خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 24
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

منابع آزمون و جمع بندی

سلام دوستان با توجه به تخفیفی که سایت انتشارات در نظر گرفتن منابع درسهای زیر رو معرفی کنید فعلا بیشترمیخوام حالت آزمونی داشته باشه برای آمادگی تو آزمونای آزمایشی (یه چیزی تو مایه های موج آزمون واسه هر درس)
      ادبیات:منبعی باشه که به صورت مرحله ای (مثلا کل پایه یه جا کل پیش یه جا)
      عربی: خیلی نیاز دارم به یه منبع تستی (تو آزمونا همیشه به خاطر عربی و ادبیات وقت کم میارم)
      دینی:دارم از رو خط ویژه میخونم یه منبع صرفا تستی کنارش میخوام که همون مطالب حفظی و تا حدودی ترکیبی رو بسنجه
      فیزیک:گاج جامع رو میزنم تستاشو ولی چون یه منبع تستی برای جمع بندی هر فصل ندارم مشکل کمبود وقت و عدم تسلط دارم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      up

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط METTIX نمایش پست ها
      سلام دوستان با توجه به تخفیفی که سایت انتشارات در نظر گرفتن منابع درسهای زیر رو معرفی کنید فعلا بیشترمیخوام حالت آزمونی داشته باشه برای آمادگی تو آزمونای آزمایشی (یه چیزی تو مایه های موج آزمون واسه هر درس)
      عربی: خیلی نیاز دارم به یه منبع تستی (تو آزمونا همیشه به خاطر عربی و ادبیات وقت کم میارم)
      دینی:دارم از رو خط ویژه میخونم یه منبع صرفا تستی کنارش میخوام که همون مطالب حفظی و تا حدودی ترکیبی رو بسنجه
      فیزیک:گاج جامع رو میزنم تستاشو ولی چون یه منبع تستی برای جمع بندی هر فصل ندارم مشکل کمبود وقت و عدم تسلط دارم
      دینی موج بگیر
      عربی یکیو می خوتم به خودم معرفی کنه
      فیزیک پایه جمع بندی خیلی سبز معرکس و لی پیش نداره پیشو جمع بندی زیپ بگیر نشرمهر فائق
      ادبیاتم همون موج خوبه

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      به نظرتون جمع بندی ریاضی تجربی خیلی سبز خوبه؟؟؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali121 نمایش پست ها
      به نظرتون جمع بندی ریاضی تجربی خیلی سبز خوبه؟؟؟
      سلام
      موج آزمون دارم عالیه

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط METTIX نمایش پست ها
      سلام بچه ها اومدم یسری تجربیاتمو در اختیارتون بزارم...
      برای ازمون کتابای موج ازمون الگو هست ولی حجم زیادی دارن ولی الان هنوز کاملا وقت هست.. من خودم ب شخصه چون دیر اومد زمان ما زیاد استفاده نکردم جز زیست , اما از ریاضیش میتونی اسفاده کنی کتاب خوبیه , زیستشم بد نیست علی رغم سوالای یکم مسخرش تو بعضی مباحث ... خیلی به نظرم شبیه کنکور نبود. من خودم برای ازمون از کتابای ازمون خیلی سبز استفاده کردم.. میخوام اینو بگم که اصلاااا و ابدا کتاب ازمون زیست و ریاضی و دینی خیلی سبزو از دست ندین.. خیلی خیلی کتابای خوب و عالی هستن ازمون شیمیش یکم سنگینه برای کسایی که به درصد بالای 60 65 فکر میکنن مناسبه واقعا فوق العاده قوی نوشته شده هرچند خب برای زیاد کردن پیاز داغش سوال پرتم داره. این از ازمون..
      برای جمع بندی .. از خظ ویژه کتای شیمی مفاهیم و مسایلش خوبه ریاضی تجربیش خیلییی عالیه فوق العادس صفرم باشی 20 30 درصد میکشونتت بالا خصوصا مدل جدیدش که سوالای رشته ریاضیم تهش اوورده عالیه بهترین منبع جمع بندی برای درصد تو همه طیفه.خط ویژه زبانش خیلی خوبه , عربیش جالب نیست ادبیاتش خوبه پوشش خیلی خوبی داره فیزیکشو نگیر!زیستم ازون بهتر هست که درسشو پس داده.
      بد به نظرم جمع بندی دینی سفیر خرد خیلی قویه جمع بندی ریاضی خیلی سبز خیلی عالیه واقعا جم و جور و عالی برا اونا ک درصد بالا میخوان جمع بندی فیزیک پایه خیلی سبز خوبه
      برای عربی جمع بندی عربی خیلی سبز غزال موسوی عالیه.. یه دوره خیلی خیلی عالیه واقعا
      برای زیست ب نظرم جمع بندی خیلی ب اون شکا معنایی نداره ولی از الان حتما کتابای همایش زیست عمارلو رو بخونین.

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      برای ازمون کتابای موج ازمون الگو هست ولی حجم زیادی دارن ولی الان هنوز کاملا وقت هست.. من خودم ب شخصه چون دیر اومد زمان ما زیاد استفاده نکردم جز زیست , اما از ریاضیش میتونی اسفاده کنی کتاب خوبیه , زیستشم بد نیست علی رغم سوالای یکم مسخرش تو بعضی مباحث ... خیلی به نظرم شبیه کنکور نبود. من خودم برای ازمون از کتابای ازمون خیلی سبز استفاده کردم.. میخوام اینو بگم که اصلاااا و ابدا کتاب ازمون زیست و ریاضی و دینی خیلی سبزو از دست ندین.. خیلی خیلی کتابای خوب و عالی هستن ازمون شیمیش یکم سنگینه برای کسایی که به درصد بالای 60 65 فکر میکنن مناسبه واقعا فوق العاده قوی نوشته شده هرچند خب برای زیاد کردن پیاز داغش سوال پرتم داره. این از ازمون..
      برای جمع بندی .. از خظ ویژه کتای شیمی مفاهیم و مسایلش خوبه ریاضی تجربیش خیلییی عالیه فوق العادس صفرم باشی 20 30 درصد میکشونتت بالا خصوصا مدل جدیدش که سوالای رشته ریاضیم تهش اوورده عالیه بهترین منبع جمع بندی برای درصد تو همه طیفه.خط ویژه زبانش خیلی خوبه , عربیش جالب نیست ادبیاتش خوبه پوشش خیلی خوبی داره فیزیکشو نگیر!زیستم ازون بهتر هست که درسشو پس داده.
      بد به نظرم جمع بندی دینی سفیر خرد خیلی قویه جمع بندی ریاضی خیلی سبز خیلی عالیه واقعا جم و جور و عالی برا اونا ک درصد بالا میخوان جمع بندی فیزیک پایه خیلی سبز خوبه
      برای عربی جمع بندی عربی خیلی سبز غزال موسوی عالیه.. یه دوره خیلی خیلی عالیه واقعا
      برای زیست ب نظرم جمع بندی خیلی ب اون شکا معنایی نداره ولی از الان حتما کتابای همایش زیست عمارلو رو بخونین.
      یعنی الآن ریاصیات تجربی خط ویژه و جمع بندی خیلی سبزو بخونم می تونم 50 بزنم کنکور

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      مرسی
      میگم یه منبع آزمونی واسه فیزیک نمیدونین؟(غیر از نشر الگو)

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=ali121;1272886]یعنی الآن ریاصیات تجربی خط ویژه و جمع بندی خیلی سبزو بخونم می تونم 50 بزنم کنکور[/QU
      خط ویژه رو بخون تا با تیپ تستا آشنا بشی از رو موج آزمون تست بزن

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آقا موج شیمی چطور ؟ یکی میگف سوال چرت زیاد داره
      بهترین ترکیب برای جمع بندی شیمی چیه ؟ من میخوام بالای 80 بزنم

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepehrganji نمایش پست ها
      آقا موج شیمی چطور ؟ یکی میگف سوال چرت زیاد داره
      بهترین ترکیب برای جمع بندی شیمی چیه ؟ من میخوام بالای 80 بزنم
      عالیه در خریدش شک نکن

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن