خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 10 نخستنخست ... 567 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 76 به 90 از 138
    1. Top | #76
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط somi نمایش پست ها

بعله؟ن ای کیو فقط تو فک میکنی
      نابغه وقتی از یچی خبر نداری چرا حرف میزنی

من خودم منیسکم پاره شد نرمی کشکک گرفتم 17جلسه رفتم فیزیوتراپی بیرون اگ از همون اول دستگاشو خریده بودم اونهمه وقتم تلف نمیشد
      90%کارای فیزوتراپ الکتروتراپیه ک اونم با دستگاس دستگاشم خریدم تازه کانالاشم از مال اونا بیشتر هروز بجای 30 مین 40 مینم وصل میکنم هیچ فرقی با بیرون نداره از فیزیوتراپم پرسیدم اشنا دارم وگرنه فیزیوتراپای بیرون ک نون خودشونو نمیبرن جلسه اخرم ک گفتم دستگاشو میخرم داشت میترکید بیچارهبقیه چیزای فیزیوتراپیم ی مگنت هست ک اگ کارم بش افتاد میرم میخرم فنرم گرفتم هروز میزنم دستگاه لیزرشم برا من کاربرد نداره وگرنه لازم باشه اونم میگیرم چون اکثر کارایی ک دکتر مینویسه ک فیزیوتراپ انجام بده یجورایی مادام العمر هست ک با رفتن ب کلینیک اصلا نمیصرفه اونهمه جلسه برم ک پول دستگاشهحرکت درمانیم تو یوتیوب همه رو اموزش میدن
      تازه یکی از اشناهامونم دستگاه الکتروتراپیو خریده میگف همه محلمون میان استفاده میکننمیگف 3جلسه زدم کمرم خوبشده
      ببخشید somi جان یعنی الان فیزیوتراپی آینده نداره؟؟؟؟

ویرایش توسط Levi_Ackerman : 07 فروردین 1397 در ساعت 00:24

2. Top | #77
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Seyed Hossein نمایش پست ها

ببخشید somi جان یعنی الان فیزیوتراپی آینده نداره؟؟؟؟
      نمیدونم من اخه الان یچی بگم همه حمله میکننولی رشته زیاد جالبی نیس کاربرد زیاد داره چون مشکلات استخوان و سکته و تصادف اینا خیلی زیادن ولی در نهایت اکثرا کارشون با دستگاس ک هر کدوم از دستگاهاش از هزینه کل جلساتی ک دکتر نوشته بیشتره حالا دیگ قضاوت با خودتونه
      یکی از فامیلامون پسرش فلجه اونم بیچاره میگف اوایل با هزار سختی میرفتیم بیرون فیزیو از پس هزینه هاشم بر نمیومد اونم ی عضو نبود میگف دستگاشو خریدم خیلی راحتم الان
      Is the end of all the endings?
      My broken bones are mending

3. Top | #78
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

نمیدونم من اخه الان یچی بگم همه حمله میکننولی رشته زیاد جالبی نیس کاربرد زیاد داره چون مشکلات استخوان و سکته و تصادف اینا خیلی زیادن ولی در نهایت اکثرا کارشون با دستگاس ک هر کدوم از دستگاهاش از هزینه کل جلساتی ک دکتر نوشته بیشتره حالا دیگ قضاوت با خودتونه
      یکی از فامیلامون پسرش فلجه اونم بیچاره میگف اوایل با هزار سختی میرفتیم بیرون فیزیو از پس هزینه هاشم بر نمیومد اونم ی عضو نبود میگف دستگاشو خریدم خیلی راحتم الان
      خیلی ممنون
      الان بی انگیزم کردی و تمام هدفم واسه کنکور رو نابود کردی
      ویرایش توسط Levi_Ackerman : 07 فروردین 1397 در ساعت 02:28

4. Top | #79
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

دستگاه های موجود ۹۰ درصد مجوز قانونی ندارن و "عموم"مردم قبولشون ندارن...مردم ذهنشون بازه...چشماشون بازه...هیچوقت یه فیزیوتراپ ماهر که درس این کار رو خونده رو ول نمیکنن و برن دستگاه بخرن مخصوصا که وقتی بفهمن خیلی از این دستگاه ها عواقب خیلی برعکسی دارن...
      واضح بگم...دستگاه ها=کشک
      خیالتون راحت

5. Top | #80
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان فیزیوتراپ ی تکنسین نیست که دستگاهو بزاره بعد شما خودتم تو خونه دستگاهو بزاری همون نتیجرو بده،اولا هر بافتی دستگاه خاص خودشو میخواد ،ثانیا اگه زمان یا مکان گذاشتن دستگاه دچار اشکال باشه سوختگی هایی از درون رو منجر میشه.
      اگه قرار بود ی کاتالوگ بخونی و ی دستگاه روشن کنی قطعا کشورای جهان اول انقدر بهش بها نمیدادن!!!

6. Top | #81
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vivabarca نمایش پست ها
      دستگاه های موجود ۹۰ درصد مجوز قانونی ندارن و "عموم"مردم قبولشون ندارن...مردم ذهنشون بازه...چشماشون بازه...هیچوقت یه فیزیوتراپ ماهر که درس این کار رو خونده رو ول نمیکنن و برن دستگاه بخرن مخصوصا که وقتی بفهمن خیلی از این دستگاه ها عواقب خیلی برعکسی دارن...
      واضح بگم...دستگاه ها=کشک
      خیالتون راحت

thanks man ... thanks a lot........

7. Top | #82
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

خیلی ممنون
      اگ قراره انگیزت با این حرفا نابود بشع همون بهتر که ایجاد نشه دوست من.
      اینهمه ملت الاف و بیکار و چشم و گوش بسته نیستن دارن رشته غیر پزشکی مثل فیزیوتراپی یا رشته های پیراپزشکی میخونن. حرف درباره همه چی همیشه هست.
      یبارم یه تاپیک بهت گفتم من مرده تو زنده اگ هدفتو برای کنکور گذاشتی فیزیوتراپی از الان خودتو برای یه رشته حداقل دو سطح پایین تر اماده کن.

8. Top | #83
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      اگ قراره انگیزت با این حرفا نابود بشع همون بهتر که ایجاد نشه دوست من.
      اینهمه ملت الاف و بیکار و چشم و گوش بسته نیستن دارن رشته غیر پزشکی مثل فیزیوتراپی یا رشته های پیراپزشکی میخونن. حرف درباره همه چی همیشه هست.
      یبارم یه تاپیک بهت گفتم من مرده تو زنده اگ هدفتو برای کنکور گذاشتی فیزیوتراپی از الان خودتو برای یه رشته حداقل دو سطح پایین تر اماده کن.
      آخه من حساسم
      . ولی دیگه اینطوری نمیشم
      خیلی ممنون....
      ویرایش توسط Levi_Ackerman : 07 فروردین 1397 در ساعت 13:28

9. Top | #84
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

بعله؟ن ای کیو فقط تو فک میکنی
      نابغه وقتی از یچی خبر نداری چرا حرف میزنی

من خودم منیسکم پاره شد نرمی کشکک گرفتم 17جلسه رفتم فیزیوتراپی بیرون اگ از همون اول دستگاشو خریده بودم اونهمه وقتم تلف نمیشد
      90%کارای فیزوتراپ الکتروتراپیه ک اونم با دستگاس دستگاشم خریدم تازه کانالاشم از مال اونا بیشتر هروز بجای 30 مین 40 مینم وصل میکنم هیچ فرقی با بیرون نداره از فیزیوتراپم پرسیدم اشنا دارم وگرنه فیزیوتراپای بیرون ک نون خودشونو نمیبرن جلسه اخرم ک گفتم دستگاشو میخرم داشت میترکید بیچارهبقیه چیزای فیزیوتراپیم ی مگنت هست ک اگ کارم بش افتاد میرم میخرم فنرم گرفتم هروز میزنم دستگاه لیزرشم برا من کاربرد نداره وگرنه لازم باشه اونم میگیرم چون اکثر کارایی ک دکتر مینویسه ک فیزیوتراپ انجام بده یجورایی مادام العمر هست ک با رفتن ب کلینیک اصلا نمیصرفه اونهمه جلسه برم ک پول دستگاشهحرکت درمانیم تو یوتیوب همه رو اموزش میدن
      تازه یکی از اشناهامونم دستگاه الکتروتراپیو خریده میگف همه محلمون میان استفاده میکننمیگف 3جلسه زدم کمرم خوبشده
      ای کیو الان ارزون ترین دستگاه الکتروتراپی حدود دو میلیونه
      بیست جلسه فیزیوتراپی تک اندام میشه ۳۰۰ با دفترچه چطور رزون تر میشه برات راستی اینطور که خوندم هر کدوم از اشناهات یه وسیله فیزیوتراپی دارن تو کارشونم ماهرن با هم دیگه یه کلینیک بزنید راستی سقف خونتون رو بپا خراب نشه
      ویرایش توسط 19981376 : 07 فروردین 1397 در ساعت 17:08

10. Top | #85
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

خیلی ممنون
      خب خیلیا ک نمیدونن قیمت این دستگاه هارو عموی خودم تصادف کرده بود دکتر براش 300جلسه فیزیو نوشته بود هر300جلسه طرف با همون دستگاه اومده بود خونشون جلسه ای 75میگرف تااخر میدونی چقد پولش شد

11. Top | #86
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 19981376 نمایش پست ها
      ای کیو الان ارزون ترین دستگاه الکتروتراپی حدود دو میلیونه
      بیست جلسه فیزیوتراپی تک اندام میشه ۳۰۰ با دفترچه چطور رزون تر میشه برات راستی اینطور که خوندم هر کدوم از اشناهات یه وسیله فیزیوتراپی دارن تو کارشونم ماهرن با هم دیگه یه کلینیک بزنید راستی سقف خونتون رو بپا خراب نشه
      پ چطور من گرفتم 5کاناله 260؟
      همون 17باری ک رفتم شد425پول آژانسم ک ...+بیمه اینام هیچی
      دستگاه هام مارکشون فرق میکنه نوین تا 2نیم هست وساخت سویس تا 750میره اونم 10کاناله واسه 4عضو همزمان ک مال بیرون من دیدم 2کاناله بود ک بازم سویسیش خانگی 175تمن بود و اونی ک اونا گرفتن واسه کلینیک هست ن واسه استفاده ینفر درنتیجه لازم نیس حتما مال المان و فلان باشه
      ویرایش توسط somi : 08 فروردین 1397 در ساعت 00:45

12. Top | #87
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vivabarca نمایش پست ها
      واضح بگم...دستگاه ها=کشک
      خیالتون راحت
      مجوز واسه چی؟
      اره چشاشون بازه وقتی میبینن دوتا منشی دانشجو حسابداری کارشون فقط وصل کردن دوتا سیمه و اصن فیزیوتراپ خونش گرفته خوابیده میفهمن فیزیوتراپی کشکه کارو فقط اونی کرده ک دستگارو ساخته
      اینو فیزیوتراپا میگن ک مردم نرن بخرن وگرنه همه میدونن ک الکتروتراپی بجز فایده هیچ ضرری نداره کار باهاشم نیاز ب هیچ تخصصی نداره فقط بستگی ب تحمل اون شخصی ک استفاده میکنه داره ک فرکانسش چقد باشه وجاهای حساس مث قلب استفاده نشه وگرنه ک فیزیوتراپ نمیرف خونشون بشینه دوتا دانشجوهمه کاراشو بکنن وصل کردن دوتا پد یا حوله گذاشتن واسه مریض هیچ ادم مثلا متخصص در فیزیوتراپی نیاز نداره
      ویرایش توسط somi : 08 فروردین 1397 در ساعت 00:49

13. Top | #88
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Last.Behi نمایش پست ها
      دوستان فیزیوتراپ ی تکنسین نیست که دستگاهو بزاره بعد شما خودتم تو خونه دستگاهو بزاری همون نتیجرو بده،اولا هر بافتی دستگاه خاص خودشو میخواد ،ثانیا اگه زمان یا مکان گذاشتن دستگاه دچار اشکال باشه سوختگی هایی از درون رو منجر میشه.
      اگه قرار بود ی کاتالوگ بخونی و ی دستگاه روشن کنی قطعا کشورای جهان اول انقدر بهش بها نمیدادن!!!
      خو هرکی هر دستگاهی نیاز داره همونو میگیره دیگ مثلا طرف ارتروز داره مگنت و لیزر درمانی براش خیلی خوبه
      اگ دکتر ارتوپدم نوشت فیزیو فوقش جلسه اول میرن ببینن چ دستگاهی میخواد بعد همونو میگیرن مثلا لیزر جلسه ای فک کنم 80 تمنه بعدشم باید همیشگی استفاده بشه خو طرف دستگاشو بگیره براش خیلی راحتره
      بعدشم طرف براساس توان خودش دستگاهو تنظیم میکنه ک هیچ مشکلیم نداره
      کارش مگ چیه دکتر ارتوپدم بم گفته بود باید عضله 4سر رانمو تقویت کنم ورزش یا فیزیو هرچی ک باعث انقباض میشه مفیده از دکترم پرسیدم چقد انجام بدم گف هرچی بیشتر بهتر هیچ ضرری نداره
      با ورزش عادی عضله منقبض میشه دستگام با برق دقیقا همون کارو میکنه

14. Top | #89
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مجوز واسه چی؟
      اره چشاشون بازه وقتی میبینن دوتا منشی دانشجو حسابداری کارشون فقط وصل کردن دوتا سیمه و اصن فیزیوتراپ خونش گرفته خوابیده میفهمن فیزیوتراپی کشکه کارو فقط اونی کرده ک دستگارو ساخته
      اینو فیزیوتراپا میگن ک مردم نرن بخرن وگرنه همه میدونن ک الکتروتراپی بجز فایده هیچ ضرری نداره کار باهاشم نیاز ب هیچ تخصصی نداره فقط بستگی ب تحمل اون شخصی ک استفاده میکنه داره ک فرکانسش چقد باشه وجاهای حساس مث قلب استفاده نشه وگرنه ک فیزیوتراپ نمیرف خونشون بشینه دوتا دانشجوهمه کاراشو بکنن وصل کردن دوتا پد یا حوله گذاشتن واسه مریض هیچ ادم مثلا متخصص در فیزیوتراپی نیاز نداره
      فساد و دزدی همه جا هست اینکه توی یه جایی بجای فیزیوتراپ،حسابدار دیدی دلیل نمیشه رشته رو بکوبی!الان هی داری زور میزنی این رشته رو کلا با خاک یکسان کنی که البته اون گنده منده هاشم نتونستن کاری از پیش ببرن چه برسه به...
      و خیلی جالبه این همه دانشجوی و دکتر و استاد داره این رشته و فقط جنابعالی تشخیص دادی استفاده از دستگاه راه منطقیه و فیزیوتراپ ها میگن که دستگاه نخرین بیاین ما خوبتون کنیم!مردم هم که کور و کرن عقلشون نمیکشه که دستگاه بخرن...هلال احمر و بهزیستی و بیمارستان ها و غیره هم که اسکولن...نمیفهمن که این همه فیزیوتراپ جذب میکنن...چون به چیزی بنام *متخصص فیزیوتراپی نیاز ندارن*

15. Top | #90
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

خو هرکی هر دستگاهی نیاز داره همونو میگیره دیگ مثلا طرف ارتروز داره مگنت و لیزر درمانی براش خیلی خوبه
      اگ دکتر ارتوپدم نوشت فیزیو فوقش جلسه اول میرن ببینن چ دستگاهی میخواد بعد همونو میگیرن مثلا لیزر جلسه ای فک کنم 80 تمنه بعدشم باید همیشگی استفاده بشه خو طرف دستگاشو بگیره براش خیلی راحتره
      بعدشم طرف براساس توان خودش دستگاهو تنظیم میکنه ک هیچ مشکلیم نداره
      کارش مگ چیه دکتر ارتوپدم بم گفته بود باید عضله 4سر رانمو تقویت کنم ورزش یا فیزیو هرچی ک باعث انقباض میشه مفیده از دکترم پرسیدم چقد انجام بدم گف هرچی بیشتر بهتر هیچ ضرری نداره
      با ورزش عادی عضله منقبض میشه دستگام با برق دقیقا همون کارو میکنه
      طرف بر اساس توان خودش دستگاهو تنظیم میکنه یعنی چی دقیقا؟؟
      اینکه الکترود های دستگاه کجا نصب بشه رو شما از کجا میدونی ؟؟

استدلال شما متاسفانه اشتباس،مثلا میتونیم از این ب بعد هر جامون درد گرفت بریم تو نت بچرخیم داروشو پیدا کنیم بخریم دگ ،دکتر واسه چی
      _______
      البته من از رشته خاصی طرفداری نمیکنم،قطعا توی کشور ما دارو دولتی ارزشش از لیسانس فیزیو بالاتره .
      ویرایش توسط Last.Behi : 09 فروردین 1397 در ساعت 00:32

صفحه 6 از 10 نخستنخست ... 567 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن