خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 18 از 18
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      سعی کنین تا حد امکان حذف نکنین من خودم فصل هشت ژنتیکو بدون اینکه پایه قبلی داشته باشم فقط حدود 12 ساعت خوندم و امروز قلمچی با اینکه سوالاتش سخت بود برا ژنتیک 60 زدم وقت داشتم بیشترم میزدم تلقین نکن سخته اونقدرام سخت نیست.. من از رو ژنتیک تخته سیاه خوندم واقعا آروم آروم رو مسائل مسلط میشی، ژنتیک خیلی سبزم خوبه اونم تعریفشو شنیدم

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط menel نمایش پست ها
      مرسی واقعاتوتصمیم گیری خیلی ضعیفم راحتم کردی تادوماه شبی ۴۵مین میتونم بذارم واسش
      اره منم قراربود ژنتیک بحذفم دستو دلم ب چیزی نمیرف همش تواین فکربودم صد درصد مطالب میخونن ۴۰میزنن من چی
      دیگ

اره منم بغیریه تایمی ک کلانخوندم قبلش یه روز ۱۱ساعت میخوندم تایه هفته خستگی درمیکردمالبته اون ادم تنبل بی خاصیت دیگ مرددددددد
      امیدوارم
      ازروی گوشی بدم میاد تخته سیاه دارم وعمارلو میگی کدوم قول میدم اخرین سواله؟؟؟؟؟
      شبی 45 مین وقت بذاری خیلی زودتر هم تموم میشه مثلا میگم خیلی سبز 150 صفحه بود روزی 5 صفحه بخونی ک بیست دقیقه یا نیم ساعت بیشتر زمان نمیبره یک ماهه تمومه..میتونی بری چاپش کنی اخه واقعا خیلی خوب گفته
      ولی خب اگه امکانش نیست و از روی گوشی هم نمیتونی بخونی راستش من این دوتا کتابی ک میگی رو ندیدم که بخوام بگم کدوم بهتره اما تعریف تخته سیاه رو خیلیی شنیدم و میگن خیلی خوبه عمارلو بنظرم بیشتر واسه جمع بندی باشه همون تخته سیاهو بخون قول میدم یک ماهه فول میشی ژنتیکو

پ.ن : اینم بگم من هیییچ پیش زمینه ای توی ژنتیک فصل 8 نداشتم حتی پارسالم اصلا نخوندمش و سال سومم ک معلممون افتضاح بود و خودمم نخوندم نمره ی نهاییم شد 14
      پس شک نکن فصل سخت و غیرقابل فهمی نیست و میتونی راحته راحت یادش بگیری
      موفق باشی
      ویرایش توسط Sh_1998 : 21 بهمن 1396 در ساعت 16:34

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فصل پنج پیش درسته به 8 سوم مرتبط هست اما اگه بفهمیش خیلی واست راحت میشه در کل امتیاز بیار هم هست فقط حواست باید به این باشه که سرعتت بالا باشه چون سرعت توی ژنتیک باعث میشه جلو بیافتی اگه میتونی به نظرم اصلا حذفشون نکن چون ممکنه امسال سوال ساده و خوبی بدن

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن