خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepehrganji نمایش پست ها
      ببینید تست کنکور خوبه ولی کمه
      یعنی تست های به درد بخور تقریبا از سال 90 به بعد هستن که میشه کلا 14 تا کنکور که تو یه ماه میشه جواب داد!
      به نظر من اول مفاهیم رو یاد بگیرید و تست تالیفی استاندارد بزنید (توی اسفند - فروردین - اردیبهشت)
      بعد توی خرداد هر دو روز یه کنکور بدید اینجوری هم تست کنکور کار کردید هم تالیفی
      فقط توی این سه ماه باید یه برنامه ریزی درست برای خوندن حداقل 70 درصد مطالب انجام بدید و ساعت مطالعاتیتون بالا باشه
      ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه است...تا دیرتر نشده بجنبید
      درسته ممنون از توضیحاتتون.تست تالیفی هم میزنم اما نمیدونم همون یک منبع کار کنم کافیه یا ن. مثلا برا فیزیک هم ۴جلدیای گاجو دارم و هم الگو و برا شیمی هم جامع گاج و ای کیو از ی طرف دلم میخواد همرو کار کنم از طرفی فک میکنم دیگه فرصت اشو ندارم و میخوام رو منابع اولی ام تمرکز کنم مثلا برا فیزیک فقط گاج و برا شیمی فقط جامع گاجو کار کنم ینی تست تالیفی هارو فقط در همین حد کتابایی ک گفتم کارکنم دیگه ن در حد آیکیو و نشرالگو ب خاطر همین میپرسم ک تالیفی چقد نیازه...

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان مرسی از همه اما من رشتم ریاضیه ن تجربی..
      و سوالمم برا دروس اختصاصی شیمی فیزیک و ب خصوووص ریاضی هستش
      برا ریاضی پیشنهادتون چیه تست های کنکور کافیه؟؟

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهسا۷۸ نمایش پست ها
      سلام دوستای عزیز امیدوارم حالتون خوب باشهتوروخداا هر کسی تجربه ای در این خصوص داره راهنمایی کنه...من رشتم ریاضیه و تازه قراره شروع کنم بخونم برا کنکور و فارغالتحصیل هم هستم ب نظرتون این ۴ونیم ماه کافیه برای اینکه بتونم ب رتبه ی زیر هزار برسم؟حدودای ۵۰۰یا۶۰۰؟پایه ام کاملا متوسطه و از سال پیش تا الان مشکلات زیاادی برام پیش اومده ک ی کلمه هم نتونستم بخونم ک صفررر صفررم چی کار کنم ب نظرتون فقط تستای کنکورا رو کار کنم برا دروس تخصصی میتونم در حد ۵۰ و ۶۰ بزنم؟ برا عمومی ها نگران نیستم فقط اختصاصی هاا...مثلا درحد ۷۰درصد شیمی یا عیزیک بخونم و فقط هم تستای کنکوروو بخونم میتونم ۵۰ یا ۶۰ درصدشو جواب بدم؟برا ریاضی هم همینطور درحد۶۰بخونم ۴۰میتونم بزنم؟ با تستای کنکورر؟ یا حتماا باید تالیفی هم کار کنم؟ کتابای ۳۰سال یا ۱۰سال ریاضی ابی کانون چطورن؟ برا اختصاصی ها مخصووصااا ریاضی این کتاب خوبه؟البته از نظر درسنامه مشکلی ندارم فقط تستا برام مهم ان... مرسی ک تجربیاتتونو ب اشتراک میذارین
      سلام مهسا خانم
      من سال 92 کنکور ریاضی دادم ولی از اونموقع کارای مشاوره و تدریس خصوصی میکنم
      شما یه مقدار دیر شروع کردید ولی کار نشد نداره
      وضعیت درسای عمومیتون چطوره؟ میشه بیشتر توضیح بدید؟؟
      برای اختصاصی ها هم که قطعا فقط باید روی تستای کنکور وقت بذارید ولی این که توی هر درس سراغ چه مباحثی برید و چطور بخونید نیاز داره که بیشتر در مورد وضعیتتون توضیح بدید.
      امیدوارم که کمکتون کرده باشم
      بازم اگه کمکی از دستم بربیاد در خدمتم

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوستان یه چیزی رو عاجزانه از همتون میخوام:خواهش میکنم تمنا میکنم در مورد چیزی که اطلاع کافی و دقیق ندارید با قطعیت نظر ندید که استارتر گمراه نشه

5. Top | #20
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ب نظرم ریاضی و فیزیکو پیگیر سوالای کنکور رشته ها باشید نتیجه عالی میگیرید...زیست لازمه تالیفی و نکته دار هم بزنید..شیمی هم تالیفی بزنید خوبه اما بیشتر رو کنکورا و سوالای استاندارد مانور بدید...من یادمه کنکور 94 ی سوال از تعادل دادن نکته دار بود و کاملا جدید..دمه طراحش گرم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن