خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات

افشین مقتدا های 2 وارد شوند برای ترکوندن غول کنکور

این تاپیک برای دوستانی است که صفر کلوین هستند تو همه ی دروس و قراره شروع رویایی در کنکور داشته باشند در این تاپیک قراره با همکاری و همفکری هم غول بی شاخ و دم کنکور رو شکست دهیم همچنین معدل پایین هایی تا الان دلشکسته و نا امید هستند تو این تاپیک بیایند و تبادل اطلاعات کنند
      ​فارسی را پاس بداریم
      ویرایش توسط zamina : 23 بهمن 1396 در ساعت 21:54

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      تکبیر.

ولی چرا افشین مقدا بشید؟

خودتون باشید

یا حق

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه به جای این تاپیک ها شروع به درس خوندن کرده بودی تا الان تمام کتاب ها رو تموم کرده بودی.
      اینقدر خودتو درگیر چطور درس خوندنو تاپیک زدن کردی که موضوع اصلی که درس حوندنه رو فراموش کردی.
      از وقتت استفاده کن تا فردا حسرت نخوری.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      1-خواهر من میدونم شروع سخته...ولی یه بار واسه همیشه اینکارو بکن...به قول دوستان از بس تایپیک زدی که دیگه یه جورایی کسی بهتون اهمیت نمیده...افشین مقتدا یا هر قهرمانی که تو ذهنت داری تنها کاری که کرد و تبدیلش کرد به قهرمان شما این بود که شروع کرو و تا اخرش وای ساد پای کار
      2-من ترجیح میدم سینا احمدی باشم تا افشین مقتدا...هر کسی باید قهرمان زندگی خودش باشه ...تو هم قهرمان زندگی خودت باش...مسیر ها هیچ وقت یکسان نیست...شاید راه تو این باشه که تو این مدت کم به موفقیت خودت برسی و قهرمان بشی
      3-هرچی بی سروصدا تر بری جلو موفقیتت تضمینی تر میشه...مخلص کلام...تا وقتی میخوای اینطوری پیش بری به هیچ جایی نمیرسی...ولی اگه تونستی تغیرر کنی اون وقت ببین چه خبره

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این داستان دخترک احساساتی و مردان منبری ...
      .

you can't kill spirit even if you try too​

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من خب خیلی وقته شروع کردم و وضعیتمم بد نیس ترازم بالا 6600 ولی منم میخام برا خودم Aseydreza خودم باشم نه افشین مقتدا و فعلا هدفم زیر 200منطقس

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aseydreza نمایش پست ها
      من خب خیلی وقته شروع کردم و وضعیتمم بد نیس ترازم بالا 6600 ولی منم میخام برا خودم Aseydreza خودم باشم نه افشین مقتدا و فعلا هدفم زیر 200منطقس
      فقط اینو بگم که چون انسانیم میونه خوبی با ریاضی ندارم
      و الانم مد شده که یا بهتره بگم بیشتر تراز بالاهایی که من میببنم روی ریاضیشون حساب باز کردن وگرنه من تو بقیه درسا مث تراز بالا هام فقط به نظر شما یه مباحثیو گزینش کنم و بخونم و درصدم به 30برسه خوبه؟؟

8. Top | #8
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      و الانم مد شده که یا بهتره بگم بیشتر تراز بالاهایی که من میببنم روی ریاضیشون حساب باز کردن وگرنه من تو بقیه درسا مث تراز بالا هام فقط به نظر شما یه مباحثیو گزینش کنم و بخونم و درصدم به 30برسه خوبه؟؟
      القای افکار منفی اعمال انسان رو منفی میکنه و نتیجه منفی هم میده

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اینا همش تلقینه بشین خود کتاب درسی رو بخون و تمرینات کتاب رو حل کن.
      کتاب درسی خودش از 10 تا 20 منبع معتبر نوشته شده و تمریناتش به شکلی طرح شده که فرد رو وادار کنه خودش راه حل رو پیدا کنه و اکثرا بعدش راه حل رو هم توضیح داده.
      به جای اینکه یه کتاب بگیری که پر نکته باشه و از یه طرف بخونی و از اون طرف در بره اصولی مطالب رو یاد بگیر. خیلی جاها اصلا به اون نکاتی که میگن نیازی نیست و با عدد گذاری در فرمول اصلی به جواب میرسی.
      بعد بشین فقط تست بزن خود فرمولها و کاربردشون در حل مسئله تو ذهنت جا میفته و مرور میشه.

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      کنکوووور آماده بااااش. داریم میایم منفجررررررت کنیم!
      اینم یه جمله ی افشین مقتدا طوری!

11. Top | #11
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      داداش کارت نباشه به بقیه تو یه سری ها رو انتخاب کن در حد 50 درصد خوب خوب بخونشون که راحت 40 رو بتونی بزنی اصلا معلوم نیست شاید هم 50 رو تونستی بزنی اونهایی که میگن شاید از اونا سخت اومد در جوابشون باید گفت که اگه سخت باشه برای همه سخته توی کنکور هم یه بحث مطرحه که 70 درصد مطالب رو 100 درصد یاد بگیر بهتر از یادگرفتن 100 مطالب با کیفیت و تسلط 70 درصده و من واقعا به این نظر عقیده دارم چون تو کنکور باید تمام جوانب سوال رو یاد گرفته باشی تا بتونی بزنی وگرنه یا اصلا نمیزینی یا بدتر از اون میوفتی تو دام سوال و د آخر اینم بگم که گمون نکنم تو گروه انسانی بخوان در حد تجربی سوال سخت بدن رقابت به نسبت کمتره و زیاد اذیت نمیکنن

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RAKHSH نمایش پست ها
      این تاپیک برای دوستانی است که صفر کلوین هستند
      صفر کلوین رو گمون نمیکنم ..... ولی صفر سانتی گراد یه شانس هایی داره

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن