خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 22
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

اعتراض به اصلاحیه ی جدید سازمان سنجش در مورد دانش آموختگان کارشناسی ارشد

سلام دوستان
      این تایپیک رو ایجاد کردم برای بچه های فارغ التحصیل ارشد که قصد دارن دوباره کنکور بدن و قانون امسال سازمان سنجش مانع از تحصیل در دوره روزانه در رشته های پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی شده تا دور هم جمع شیم شاید بتونیم یه اعتراضی بکنیم نتیجه بگیریم.

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز قطعا میتونی چونکه این فقط یه تبصره بیشتر نیست و اصل کار همون قانون اساسی هستش که میگه هر کس تو هر مقطع یک بار میتونه تحصیل کنه شما کارشناسی شرکت کردی ارشد هم شرکت کردی میمونه دکترا که هنوز شرکت نکردی و با یه شکایت ساده و دیوان عدالت میتونی از این حق برخوردار بشی و راحت یه رشته صرفا در مقطع دکترا قبوا بشی و بخونی و اگه کارشناسی قبول بشی باید به نرخ پردیس خود گردان پول بدی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mghp نمایش پست ها
      دوست عزیز قطعا میتونی چونکه این فقط یه تبصره بیشتر نیست و اصل کار همون قانون اساسی هستش که میگه هر کس تو هر مقطع یک بار میتونه تحصیل کنه شما کارشناسی شرکت کردی ارشد هم شرکت کردی میمونه دکترا که هنوز شرکت نکردی و با یه شکایت ساده و دیوان عدالت میتونی از این حق برخوردار بشی و راحت یه رشته صرفا در مقطع دکترا قبوا بشی و بخونی و اگه کارشناسی قبول بشی باید به نرخ پردیس خود گردان پول بدی
      سلام
      ممنون از این که توجه کردین به سوالم
      داشتم دیوونه میشدم کلی هزینه و زمان گذاشته بودم برا خوندن با این اصلاحیه سازمان سنجش روح و روانم به هم ریخته بود. امیدوارم اگر بتونم رتبه خوبی بیارم بشه با شکایت رفت داخل رشته پزشکی

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      انشائ الله میاری ذهنتو درگیر اینا نکن نهایت یه شکایت سادس

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان من تازه متوجه این موضوع شدم و خیلی اذیتم کرد حالا واقعا چیکار میشه کرد؟ من از وقتی فهمیدم دیگه نمیتونم درس بخونم .دوستان یعنی برای من که هر دو مقطع ارشد و کارشناسی رو در دانشگاه آزاد گذروندم قبولی دوره های روزانه ممنوعه؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیز شما چطور میتونی به درس خوندن ادامه بدی آخه وقتی معلوم نیست اعتراضت مورد قبول بشه؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirbamdad نمایش پست ها
      سلام دوستان
      این تایپیک رو ایجاد کردم برای بچه های فارغ التحصیل ارشد که قصد دارن دوباره کنکور بدن و قانون امسال سازمان سنجش مانع از تحصیل در دوره روزانه در رشته های پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی شده تا دور هم جمع شیم شاید بتونیم یه اعتراضی بکنیم نتیجه بگیریم.
      سلام تو این تاپیک کاملا بحث شده و اعتراض هم شده بنظرم.
      ایا کارشناسی ارشد هم میتونه روزانه پزشکی بخونه؟

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parhamir نمایش پست ها
      دوست عزیز شما چطور میتونی به درس خوندن ادامه بدی آخه وقتی معلوم نیست اعتراضت مورد قبول بشه؟
      سلام
      متاسفانه فرقی نمیکنه که قبلا دانشگاه آزاد بودین یا دولتی صرف داشتن مدرک ارشد براشون مهمه. اعتراضهایی که شده تا الان که نتیجه ای نداده معلوم هم نیست چی بشه. ولی حقیقتش من تمام پس اندازی که داشتم روی خرید کتاب گذاشتم وقتی خبر رو شنیدم تا یک هفته سرپا نمیتونستم وایستم الانم که دارم میخونم میگم شاید این قانون شامل دانشگاه آزاد نشه و بشه با وام و قرض گرفتن لااقل یه گوشه هزینشو پرداخت و ادامه تحصیل داد. فقط اینو میتونم بگم که خدا لعنت کنه کسایی رو که جوونی و زندگی ما رو نابود کردن. من اگر شغل مناسب داشتم با مدرک ارشد مرض نداشتم که بیام دوباره درس بخونم

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سازمان سنجش گفته دوباره اصلاحیه میاد

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ایلین ۱ نمایش پست ها
      سازمان سنجش گفته دوباره اصلاحیه میاد
      امیدمون به خداست انشاالله که اصلاحیه رو بدن تکلیفمون مشخص بشه مردیم از استرس و اما و اگر

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خدا ریششون بخشکونه که گند زدن به همه چی
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirbamdad نمایش پست ها
      سلام
      متاسفانه فرقی نمیکنه که قبلا دانشگاه آزاد بودین یا دولتی صرف داشتن مدرک ارشد براشون مهمه. اعتراضهایی که شده تا الان که نتیجه ای نداده معلوم هم نیست چی بشه. ولی حقیقتش من تمام پس اندازی که داشتم روی خرید کتاب گذاشتم وقتی خبر رو شنیدم تا یک هفته سرپا نمیتونستم وایستم الانم که دارم میخونم میگم شاید این قانون شامل دانشگاه آزاد نشه و بشه با وام و قرض گرفتن لااقل یه گوشه هزینشو پرداخت و ادامه تحصیل داد. فقط اینو میتونم بگم که خدا لعنت کنه کسایی رو که جوونی و زندگی ما رو نابود کردن. من اگر شغل مناسب داشتم با مدرک ارشد مرض نداشتم که بیام دوباره درس بخونم

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان این کمپینی که ازش صحبت میشه واقعا وجود داره شما آدرسی ازش دارید؟الان کسی کاری میکنه؟

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parhamir نمایش پست ها
      دوستان این کمپینی که ازش صحبت میشه واقعا وجود داره شما آدرسی ازش دارید؟الان کسی کاری میکنه؟
      اطلاع دقیقی ندارم بارها لینک و آدرس خواستم ولی خبری نشد. فقط امیدوارم گروهی باشه و اعتراضی کرده باشن چون اگر اعتراض نشه کارمون تمومه

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بابا اصلا کسی پیگیر نیست همتون پیگیری کنید خواشا
      امروز تو بخش پاسخگویی سنجش بهم گفتن با مرکز امور پزشکی تماس بگیرید.
      تو رو خدا پیگیر بشید هر خبری شد بیاین بگین

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ایلین ۱ نمایش پست ها
      بابا اصلا کسی پیگیر نیست همتون پیگیری کنید خواشا
      امروز تو بخش پاسخگویی سنجش بهم گفتن با مرکز امور پزشکی تماس بگیرید.
      تو رو خدا پیگیر بشید هر خبری شد بیاین بگین
      من به خود دیوان عدالت اداری زنگ زدم میگن با تماس یک نفر و عملا غیر حضوری نمیشه کاری کرد شهرستانیها که تکلیفشون مشخصه دوستان تهرانی میتونن برن و حضوری اعتراض کنن. من فکر میکردم گروهی برای اعتراض وجود داره که در اون صورت میتونستیم وکیل بگیریم و اون پیگیر کارها باشه با توجه به تعداد هم فکر نمیکنم هزینه وکیل زیاد میشد که متاسفانه بازم مثل بقیه مسائل اتحادی بین دوستان وجود نداره تا بشه مشکل رو حل کرد

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن