خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

khejalati
      نمایش مشخصات

کسایی که خط ویژه دینی و خرد و زیپ رو دیدن

سلام دوستان، کسایی که کتاب جمع بندی دینی خط ویژه و سفیر خرد و زیپ رو دیدن،
      کتابی میخوام متفاوت باشه با خط ویژه، کسایی که میدونن سفیر خرد متفاوت تره یا زیپ؟ نمونه هاشونو دانلود کردم 2 صفحه بود، اصلا معلوم نبود
      چون خط ویژه رو یه دور میخونم برای هر درس، حافظم قوی نیاز به دور ندارم میخوام یه چیز که تکمیلش کنه هم بخونم، نمیرسم از جامع استفاده کنم

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کنکور های 96 نشون دادن تو دینی 2 چیز مهم شده:حفظ کامل آیات و احادیث+نوع جمله بندی کتاب
      ینی باید مفاهیم رو تو قالب جمله بندی کتاب درسی یاد بگیری
      بنظرم سفیر خرد بهتره
      چون زیپ نموداریه بیشتر
      هرچند هیچی درسنامه های گاج جامع نمیشه ولی ترکیب خط ویژه و سفیر خرد هم جوابه

تنها چیزی که ازت دارم فاصله س

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سفیر خرد یکم زیاد تره نسبت به زیپ چون آزمون و ... هم داره
      به نظر من شما زیپ رو بخون بعد آزمون خیلی سبز بعد توی درسهایی که ضعف داری جامع بخون

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سفیر خرد بهتره چون پاسخ تشریحی و سه دور آزمون داره

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nima_forozi نمایش پست ها
      سلام دوستان، کسایی که کتاب جمع بندی دینی خط ویژه و سفیر خرد و زیپ رو دیدن،
      کتابی میخوام متفاوت باشه با خط ویژه، کسایی که میدونن سفیر خرد متفاوت تره یا زیپ؟ نمونه هاشونو دانلود کردم 2 صفحه بود، اصلا معلوم نبود
      چون خط ویژه رو یه دور میخونم برای هر درس، حافظم قوی نیاز به دور ندارم میخوام یه چیز که تکمیلش کنه هم بخونم، نمیرسم از جامع استفاده کنم
      من زیپ رو هم دارم واسه جمع بندی و حتی بیشتر از یه جمع بندی هم خوبه اما سفیر خرد نداشتم ک بخوام مقایسه کنم

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sheyda3000 نمایش پست ها
      من زیپ رو هم دارم واسه جمع بندی و حتی بیشتر از یه جمع بندی هم خوبه اما سفیر خرد نداشتم ک بخوام مقایسه کنم
      ممنون ولی سفیر خرد رو دیدم از نزدیک بهتره شمام یه نگاهی بنداز شاید خوشتون اومد

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سفیر خرد رو ندیدم ولی زیپ مکمل خوبی برای خط ویژه میتونه باشه.

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      سفیر خرد رو ندیدم ولی زیپ مکمل خوبی برای خط ویژه میتونه باشه.
      سفیر خرد که خوب بود، زیپ چند صفحه هست؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سفیر خرد که خوب بود، زیپ چند صفحه هست؟
      285
      البت ابعاد a5

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      285
      البت ابعاد a5
      نمیدونم خط ویژه و سفیرو بخونم یا خط ویژه و یوسفیان پور

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نمیدونم خط ویژه و سفیرو بخونم یا خط ویژه و یوسفیان پور
      خیلی سر منبع سخت نگیراگه حافظه خوبی داری کتاب بهتره

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من كتاب دورتند رو دارم، كليد واژه هاي بُلد شده و پيام آياتش اصلا جالب نيست برخلاف كتاب جامعش كه اگر نگيم بهترين يكي از بهترين كتاب هاي دين و زندگي كنكوره.
      گاج خيلي تكلف و زياده گويي داره تو كتاب جامعش، پاسخ نامه اش كه ديگه واقعا فاجعه اس!!! اينقدر توضيح داده و پيچونده مطلب رو كه حد نداره برخلاف خط ويژه كه واقعا كتاب خوبيه.
      پيام آياتش و نكات لابه لاي تستاش واقعا كمك بزرگي بوده و بي شك بهترين كتاب جمع بنديه.
      البته اون زماني كه استاد رنجبر زاده هم تو تأليف ديني گاج مشاركت داشت بهترين كتاب ديني كنكور بود ولي با وجود سفير خرد من شخصا ميگم دومه.
      دين و زندگي زيپ قطعا بهترين كتابي هست كه ميشه هم هايبريد اسم جامع/جمع بندي روش گذاشت.
      دقتش در تجزيه و تحليل آيات و نكات بسيار مهمي مثل قضا و قدر، روابط علت و معلولي، انواع توحيد واقعا بي نظيره بخصىص كه كتاب براي تمام آيات ي QR Code داره كه با اسكنش كامل محمد كريمي(مؤلف) آيه هارو تجزيه و تحليل مي كنه و كامل متوجه ي سري علائم و نمودارا ميشين و جدا ميگم كه اينقدر اين ويژگي توضيح مؤلف عاليه كه بوضوح ي وجه تمايز بسيار محسوسي با بقيه داره.
      اميدوارم اين نقد كوتاه در تصميم گيري به دردتون بخوره!

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MyDestiny نمایش پست ها
      من كتاب دورتند رو دارم، كليد واژه هاي بُلد شده و پيام آياتش اصلا جالب نيست برخلاف كتاب جامعش كه اگر نگيم بهترين يكي از بهترين كتاب هاي دين و زندگي كنكوره.
      گاج خيلي تكلف و زياده گويي داره تو كتاب جامعش، پاسخ نامه اش كه ديگه واقعا فاجعه اس!!! اينقدر توضيح داده و پيچونده مطلب رو كه حد نداره برخلاف خط ويژه كه واقعا كتاب خوبيه.
      پيام آياتش و نكات لابه لاي تستاش واقعا كمك بزرگي بوده و بي شك بهترين كتاب جمع بنديه.
      البته اون زماني كه استاد رنجبر زاده هم تو تأليف ديني گاج مشاركت داشت بهترين كتاب ديني كنكور بود ولي با وجود سفير خرد من شخصا ميگم دومه.
      دين و زندگي زيپ قطعا بهترين كتابي هست كه ميشه هم هايبريد اسم جامع/جمع بندي روش گذاشت.
      دقتش در تجزيه و تحليل آيات و نكات بسيار مهمي مثل قضا و قدر، روابط علت و معلولي، انواع توحيد واقعا بي نظيره بخصىص كه كتاب براي تمام آيات ي QR Code داره كه با اسكنش كامل محمد كريمي(مؤلف) آيه هارو تجزيه و تحليل مي كنه و كامل متوجه ي سري علائم و نمودارا ميشين و جدا ميگم كه اينقدر اين ويژگي توضيح مؤلف عاليه كه بوضوح ي وجه تمايز بسيار محسوسي با بقيه داره.
      اميدوارم اين نقد كوتاه در تصميم گيري به دردتون بخوره!
      ببخشید چطور از اون کد ها میشه استفاده کرد؟؟

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sheyda3000 نمایش پست ها
      ببخشید چطور از اون کد ها میشه استفاده کرد؟؟
      از چاپ 95 به بعد كتاب بدين شكل ارائه شده.
      در اپ استور/گوگل پلي عبارت "QR Code Scanner"
      جست و جو كنيد و با نصب اپليكيشن مرتبط، در بدو شروع هر درس در كنار آيات كد هاي تصويري وجود داره با فرمت QR
      كه بعد اسكن با اپليكيشن هاي QR Scanner شمارو ارجاع ميده به سايت انتشارات انديشه فائق و وويس مربوط به اون آيه با توضيحات مؤلف كامل براتون اجرا ميشه.

پ ن: به ياد داشته باشيد كه در خود سايت مهر فائق هيچ لينكي براي توضيحات مؤلف وجود نداره و اينكار باعث شده منحصرا افرادي كه كتاب رو دارن بتونن ازين قابليت استفاده كنند.

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MyDestiny نمایش پست ها
      از چاپ 95 به بعد كتاب بدين شكل ارائه شده.
      در اپ استور/گوگل پلي عبارت "QR Code Scanner"
      جست و جو كنيد و با نصب اپليكيشن مرتبط، در بدو شروع هر درس در كنار آيات كد هاي تصويري وجود داره با فرمت QR
      كه بعد اسكن با اپليكيشن هاي QR Scanner شمارو ارجاع ميده به سايت انتشارات انديشه فائق و وويس مربوط به اون آيه با توضيحات مؤلف كامل براتون اجرا ميشه.

پ ن: به ياد داشته باشيد كه در خود سايت مهر فائق هيچ لينكي براي توضيحات مؤلف وجود نداره و اينكار باعث شده منحصرا افرادي كه كتاب رو دارن بتونن ازين قابليت استفاده كنند.
      من چاپ ۹۵ رو دارم
      پس وقتی به اون قسمت از درس رسیدم اسکن کنم و گوش کنم
      امیدوارم چیز مفیدی باشه یعنی مثل بعضیا الکی نباشه و واقعا ب درد بخوره

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)