خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

زیست فصل ۵ پیش و ۸ سوم سوال ترکیبی میاد؟

میگم بچه هازیست فصل۵،۶،۷سوم رو فهمیدم باید بخونم

حالا فصل۸سوم +فصل۵پیش هم لازمه واس فهم بقیه فصلا ک مثلا شده یباربخونم ازروش تو ترکیبیامشکل پیش نیاد واسم

اخه من چندوقت پیش شروع کردم چنتافصل زیست بیشترنخوندم حالا بچه هاگفتن ژنتیک حذف کن بابقیه فصلاترکیب نمیشه
      ویرایش توسط Tia : 21 بهمن 1396 در ساعت 00:06 دلیل: عنوان

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فککنم بدعنوانیوانتخاب میکنم واس تاپیک کسی نمیاد

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط menel نمایش پست ها
      میگم بچه هازیست فصل۵،۶،۷سوم رو فهمیدم باید بخونم

حالا فصل۸سوم +فصل۵پیش هم لازمه واس فهم بقیه فصلا ک مثلا شده یباربخونم ازروش تو ترکیبیامشکل پیش نیاد واسم

اخه من چندوقت پیش شروع کردم چنتافصل زیست بیشترنخوندم حالا بچه هاگفتن ژنتیک حذف کن بابقیه فصلاترکیب نمیشه
      شما مسائل ژنتیک رو حذف کن ولی باقیش (مطالب حفظی و ترکیبی) رو بخون

فککنم بدعنوانیوانتخاب میکنم واس تاپیک کسی نمیاد
      عنوان مناسب : حذف یا عدم حذف فصول مرتبط با ژنتیک زیست کنکور

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با این که به نظر حذف ژنتیک اشتباه ... ولی به نظرم کل فصل 5 رو بخون چون فصل مهمیه

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فصل ٥فقط قسمت ژنتيكش رو حذف كن
      رو صندلي داغ هستم

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با مسایلش کاری نداشته باش ولی قسمت های حفظی رو حتما بوخون
      "A Smooth Sea Never Made a Skillful Sailor"

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasser0411 نمایش پست ها
      با مسایلش کاری نداشته باش ولی قسمت های حفظی رو حتما بوخون
      فصل۸منظورته

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      فصل 5 پیش حتما خونده حتما خیلی سوال داره تو کنکور حدود 5 تا که دو تاش مسئلس
      فصل 8 زیست سوم رو به شرطی حذف کنید که 9و 10 و11 سوم رو فول بخونید

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ببین بنظر من حذف نکن کلا
      برو کتاب ژنتیک خیلی سبز رو دانلود کن کلا 150 صفحست عالیههه..هروقت بیکار بودی چن صفشو بخون تا عید تموم میشه..من از حدود یکی دوماه پیش رو گوشیم بود قبل از خواب و مواقعی ک حوصلم سر میرفت چن صفشو میخوندم تا یکی دو هفته ی پیش ک تموم شد..خیلییم مفهومی و عالی گفته اصلا سخت نیست اصلاااا...
      بعد ک تمومش کردم رفتم تستای ای کیو رو بزنم فلا چهار صفحشو زدم خیلیی راحت بودن برام سوالاش..امروزم تو قلمچی تونستم حل کنم سوالارو با اینکه تست چندانی کار نکرده بودم ..
      فصل 5ام فصل سختی نیست من پارسال سه چار روز مستمر وقت گذاشتم روش راحت تموم شد با کل تست های الگو .. امسالم یه هفته تستای ایکیو رو زدم..بنظرم حیفه حذف کنی !!!
      بهرحال هرجور خودت میدونی..موفق باشی

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sh_1998 نمایش پست ها
      ببین بنظر من حذف نکن کلا
      برو کتاب ژنتیک خیلی سبز رو دانلود کن کلا 150 صفحست عالیههه..هروقت بیکار بودی چن صفشو بخون تا عید تموم میشه..من از حدود یکی دوماه پیش رو گوشیم بود قبل از خواب و مواقعی ک حوصلم سر میرفت چن صفشو میخوندم تا یکی دو هفته ی پیش ک تموم شد..خیلییم مفهومی و عالی گفته اصلا سخت نیست اصلاااا...
      بعد ک تمومش کردم رفتم تستای ای کیو رو بزنم فلا چهار صفحشو زدم خیلیی راحت بودن برام سوالاش..امروزم تو قلمچی تونستم حل کنم سوالارو با اینکه تست چندانی کار نکرده بودم ..
      فصل 5ام فصل سختی نیست من پارسال سه چار روز مستمر وقت گذاشتم روش راحت تموم شد با کل تست های الگو .. امسالم یه هفته تستای ایکیو رو زدم..بنظرم حیفه حذف کنی !!!

اخه مشکل اینه دیرشروع کردم تازه ینی .تایمای قبل خاب ومرده هم گذاشته بودم واس بقیه فصلامرورکنم واس همین گفتن بهم ژنتیک بحذف
      حالابنظرت هرشب یه تایمو بذارم واس مروربیشتر بقیه فصلا یاژنتیک بخونم

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببین بنظر من حذف نکن کلا

اخه مشکل اینه دیرشروع کردم تازه ینی .تایمای قبل خاب ومرده هم گذاشته بودم واس بقیه فصلامرورکنم واس همین گفتن بهم ژنتیک بحذف

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      والا منم سه روزه شروع کردم قبلا خیلیی دستو پا شکسته خوندم ینی مثلا دو روز خوندم یه هفته نخوندم..
      بستگی ب خودت داره خود من به شخصه دلم نمیاد چیزیو حذف کنم حتی هندسه
      با خودم میگم اگ تست اسونی اومد از اون مبحث اون وقت خیلی حیفه از دستش بدم مثلا تستای مسائل ژنتیک مطمئنن همش سخت نیست اسونم میاد پس چرا الکی تست از دست بدی..
      ببین اصلا وقت زیادی ازت نمیگیره .. موقع خواب نیم ساعت بخونش کمتر از یک ماه تمومه ..وقت واسه مرور هست این نیم ساعت که به جایی برنمیخوره .. مثلا من خودم شاید یه روز نمیخوندم ی روز ربع ساعت میخوندم کلا به عنوان تفریح میخوندمشزود تموم میشه
      بازم هرجور خودت صلاح میدونی

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      والا منم سه روزه شروع کردم قبلا خیلیی دستو پا شکسته خوندم ینی مثلا دو روز خوندم یه هفته نخوندم..
      با خودم میگم اگ تست اسونی اومد از اون مبحث اون وقت خیلی حیفه از دستش بدم مثلا تستای مسائل ژنتیک مطمئنن همش سخت نیست اسونم میاد پس چرا الکی تست از دست بدی..
      ببین اصلا وقت زیادی ازت نمیگیره .. موقع خواب نیم ساعت بخونش کمتر از یک ماه تمومه ..وقت واسه مرور هست این نیم ساعت که به جایی برنمیخوره .. مثلا من خودم شاید یه روز نمیخوندم ی روز ربع ساعت میخوندم کلا به عنوان تفریح میخوندمشزود تموم میشه
      مرسی واقعاتوتصمیم گیری خیلی ضعیفم راحتم کردی تادوماه شبی ۴۵مین میتونم بذارم واسش
      اره منم قراربود ژنتیک بحذفم دستو دلم ب چیزی نمیرف همش تواین فکربودم صد درصد مطالب میخونن ۴۰میزنن من چی
      دیگ

اره منم بغیریه تایمی ک کلانخوندم قبلش یه روز ۱۱ساعت میخوندم تایه هفته خستگی درمیکردمالبته اون ادم تنبل بی خاصیت دیگ مرددددددد
      امیدوارم

ازروی گوشی بدم میاد تخته سیاه دارم وعمارلو میگی کدوم قول میدم اخرین سواله؟؟؟؟؟

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مرسی واقعاتوتصمیم گیری خیلی ضعیفم راحتم کردی تادوماه شبی ۴۵مین میتونم بذارم واسش
      اره منم قراربود ژنتیک بحذفم دستو دلم ب چیزی نمیرف همش تواین فکربودم صد درصد مطالب میخونن ۴۰میزنن من چی
      دیگ

اره منم بغیریه تایمی ک کلانخوندم قبلش یه روز ۱۱ساعت میخوندم تایه هفته خستگی درمیکردمالبته اون ادم تنبل بی خاصیت دیگ مرددددددد
      امیدوارم

ازروی گوشی بدم میاد تخته سیاه دارم وعمارلو میگی کدوم قول میدم اخرین سواله؟؟؟؟؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن