خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات

لطفاا کمک ، جواب دادن حداقل سه تست زبان فارسی؟

سلام دوستان . می خوام شروع کنم برای زبان فارسی که حداقل 3 تست از کنکور رو درست جواب بدم از زبان فارسی . اولا من دوساله نخوندمک زبان فارسی یا اگر خوندم نا منظم که الان دیگه هیچی یادم نیست. دوما از الان تا روز کنکور روزی 30 ساعت اختصاص میدم به زبان فارسی چون می خوام ادبیات رو بالای 80 بزنم و میدونم که می تونم .
      الان با این اوصاف پیشنهادتون چیه . از کجا و کدوم درسا شروع کنم که نتیجه ی مطلوبم رو بگیرم .

لطفا صفر تا صد راهنماییم کنید

ممنونم
      ویرایش توسط Tia : 23 بهمن 1396 در ساعت 21:56 دلیل: عنوان

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام اگه براتون امکان خرید دی وی دی هست عبدالمحمدی رو بگیرید .
      اگه میخواید 3 تا جواب بدید مبحث شمارش واج رو حذف کنید چون اصلا نمیصرفه . خیلی سوالاش ریسکیه
      زبان فارسیو ترجیحا از مبحث ساختمان واژه شروع کنید
      اگه هم نمیخواید یا نمیتونید فیلم ببینید حالا به هر دلیل کتاب 5+1 الگو رو بگیرید درسنامه خلاصه و جمع و جوری داره + تستاش که کامله
      +دعـــــا میڪــــنم دائمــــا خــــבا ڪمکم ڪـــن خواهشــــا ....دنیام بـــــــــــــــزرگــــــ ــــــــه
      +گفت:
      + بــــــرا رســـــیـבن بهش دو راه جـــــــلوته

+ پاشـــو بــــرنامه ڪـــارتو بچین یــــا بخوابـــــو خوابشـــــو ببین ...

ســــــــامــــــــان ویلــــــــــسون
      آهنگ بیـــــــــــتابـــــــــ ـــــــــــ

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بهترین کتاب واسه زبان فارسی هامون سبطیه اگه روزی 30 دقیقه وقت بزاری راحت همه سوالای زبان فارسیو جواب میدی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من پارسال یه ماه آخر خط ویژه خوندم سه تا تستش رو زدم. خود آقای نظری گفتن درسنامه خط ویژه + تستای گاج موضوعی برای پنج تست زبان فارسی کفایت میکنه.

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali-kaqaz-1997 نمایش پست ها
      سلام دوستان . می خوام شروع کنم برای زبان فارسی که حداقل 3 تست از کنکور رو درست جواب بدم از زبان فارسی . اولا من دوساله نخوندمک زبان فارسی یا اگر خوندم نا منظم که الان دیگه هیچی یادم نیست. دوما از الان تا روز کنکور روزی 30 ساعت اختصاص میدم به زبان فارسی چون می خوام ادبیات رو بالای 80 بزنم و میدونم که می تونم .
      الان با این اوصاف پیشنهادتون چیه . از کجا و کدوم درسا شروع کنم که نتیجه ی مطلوبم رو بگیرم .

لطفا صفر تا صد راهنماییم کنید

ممنونم
      با اختصاص روزی 30 ساعت به زبان فارسی میتونید تا 5 ماه دیگه دکترای زبان شناسی بگیرید اونوقت هدفتون 3 تا تسته فقط؟!
      جدا از شوخی بنظرم باید برای سه تا تست کل زبان فارسی رو بجز واج و تکواژ بخونید. مبحث ویرایش هم ریسک بالایی داره باید زودتر شروع کنید که تا اون موقع به تسلط رسیده باشید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن