسلط شد طوری که خودمون نقاشیش کنیم (در حد فهم خودمون)بعد بریم سراغ تست.باید زیست رو دقیق خوند .مثلا ماکروفاژ یا ماکروفاژ ها؟همین جمع بستنه گه گاهی ممکنه سوال کنکور بشه .مثلا توی کانال گاماس بیست یه نفر بود که دین و زندگیش رو از عید شروع کرده بود و یکبار خونده بود فقط و یک هفته هم جمع بندی کرده بود.قبلا هم نخونده بود.فقطم میگفت که تست سراسری زده و سر جلسه دین و زدنگی ای که امسال یه مقدار سخت بود رو توی 6دقیقه90درصد زده بود والان انشجوی دندانپزشکیه همدانه.روش مطالع خیلی مهمه

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fati_ نمایش پست ها
      ن مثلا زیست همون فصله 3 4 سوم بود ک خیلیم خوندم تستم زدم اما خب
      مبرا ریاضی فیزیک من درصد 50 میخام خب؟ یسری فصلا رو میخونم ... براشون همین تستای کنکور رو کار میکنم کافیه این بنظرتون؟یا تالیفی هم باید بزنم
      برا شیمی هم خب وضعم تقریبا مشابه دیگ نهایتا 60 درصد میشه... تاحالا چنبار تستامو نزدم باید امتحان کنم..
      این که برای درس ریاضی درصد 50 میخواید حداقل باید 75 درصد مطالب رو بخونید . بنده یه دوستی داشتم ایشون الان پرستاری دانشگاه تهران میخونه 50 درصد ریاضیات رو حذفکرده بود به امید اینکه 50 میزنه ولی متاسفانه 30 و خورده ای شد (این رو گفتم خدایی ناکرده به سرتون نزنه بخواید نصف مطالب رو حذف کنید) وچون میخواید 50 بزنید من پیشنهاد میکنم علاوه بر تستای کنکور حتما تست تالیفی هم برای ریاضی و فیزیک بزنید چون هم تسلطتون بالا میره و هم اینکه خب چون مباحثی رو حذف کردید وقت کمتری میگره ازتون ولی تمرکزتون رو سوالی کنکور باشه
      چند بار یک تست رو زدن باعث میشه تسلطتون رو سواات بالا بره و روش حل رو خوب ساد بگیرید بنده وقتی سوالات کنکور های گذشته رو با کنکور 96 مقایسه کردم دیدم طراح به جای اینکه همون سوال رو تو کنکور بده (که گذشته ها همین کار رو میکرد) ایده سوال رو و اون نکته ای که میشه باهاش تست رو حل کرد تو تست ها میده پس بررسی چندباره اینجا بدردتون میخوره
      ضمنا نا امید هم نشید 4 ماه وقت کمی نیست؛ این رو میگم چون به عینه دیدن یکی از دوستان بنده ترازش 4000 و خورده ای بود دوران جمع بندی ترکوند خودشو و با تلاش بی وقفه ش تو اون یک ماه تونست به رتبه 1700 و دارو سازی بهشتی برسه (سال95) کار نامه ش هم تو کانون موجود بود آقای مهدی صلحی!!! این 4 ماه از تمام 3 ماه تابستون و سه ماه پایز و دو ماه دی و بهمن مهمتره این تجربه ی خودمه...!
      موفق باشید
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      قیامت کرده ای زین قد و قامت
      موذن گر ببیند قامتت را
      به قد قامت بماند تا قیامت
      بر قد و قامت رعنا و چشمان زیبا و رخ دلربای مهدی قرآن امام زمان امام النور ابوالقاسم محمد بن الحسن المهدی(ص) صلوات

4. Top | #34
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr_Amirmd نمایش پست ها
      من تا قبل از آذر خودکشی میکردم ۴۹۰۰ بودم ، بعدش یک آزمون نزدیک شیش هزار شدم فهمیدم قضیه چیه اصن.. اول از همه باید مشخص کرد چی میخواهی از ازمون، هدفت دقیقا چیه... ساعت مطالعه هم تا وقتی واسه مطالعت درست نباشه فایده ندارد.. یادمه یکبار اینقدر شیمی رو خوندم و تست کار نکردم رفتم سر جلسه به اکثر سوالات جواب دادم ، همشم غلط! درصدم شد ۲درصد!! دیگه مشخص بود روشم غلطه! دیگه آزمون بعد یکبار کتاب و درسنامه رو خوندم بعدش کلن تست کارکردم و دو روز مونده به آزمون باز تست های مهم رو کار کردم این بار آزمون دادم هرچی سوال جواب داده بودم درست بود بدون غلط درصدم شد هفتاد.... و درس های دیگر این درسی شد واسم که خواستن توانستن هست ! و همینطور دیگه به اون روزا بر نخواهم کرد این عکس هم ضمیمه میکنم هرچند خودم نیستم اما دمش گرم ! برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_۲۰۱۸۰۲۱۶_۰۹۵۰۲۹.jpg
مشاهده: 96
حجم: 79.1 کیلو بایت
      واااااایچقد خوب شدین.خیلی عالیه .خیلییی اقااااا منم ازینا

5. Top | #35
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr_Amirmd نمایش پست ها
      من تا قبل از آذر خودکشی میکردم ۴۹۰۰ بودم ، بعدش یک آزمون نزدیک شیش هزار شدم فهمیدم قضیه چیه اصن.. اول از همه باید مشخص کرد چی میخواهی از ازمون، هدفت دقیقا چیه... ساعت مطالعه هم تا وقتی واسه مطالعت درست نباشه فایده ندارد.. یادمه یکبار اینقدر شیمی رو خوندم و تست کار نکردم رفتم سر جلسه به اکثر سوالات جواب دادم ، همشم غلط! درصدم شد ۲درصد!! دیگه مشخص بود روشم غلطه! دیگه آزمون بعد یکبار کتاب و درسنامه رو خوندم بعدش کلن تست کارکردم و دو روز مونده به آزمون باز تست های مهم رو کار کردم این بار آزمون دادم هرچی سوال جواب داده بودم درست بود بدون غلط درصدم شد هفتاد.... و درس های دیگر این درسی شد واسم که خواستن توانستن هست ! و همینطور دیگه به اون روزا بر نخواهم کرد این عکس هم ضمیمه میکنم هرچند خودم نیستم اما دمش گرم ! برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_۲۰۱۸۰۲۱۶_۰۹۵۰۲۹.jpg
مشاهده: 96
حجم: 79.1 کیلو بایت
      واااااایچقد خوب شده
      .خیلی عالیه .خیلییی اقااااا منم ازینا

6. Top | #36
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadMahdi14 نمایش پست ها
      این که برای درس ریاضی درصد 50 میخواید حداقل باید 75 درصد مطالب رو بخونید . بنده یه دوستی داشتم ایشون الان پرستاری دانشگاه تهران میخونه 50 درصد ریاضیات رو حذفکرده بود به امید اینکه 50 میزنه ولی متاسفانه 30 و خورده ای شد (این رو گفتم خدایی ناکرده به سرتون نزنه بخواید نصف مطالب رو حذف کنید) وچون میخواید 50 بزنید من پیشنهاد میکنم علاوه بر تستای کنکور حتما تست تالیفی هم برای ریاضی و فیزیک بزنید چون هم تسلطتون بالا میره و هم اینکه خب چون مباحثی رو حذف کردید وقت کمتری میگره ازتون ولی تمرکزتون رو سوالی کنکور باشه
      چند بار یک تست رو زدن باعث میشه تسلطتون رو سواات بالا بره و روش حل رو خوب ساد بگیرید بنده وقتی سوالات کنکور های گذشته رو با کنکور 96 مقایسه کردم دیدم طراح به جای اینکه همون سوال رو تو کنکور بده (که گذشته ها همین کار رو میکرد) ایده سوال رو و اون نکته ای که میشه باهاش تست رو حل کرد تو تست ها میده پس بررسی چندباره اینجا بدردتون میخوره
      ضمنا نا امید هم نشید 4 ماه وقت کمی نیست؛ این رو میگم چون به عینه دیدن یکی از دوستان بنده ترازش 4000 و خورده ای بود دوران جمع بندی ترکوند خودشو و با تلاش بی وقفه ش تو اون یک ماه تونست به رتبه 1700 و دارو سازی بهشتی برسه (سال95) کار نامه ش هم تو کانون موجود بود آقای مهدی صلحی!!! این 4 ماه از تمام 3 ماه تابستون و سه ماه پایز و دو ماه دی و بهمن مهمتره این تجربه ی خودمه...!
      موفق باشید
      من الان برای فیزیک خب؟ از پیش از فصل 3ببعدو دارم میخونم ازسوم دو فصل اخرش و از دوم دو فصل اخرش از فیزیک یک هم اینه عدسیارو میخام بخونم... برا ریاضی هم حدو مشتق و احتمال و امار و ماتریس و کاربرد مشتق و تابعا ... اها بعد این ک من تست کنکور از هر وقت ک باشه چ سال 60 چ 90 همه رو میخونما تو فیزیک.. تو ریاضی هم از سال 80 ببعدو میزنم.

7. Top | #37
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khansar نمایش پست ها
      ببینین تو کنکور های چند سال خیر روش مطالعه خیلی مهم تر از خود مطالعست .مثلا توی زیست حتما باید متن کتاب رو خوب فهمید ریز به ریز البته نه وسواسی .روی شکل های کتاب درسی خوب مسلط شد طوری که خودمون نقاشیش کنیم (در حد فهم خودمون)بعد بریم سراغ تست.باید زیست رو دقیق خوند .مثلا ماکروفاژ یا ماکروفاژ ها؟همین جمع بستنه گه گاهی ممکنه سوال کنکور بشه .مثلا توی کانال گاماس بیست یه نفر بود که دین و زندگیش رو از عید شروع کرده بود و یکبار خونده بود فقط و یک هفته هم جمع بندی کرده بود.قبلا هم نخونده بود.فقطم میگفت که تست سراسری زده و سر جلسه دین و زدنگی ای که امسال یه مقدار سخت بود رو توی 6دقیقه90درصد زده بود والان انشجوی دندانپزشکیه همدانه.روش مطالع خیلی مهمه
      میگما الان فصل گیاهیش من صبا کلا میخونمش.. الان دیگ کامل از بر شدم براخودم اما تستا خیلی سزو سهههه ساعت گیر میزنم تا بیام ج بدم :\ برم زیست تخته سیاه گیاهیو بخونم با تستاش اوکیه؟؟؟

8. Top | #38
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khansar نمایش پست ها
      میگما الان فصل گیاهیش من صبا کلا میخونمش.. الان دیگ کامل از بر شدم براخودم اما تستا خیلی سبزو سهههه ساعت گیر میزنم تا بیام ج بدم :\ برم زیست تخته سیاه گیاهیو بخونم با تستاش اوکیه؟؟؟

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadMahdi14 نمایش پست ها
      موفق باشید

ایشون ازاین برنامه ها4ماهه استفاده کردن ک اینقدخوب نتیجه گرفتن؟

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fati_ نمایش پست ها
      سلام...من از مهر دارم میخونم تو ازمونای کانونم شرکت میکنم اما اصلا پیشرفت خاصی نداشتم ترازم دیگ بالاتر از 5500 نمیره تازه بی ثباتم هس یهو میرسه ب 5100 اینا..بااید امسال زیر دو هزار منطقه 2 شم حتما حتما . مطالعمم کم نیست .، تو خونه ازمونا رو یخرده بهتر از سرجلسه میدم. اما بازم اون نتیجه ک میخام نمیرسم.. بیاین بگین چیکار کنم من������������
      به ترازنگاه نکنید ملاک درصد هر درسه چون وقتی به درصدا نگاه کنید میفهمید به کدوم درس زیاد از حد توجه کردید وبه کدوم درسوبی توجهی کردید تراز یه چیز کلیه وقتی به درصد نگاه کنید تراز هم پیشرفت میکنه موفق باشید

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن