خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

فیلم یا جزوه خوب برای بخش اسید وبازمبحث ph لازم دارم

سلام خسته نباشید دوستان عزیز
      راستش من فصل سوم شیمی بخش اسید وباز مبحث مسائلphرو مشکل دارم فیلم های استاد اقاجانی رو هم دیدم اما متاسفانه خیلی خوب تفکیک نکرده بودن مسائل این قسمت رو وتنها فرمول های این قسمت رو گفتن بدون اینکه مسئله ای براش کار کنن از روی نشر دریافت هم که میخوندم بعضی قسمت ها رو نمیفهمم که چیکار کرده ممنون میشم اگه کسی جزوه ویا فیلم خوبی در این مبخث که مسائل رو دسته بندی کرده باشه سراغ داره ممنون میشم راهنماییم کنه

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh.s نمایش پست ها
      راستش من فصل سوم شیمی بخش اسید وباز مبحث مسائلphرو مشکل دارم فیلم های استاد اقاجانی رو هم دیدم اما متاسفانه خیلی خوب تفکیک نکرده بودن مسائل این قسمت رو وتنها فرمول های این قسمت رو گفتن بدون اینکه مسئله ای براش کار کنن از روی نشر دریافت هم که میخوندم بعضی قسمت ها رو نمیفهمم که چیکار کرده ممنون میشم اگه کسی جزوه ویا فیلم خوبی در این مبخث که مسائل رو دسته بندی کرده باشه سراغ داره ممنون میشم راهنماییم کنه
      من از رو گاج میخونم افشین احمدی عالیه، متناسب با کتاب، تست هم همون آی کیو گاج افشین احمدی

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من مبحث اسید و باز رو با آقای آغاجانی دیدم خیلی از مسایل 85 تا 94 رو حل میکنن
      از سایت صنعتی شریف فیلم هایی رو که تو کلاس درس میدن دانلود کنین اونجا کامل میگن
      "A Smooth Sea Never Made a Skillful Sailor"

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasser0411 نمایش پست ها
      من مبحث اسید و باز رو با آقای آغاجانی دیدم خیلی از مسایل 85 تا 94 رو حل میکنن
      از سایت صنعتی شریف فیلم هایی رو که تو کلاس درس میدن دانلود کنین اونجا کامل میگن
      من تمام فیلم های این قسمت رو دانلود کردم اما مسائل زیادی حل نکردن برا این قسمت امکانش هست لینکشو بفرستین ؟ خیلی ممنون

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من تمام فیلم های این قسمت رو دانلود کردم اما مسائل زیادی حل نکردن برا این قسمت امکانش هست لینکشو بفرستین ؟ خیلی ممنون
      https://sanatisharif.ir/Sanati-Sharif-Lesson/10/21/
      "A Smooth Sea Never Made a Skillful Sailor"

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن