خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

تاریخ ادبیات مهر و ماه

دوستان کسایی که تو تاریخ ادبیات سررشته دارن من تا حالا تاریخ ادبیات نخوندم یکمم تو حفظیات مشکل دارم میخواستم بشینم خلاصه های اخر کتاب لقمه مهروماه رو بخونم عنوانش خلاصه سحر امیزه که اگ بشه همینو چند بار بخونم بنظرتون جواب میگیرم ؟ چندتا تستو با این میشه زد صد درصد؟
      تو تاپیکای دیگ دید نوشته بودن کامل نیستو نخونین اما جدا خوب دسته بندی نکرده؟ قرن های مهم قید های مهم القاب و شهرت، صاحبان سبک انواع اثار حماسی و عرفانی و.. همه رو بنظر دسته بندی کرده یعنی جواابگو کنکور نیس؟
      ویرایش توسط Tia : 22 بهمن 1396 در ساعت 18:58 دلیل: عنوان

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Up

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شیده7 نمایش پست ها
      دوستان کسایی که تو تاریخ ادبیات سررشته دارن من تا حالا تاریخ ادبیات نخوندم یکمم تو حفظیات مشکل دارم میخواستم بشینم خلاصه های اخر کتاب لقمه مهروماه رو بخونم عنوانش خلاصه سحر امیزه که اگ بشه همینو چند بار بخونم بنظرتون جواب میگیرم ؟ چندتا تستو با این میشه زد صد درصد ؟ تو تاپیکای دیگ دید نوشته بودن کامل نیستو نخونین اما جدا خوب دسته بندی نکرده؟ قرن های مهم قید های مهم القاب و شهرت، صاحبان سبک انواع اثار حماسی و عرفانی و.. همه رو بنظر دسته بندی کرده یعنی جواابگو کنکور نیس ؟
      سلام به نظر من بخش فهرست الفبایی پدیدآورندگان آثار و فهرست الفبایی آثار کامله ولی بقیه بخش هارو نمیدونم/ شما میتونید همین خلاصه ی سحرآمیز رو بخونید و با جستجو در نت بخش های ناقص ش رو اگه داشته باشه کامل کنید | اما بهترین کار به نظر من خوندن کامل تاریخ ادبیاته مهر و ماه ست
      بهتره خلاصه ی سحرآمیز رو در دوران جمعبندی بخونید |موفق باشید
      ویرایش توسط POOYAE : 20 بهمن 1396 در ساعت 10:34

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تاریخ ادبیات مبحثی الگو خوب بود به نظر من
      it always seems
      impossible
      until
      its done

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Up

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شیده7 نمایش پست ها
      دوستان کسایی که تو تاریخ ادبیات سررشته دارن من تا حالا تاریخ ادبیات نخوندم یکمم تو حفظیات مشکل دارم میخواستم بشینم خلاصه های اخر کتاب لقمه مهروماه رو بخونم عنوانش خلاصه سحر امیزه که اگ بشه همینو چند بار بخونم بنظرتون جواب میگیرم ؟ چندتا تستو با این میشه زد صد درصد؟
      تو تاپیکای دیگ دید نوشته بودن کامل نیستو نخونین اما جدا خوب دسته بندی نکرده؟ قرن های مهم قید های مهم القاب و شهرت، صاحبان سبک انواع اثار حماسی و عرفانی و.. همه رو بنظر دسته بندی کرده یعنی جواابگو کنکور نیس؟
      هفت خوان خیلی سبز رو بگیر دو هفته ای ی دور می خونی با روشی ک گفته...یعنی تا روز کنکور میتونی هی دوباره بخونی اینجوری ک گفته اگه بخونی صد در صد حتی اگ آلزایمرم داشته باشی یادت میمونه

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

khejalati
      نمایش مشخصات
      با خلاصه مهر و ماه میشه حدود 2 تست از 3 تستش زد، کامل میخوای همون مهر و ماه کاملش بخون، کلا کافیه مهر و ماه، اگه میخوای کارتونی و با رمز یاد بگیری الگو

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن