خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

نحوه مطالعه دروس پايه

سلام همگي
      بنده تازه به جمع شما عزيزان ملحق شدم و يك سوال خيلي اساسي داشتم
      چطوري ميتونم تا قبل عيد همه دروس پايم رو جمع كنم
      اگه كسي هست كه بتونه كمكم كنه ممنون ميشم
      با تچكر
      نذار كنكور لعنتي حقتو بخورههههههههههه

بچه پررو باش
      حقتو ازش بگير...

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      لطفا به منم کمک کنید بدجور اعصابم ریخته بهم هیچی تا حالا نخوندم کتابام هم کامله تازه دارم خونه هم میسازم کنکور ریاضی هم باید بدم اصلا موندم چیکار کنم تو این فکرم برم دانشگاه ازاد نظرتون چیه وقت نمیکنم اصلا !

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      راهكاري كه از يكي از دوستان محترم گرفتم اين بود كه قبل عيد بكوب پاي درس بنشينيد و پايه رو با پيش دو به سر انجام برسونيد و عيد رو تلف نكنيد (من براي عيد اردو ثبت نام كردم)و بعد از عيد هم بيشتر به تست زدن توجه كنيد اميدوارم موفق باشين
      نذار كنكور لعنتي حقتو بخورههههههههههه

بچه پررو باش
      حقتو ازش بگير...

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کاری که الان باید بکنید :
      چیزی که خودم تجربشو داشتم .............اول اینکه هرچی خوندید یا نخوندید بزارید کنار............یه نگاه به برنامه ازمونتون میکنید واگه ازمون نمیدید برنامه قلم چی رو دانلود کنید .و درسایی که میدونید براتون سبکه و میتونید بخونیدش رو برمیدارید......برنامش ازمون جبرانی زیاده داره و اگه درست درسارو انتخاب کنید خیلی از دروس رو میتونید تو همین بازه جمع کنید.......
      توی هر ازمون یکی دوتا درس سنگین مثل زیست رو هم سعی کنید جلو ببرید. این مطالب دیگه کلا میبندید تا دوران جمع بندی که باید زرد عمومی + دوردنیا گاج (مخصوص رشته خودتون) رو بخرید. ازمون میدید به هر روشی که راحتید بعدن هرتستی رو که نتونستید جواب بدید میاید همون مبحث رو بر میدارید و میخونید....................................
      خوبی این روش اینه که برای همین بازه مناسبه و ازخوندن مباحث جزئی جلوگیری میکنه وشما میتونید مطالب مهم رو بخونید....ِِ

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      توی یک ماه؟ همراه با تست . مگه دااریم :/ . ولی میشه تو این یه ماه به سطح اموزشی خوبی رسید هم دوم و هم سوم ولی نمیشه بست پایه رو تو یه ماه اونم. اگر صفر یا متوسط به پایین باشین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن