خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 40
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط faeze-kmz نمایش پست ها
      تو کاری به بقیه نداشته باش خودتو با خودت مقایسه کن
      اگه عقبی فعلا آزمونای مبحثی رو بیخیال شو برنامتو واسه آزمون های جامع سنجش بچین
      عقب نیستم ب اونصورت فقط فیزیک رو عقبم از مبحثا نرسیدم هنوز ((((( ریاضیم سعی کردم درحد توانم خودمو برسونم بقیه هم میخونم اما خب....

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      سلام ببینید درگیر تراز نباشید خیلیا بودن ک تونستن ی اقایی دیروز بچه ها صفحشونو داده بودن یادم نیست الان اسمشونو ولی اکثثر ترازاشون 5500 و این حدود بوده قلمچی اخرو 6900 شده بودن قبلیا اکثرا 5500 اینا کلا این ک درگیر تراز نباش ن این ک مهم نباشه ولی باور کن همه چیز سر جلسس امید و کمنیاوردنم حرف اولو میزنهالبته یکی باید اینارو ب خودم بگه

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      خیلی ها هنوز شروع نکردن حتی! یا تازه شروع کردن
      نگران نباش اصن
      انقد گریه زاریم نکن
      عقب نیستی اصلا اگه داری با آزمون پیش میری ک همونو بچسب
      برگ برنده قلم چی برنامشه
      با همون پیش برو زیاد درگیر تراز و مقدارش نشو فقط سعی کن مبحثایی ک میخونیو خوب متوجه بشی و زیاد تست بزنی
      +دعـــــا میڪــــنم دائمــــا خــــבا ڪمکم ڪـــن خواهشــــا ....دنیام بـــــــــــــــزرگــــــ ــــــــه
      +گفت:
      + بــــــرا رســـــیـבن بهش دو راه جـــــــلوته

+ پاشـــو بــــرنامه ڪـــارتو بچین یــــا بخوابـــــو خوابشـــــو ببین ...

ســــــــامــــــــان ویلــــــــــسون
      آهنگ بیـــــــــــتابـــــــــ ـــــــــــ

4. Top | #19
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maedeh7899 نمایش پست ها
      سلام ببینید درگیر تراز نباشید خیلیا بودن ک تونستن ی اقایی دیروز بچه ها صفحشونو داده بودن یادم نیست الان اسمشونو ولی اکثثر ترازاشون 5500 و این حدود بوده قلمچی اخرو 6900 شده بودن قبلیا اکثرا 5500 اینا کلا این ک درگیر تراز نباش ن این ک مهم نباشه ولی باور کن همه چیز سر جلسس امید و کمنیاوردنم حرف اولو میزنهالبته یکی باید اینارو ب خودم بگه
      همش تقصیر کانونه اصن ادمو درگیر تراز میکنه چیزی نمونده تا کنکور باید باهمین فرمون بریم جلو ایشالا ماام اینجوری میشه

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maedeh7899 نمایش پست ها
      همش تقصیر کانونه اصن ادمو درگیر تراز میکنه چیزی نمونده تا کنکور باید باهمین فرمون بریم جلو ایشالا ماام اینجوری میشه

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      حسین صادقی
      اینو ببین
      ترازاش از اول سال تا اخرین ازمون جمع بندی و همچنین کامنتارو
      میگه از بهمن شروع کرده

پ.ن: از اون تاپیک کپی کردم

7. Top | #22
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط faeze-kmz نمایش پست ها
      خیلی ها هنوز شروع نکردن حتی! یا تازه شروع کردن
      نگران نباش اصن
      انقد گریه زاریم نکن
      عقب نیستی اصلا اگه داری با آزمون پیش میری ک همونو بچسب
      برگ برنده قلم چی برنامشه
      با همون پیش برو زیاد درگیر تراز و مقدارش نشو فقط سعی کن مبحثایی ک میخونیو خوب متوجه بشی و زیاد تست بزنی
      باهشه دیگ گریه نمیکنم... اما خب ایشالا اینبار ترازم بیاد بالاااا ) بریم بخونیم زمان داره میره همینجور ... ایشالا اخرشب میام ادامه ش

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      یا دوتا مثال برات میزنم از همکلاسیای خودمم ک اسمشونم تو کانون هست
      اولی میانگین ترازش 6100 بود رتبه ی کنکورش شد 1400 منطقه 2 الان پزشکی روزانه اهواز میخونه
      دومی میانگین ترازش 6900 بود و ازمون های جمع بندی به 7000 هم رسیده بود..رتبه ی کنکورش شد 3300 منطقه 2 و الان پشت کنکوره

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      جان من از این ترازا بیاین بیرون فقط تراز علمی کنکوووووووووووووووووووووو ووور

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با درصد خودتو مقایسه کن نه با تراز ببین درصد درسات ÷یشرفت کرده یا نه اگه اره بدون راهت درسته اگرم نه بدون یه مشکلی داره کارت که بشین ببین کجاست مشکلت انقدر خودتو درگیر تراز نکن چون واقعا اونقدر مهم نیست الان نصف این جامعه اماری کهه دارن تو ازمونا تراز بالا میارن زحمت خودشون نیست دیدم که میگم الان هدفت رو بزار رو درصد دزسات اگه دیدی ÷یشرفت نکردی اونموقعه بیاو بگو

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fati_ نمایش پست ها
      نمیدونم...ببین مثلا برای ی درس مث زیست خیلی تست کار میکردم اما نتیجش سرجلسه میشد 38 40 درصد... دلم میخاد خودمو خفه کنم������
      سلام داداش دقیقا برعکس کار میکنی که
      درسی مثل زیست بیشتر باید به کتاب دزسی بها داده بشه نه تست , تست رو فقط برای این بزن که ببینی تسلطط در چه حده و اینکه بخوای نکات خوب و استاندارد گیرت بیاد و تست های کنکور اولویتت بعدشم مانونهای پارسال که تو غیر حضوری هست!
      اما زیاضی و فیزیک رو باید تست بزنی هرچی بیشتر بهتر البته نه هر تستی اول از همه تست های 5 سال اخیر داخل و خارج تحربی برای درس ریاضی و داخل و خارج تجربی و ریاضی برای درس فیزیک رو مسلط شو(یعنی شده سه بار هر تست رو کار کن) این مرحله رو دقیقا بعد از آموزش انجام بده و اصلا سراغ پاسخنامش نرو تا خودت بتونی تست رو خل کنی و دیگه دیدی حل نمیشه برو سراغ پاسخنامش (هم ریاضی هک فیزیک)
      در مورد شیمی قضیه یکم فرق میکنه هم مفاهیم مهمه هم حفظیا و هم مسائل که برای مفاهیم و مسائل کتلبای کمک آموزشی مثل مبتکران و... یا فیلمهای آلا(آقاحانی رو پیشنهاد میدم) و برای حفظیا کتاب درسی رو بخور!!! و قبل از هر تستی تست های 5 سال اخیر (البته منظورم از 5 سال 90 تا96 هست) رو کار کن و روشون مسلط شو لعدش تست عای کتاب تست رو بزن و رو هر تستی مسلط شو !
      اینهایی که بالا گفتم با این فرضه که تو درس رو میخونی و یاد میگیری ولی مسلط نمیشی...!
      یه پیشنهاد برات دارم کانون یه بخشی داره به اسم اشتباهات برو اونحا و اشتباهاتت رو دانلود کن ببین تو هر درسی تو چه مباحثی مشکل داری مثلا تو درس شیمی عمده غلطاط رو چیه و بعد ببین چرا اونارو غلط میزنی مشکل از آموزشه یا کم کاری مطمئن باش پیشرفت میکنی ! فقط باید حوصله به هرج بدی و تو پیشرفت نا امید نشی !
      ضمنا بله تو شهر هشتگرد کرج(اگه اشتباه نکنم ) بزن تو مانون طرف با میانگین تراز 5400 پزشکی ایران آورده چون تا لحظه ی آخر تلاش کرده و نا امید نشده و اعتماد به نفسشو از دست نداده
      موفق باشی
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      قیامت کرده ای زین قد و قامت
      موذن گر ببیند قامتت را
      به قد قامت بماند تا قیامت
      بر قد و قامت رعنا و چشمان زیبا و رخ دلربای مهدی قرآن امام زمان امام النور ابوالقاسم محمد بن الحسن المهدی(ص) صلوات

12. Top | #27
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sh_1998 نمایش پست ها
      یا دوتا مثال برات میزنم از همکلاسیای خودمم ک اسمشونم تو کانون هست
      اولی میانگین ترازش 6100 بود رتبه ی کنکورش شد 1400 منطقه 2 الان پزشکی روزانه اهواز میخونه
      دومی میانگین ترازش 6900 بود و ازمون های جمع بندی به 7000 هم رسیده بود..رتبه ی کنکورش شد 3300 منطقه 2 و الان پشت کنکوره
      مرسی که قوت قلب میدین منم سعی خودمو میکنم

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_tezar نمایش پست ها
      جان من از این ترازا بیاین بیرون فقط تراز علمی کنکوووووووووووووووووووووو ووور
      باشه اروم باش خب یکککممم ی کووووچولللو مهمه

14. Top | #29
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh.s نمایش پست ها
      با درصد خودتو مقایسه کن نه با تراز ببین درصد درسات ÷یشرفت کرده یا نه اگه اره بدون راهت درسته اگرم نه بدون یه مشکلی داره کارت که بشین ببین کجاست مشکلت انقدر خودتو درگیر تراز نکن چون واقعا اونقدر مهم نیست الان نصف این جامعه اماری کهه دارن تو ازمونا تراز بالا میارن زحمت خودشون نیست دیدم که میگم الان هدفت رو بزار رو درصد دزسات اگه دیدی ÷یشرفت نکردی اونموقعه بیاو بگو
      عه؟ الکی؟ :\ باشه تمرکزم میزارم رو درصدا

15. Top | #30
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadMahdi14 نمایش پست ها
      سلام داداش دقیقا برعکس کار میکنی که
      درسی مثل زیست بیشتر باید به کتاب دزسی بها داده بشه نه تست , تست رو فقط برای این بزن که ببینی تسلطط در چه حده و اینکه بخوای نکات خوب و استاندارد گیرت بیاد و تست های کنکور اولویتت بعدشم مانونهای پارسال که تو غیر حضوری هست!
      اما زیاضی و فیزیک رو باید تست بزنی هرچی بیشتر بهتر البته نه هر تستی اول از همه تست های 5 سال اخیر داخل و خارج تحربی برای درس ریاضی و داخل و خارج تجربی و ریاضی برای درس فیزیک رو مسلط شو(یعنی شده سه بار هر تست رو کار کن) این مرحله رو دقیقا بعد از آموزش انجام بده و اصلا سراغ پاسخنامش نرو تا خودت بتونی تست رو خل کنی و دیگه دیدی حل نمیشه برو سراغ پاسخنامش (هم ریاضی هک فیزیک)
      در مورد شیمی قضیه یکم فرق میکنه هم مفاهیم مهمه هم حفظیا و هم مسائل که برای مفاهیم و مسائل کتلبای کمک آموزشی مثل مبتکران و... یا فیلمهای آلا(آقاحانی رو پیشنهاد میدم) و برای حفظیا کتاب درسی رو بخور!!! و قبل از هر تستی تست های 5 سال اخیر (البته منظورم از 5 سال 90 تا96 هست) رو کار کن و روشون مسلط شو لعدش تست عای کتاب تست رو بزن و رو هر تستی مسلط شو !
      اینهایی که بالا گفتم با این فرضه که تو درس رو میخونی و یاد میگیری ولی مسلط نمیشی...!
      یه پیشنهاد برات دارم کانون یه بخشی داره به اسم اشتباهات برو اونحا و اشتباهاتت رو دانلود کن ببین تو هر درسی تو چه مباحثی مشکل داری مثلا تو درس شیمی عمده غلطاط رو چیه و بعد ببین چرا اونارو غلط میزنی مشکل از آموزشه یا کم کاری مطمئن باش پیشرفت میکنی ! فقط باید حوصله به هرج بدی و تو پیشرفت نا امید نشی !
      ضمنا بله تو شهر هشتگرد کرج(اگه اشتباه نکنم ) بزن تو مانون طرف با میانگین تراز 5400 پزشکی ایران آورده چون تا لحظه ی آخر تلاش کرده و نا امید نشده و اعتماد به نفسشو از دست نداده
      موفق باشی
      ن مثلا زیست همون فصله 3 4 سوم بود ک خیلیم خوندم تستم زدم اما خب
      مبرا ریاضی فیزیک من درصد 50 میخام خب؟ یسری فصلا رو میخونم ... براشون همین تستای کنکور رو کار میکنم کافیه این بنظرتون؟یا تالیفی هم باید بزنم
      برا شیمی هم خب وضعم تقریبا مشابه دیگ نهایتا 60 درصد میشه... تاحالا چنبار تستامو نزدم باید امتحان کنم..

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن