خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

ژنتیک و گیاهی

سلام دوستان عزیزم
      بچه ها میخوام دلی کمکم کنین یعنی راه حل هایی که خودتون اجرا کردین و توش موفق شدین رو بهم بگین
      همینطور که از اسم تاپیک پیداست سوالم راجع به ژنتیک و گیاهیه
      من اگه بخوام ژنتیک و گیاهی بزنم اولا هیچی بارم نیست در ثانی اگه هم بخوام سوالات کانون رو حل کنم واقعا از زندگیم ناامید میشم چون واقعا سختن ولی عقیدم اینه حتممما یه راه حلی هست برای همین تصمیم دارم با شما که موفق شدین تو ژنتیک کمک بگیرم
      خب من اول برم دبیر بگیرم یا خودم بخونم؟و اینکه چه دبیر(اهوازم) و چه کتابی خوبه که دیگه ماهرم کنه تو ژنتیک؟ممنون میشم کمکم کنین

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تو ژنتيك معمولي كتاب ارام فر و در گياهي مهر و ماه بگير بخون
      رو صندلي داغ هستم

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.sn نمایش پست ها
      تو ژنتيك معمولي كتاب ارام فر و در گياهي مهر و ماه بگير بخون
      یعنی من اینارو مو به مو بخونم میتونم ماهرشم تو ژنتیک؟میتونم سوالات کانون رو حل کنم؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asalshah نمایش پست ها
      یعنی من اینارو مو به مو بخونم میتونم ماهرشم تو ژنتیک؟میتونم سوالات کانون رو حل کنم؟
      بله به خوبي
      رو صندلي داغ هستم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.sn نمایش پست ها
      بله به خوبي
      شما منظورتون این کتابه؟؟
      کتاب گویا ژنتیک + DVD - انتشارات تخته سیاه

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خیلی سبزم عالیه..منم ژنتیکم صفر بود اصلا نخونده بودم اما یه مدت همین خیلی سبزو خوندم بدون تست کار کردن(فقط چند صفحه ی اول ایکیو رو زده بودم ک خیلیم برام راحت بودن)سوالای دیروز قلمچی رو ک میگید سخته تونستم راحت حل کنم..میتونید دانلودش کنید یه نگاه بندازید بهش مطمئنم خوشتون میاد..تعریف سخته سیاه رو هم شنیدم اما خودم ندیدمش ک بخوام نظری در رابطه باهاش بدم

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بله
      رو صندلي داغ هستم

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sh_1998 نمایش پست ها
      خیلی سبزم عالیه..منم ژنتیکم صفر بود اصلا نخونده بودم اما یه مدت همین خیلی سبزو خوندم بدون تست کار کردن(فقط چند صفحه ی اول ایکیو رو زده بودم ک خیلیم برام راحت بودن)سوالای دیروز قلمچی رو ک میگید سخته تونستم راحت حل کنم..میتونید دانلودش کنید یه نگاه بندازید بهش مطمئنم خوشتون میاد..تعریف سخته سیاه رو هم شنیدم اما خودم ندیدمش ک بخوام نظری در رابطه باهاش بدم
      واقعا ؟؟؟الان میبینمش..........برای گیاهی چی بخونم؟؟؟

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

واقعا ؟؟؟الان میبینمش..........برای گیاهی چی بخونم؟؟؟
      بله واقعا البته اگه میتونید از روی گوشی بخونید چون دیگه چاپ نمیشه یا میتونید دانلودش کنید بعد خودتون چاپش کنید 150 صفحست...
      گیاهی رو متاسفانه خودمم الان میخوام شروع کنم ولی پارسال فیلمای پوریا رحیمی سایت الا رو دانلود کردم همینجوری نگاشون کردم بنظرم خوب بودن تصمیم دارم همونا رو ببینم بعدم کتابو بخونم و از ای کیو تست بزنم .. حالا دوستانی ک تو این مورد خوندن و نتیجه گرفتن بهتر میتونن راهنمایی کنن
      موفق باشید

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sh_1998 نمایش پست ها
      بله واقعا البته اگه میتونید از روی گوشی بخونید چون دیگه چاپ نمیشه یا میتونید دانلودش کنید بعد خودتون چاپش کنید 150 صفحست...
      گیاهی رو متاسفانه خودمم الان میخوام شروع کنم ولی پارسال فیلمای پوریا رحیمی سایت الا رو دانلود کردم همینجوری نگاشون کردم بنظرم خوب بودن تصمیم دارم همونا رو ببینم بعدم کتابو بخونم و از ای کیو تست بزنم .. حالا دوستانی ک تو این مورد خوندن و نتیجه گرفتن بهتر میتونن راهنمایی کنن
      موفق باشید
      زیست گیاهی آرامفر خوبه با دی وی دی ژنتیک گیاهی همراهش

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ژنتیک که همه دوستان میگن ارامفر خوبه و واقعا هم خوبه ولی برای تست بیشتر برو سراغ نشر الگو سطحش بالاتره اما با تیپ های خوبی اشنا میشی(چون ژنتیک تا حل نکنی یاد نمیگیری) برای گیاهی هم...خب اول که کتاب بخون و به نظرم اگه رسیدی تاکید میکنم اگه رسیدی برو سراغ فاگوزیست گیاهیش که کامل هست اگه نرسیدی برو سراغ مهر و ماه

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khParya نمایش پست ها
      ژنتیک که همه دوستان میگن ارامفر خوبه و واقعا هم خوبه ولی برای تست بیشتر برو سراغ نشر الگو سطحش بالاتره اما با تیپ های خوبی اشنا میشی(چون ژنتیک تا حل نکنی یاد نمیگیری) برای گیاهی هم...خب اول که کتاب بخون و به نظرم اگه رسیدی تاکید میکنم اگه رسیدی برو سراغ فاگوزیست گیاهیش که کامل هست اگه نرسیدی برو سراغ مهر و ماه
      فاگوزیست این وقت سال؟ اصلا نمیرسه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن